Najgori film svih vremena - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Gde god vidim da ima onog Eric Robertsa, najčešće gasim Jebent život, čovek snima po dva filma nedeljno, otprilike Šta znam, možda i ima neki dobar, a ja zaboravila
    ...e on je ocajan,ali mu treba pridodati i Majkla Dudikofa,Dzeki Cena i Caka Norisa.

  2. #17

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...e on je ocajan,ali mu treba pridodati i Majkla Dudikofa,Dzeki Cena i Caka Norisa.
    Vidi, ne bi se ja sa Čak Norisom zajebav'o...

    Svaki noviji u koji ubace nekog repera poznatog... 50cent i slično
    Oni stariji sa Tupakom i Ajs Kjubom dođu odlični.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #18

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    Trci Lola trci (Run Lola run/ Lola rennt)
    Citius, Altius, Fortius.

  4. #19

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    Satan's little helper. Žali Bože filmske trake i utrošenog vremena. Nikako ne pristajati na gledanje čak i ako vaš potomak navaljuje svim sredstvima da gledate zajedno i forsira tužan look - ostanite tvrda srca i ne popuštajte!
    Značččččiiiiiiiii ne znam da li je poenta da ovo low budget sranje bude smešno koliko je glupo, ali nije ni smešno čak Svi koji glume deluju prilično retardirano i iritirajuće, klinac najviše, a vrhunac je kad mali izleće pred sestru koja sedi u kolima i na dva metra ispred auta maše rukama dozivajući je (mlati onako kao da je doživeo brodolom pa treba neki pilot da ga uoči na nekom ostrvu npr), pa dotrči do auta, zalepi se na prozor i opet maše i urla kao da je ona slepa i da ga ne vidi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #20

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    swi filmowi Chak Norisa,Jet lija,Dzeki Chena

  6. #21

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    Ima ih dosta konkurencija je zestoka ali ako moram da se odlucim bas za 1 to bi bio:
    Kill Bill

    i
    War of the Worlds 2: The Next Wave
    Morao sam da dodam i ovaj film.

  7. #22

    najgori filmovi

    Jedna od skorijih katastrofa Drug Crni u NOB-u veze to nema ili sam ja previše očekivala,ko će ga znati...
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #23

    Odgovor: Filmovi katastrofe

    makedonski film "Ja sam iz Titov Veles" meni je katastrofa. mozda se mnogi nece sloziti samnom,jer je dobio puno pozitivnih kritika, nagrade...ali nisam mogla da ga gledam i nakon 30 minuta ugasila.
    i jos jedan
    "The Brave One" sa Jodie Foster....nakon ubistva njenog momka i njenog silovanja, ona jedva prezivi, pa kupi pistolj i pocne da ubija siledjije...nisam ga dogledala


  9. #24

    Odgovor: Filmovi katastrofe

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    "The Brave One" sa Jodie Foster....nakon ubistva njenog momka i njenog silovanja, ona jedva prezivi, pa kupi pistolj i pocne da ubija siledjije...nisam ga dogledala
    Eto kako su ukusi različiti meni se taj film baš svideo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #25

    Odgovor: Filmovi katastrofe

    Sve i jedan film Alana Sandlera koji sam gledala... Click, The Waterboy, 50 First Dates, You Don't Mess with the Zohan, pa i The Wedding Singer...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  11. #26

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    Citat prewrnuta_torta kaže: Pogledaj poruku
    Trci Lola trci (Run Lola run/ Lola rennt)
    Meni se taj film svidja, mislim nije nesto posebno ali nije los.

  12. #27

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Ima ih dosta konkurencija je zestoka ali ako moram da se odlucim bas za 1 to bi bio:
    Kill Bill
    Kill Bill je odličan film, počevši od režije pa do muzike, koja oduzima dah. Žao mi je svih koji ne mogu da prepoznaju namerno Tarantinovo preterivanje, na momente parodiju na akcione filmove, i razdvoje je od sličnih neuspelo - smešnih poduhvata.
    Poruku je izmenio Bombica, 24.05.2009 u 09:36 Razlog: visak slika

  13. #28

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    Tomb Raider Ascension (2008 ) ili Tomb Raider 3

    Jedan od najlosijih.
    Ko je hrabar nek pokusa da ga odgleda.
    Hteo sam da mu dam najlosiju ocenu odnosno 1 na IMDB-u ali ga nema izgleda da su svesni koliko je los obzirom da mi se prvi put desava da ne mogu naci film na IMDB ili Wikipediji.
    Jel gledao neko ovaj nazovimo film osim mene ?

  14. #29

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    "Ona voli Zvezdu"
    "Pakt sa Vukovima"

  15. #30

    Odgovor: Najgori film svih vremena

    The Pink Panther (2006)



    i

    The Pink Panther 2 (2009)



    Uzasni filmovi zaista su toliko losi da ja ne mogu da verujem da je tako nesto snimljeno.

    Ovim filmovima samo brukaju jednu od najboljih komedija ikada jer Pink Panter filmovi ranije su izuzetno dobri a ovo sada je los pokusaj Stiva Martina koji ni malo nije smesan zato sto se forsira i zeli na silu da bude komican i zabavan a nije i sve sto je prikazano u ove dve novije verzije Pink Panter-a je vec vidjeno ranije i ne moze ista stvar opet biti smesna trebali su smisliti nesto novo sto vec nije vidjeno ali dzabe sve je to isforsirano i jako komercijalno u fazonu da samo obidje bioskope i da se zaradi lova na predhodne filmove ovog naslova.

    Pogledajte recimo onu scenu sa globusom kako je to Piter Selers odglumio i sve ostalo dok Stiv Martin to uzasno lose radi a i ne kapiram zasto kopiraju i prikazuju vec prikazano, cemu to ?
    Ko je gledao makar jedan film Pink Panter-a pre ovih siguran sam da ce se sloziti i reci isto sto i ja.
    Poruku je izmenio Bombica, 25.06.2009 u 09:39

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najlepsi ljubavni film svih vremena
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 129
    Poslednja poruka: 26.09.2018, 12:50
  2. Najgori domaći film?
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 15:14
  3. The best live album svih vremena
    Autor silvia u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 17:23
  4. All Star svih vremena
    Autor greco u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 15:17
  5. Najbolja NBA petorka svih vremena
    Autor Bad Company u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2009, 18:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •