Imena naših anđela - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 32 od ukupno 32
  1. #31

    Odgovor: Imena naših anđela

    Prvencu smo zajedno birali ime - Stefan, a bati je on dao ime - Nikola
    Inace nikad nisam bila za to da se imena deci daju po dedama, babama, stricevima, ali da sam rodila devojcicu najverovatnije bih je nazvala po svojoj babi, koja je bila jedna izuzetna, jaka zena, kao i znacenje njenog imena - pobeda
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  2. #32

    Odgovor: Imena naših anđela

    I tako sam ja nedavno rekla kako mi se muška imena ne sviđaju i da ne znam kako bih nazvala svojeg sina jednog dana.. E pa taj dan je došao i prije negoli sam se nadala.

    Dva mjeseca prije njegovog rođenja mi još nismo znali kako nazvati malog bedaka. Moja kćerka je htjela Denis ili čak Dennis da bude 'kao' originalnije; suprug je htio Wilbur a ja sam pak htjela Darien, Damien, Adrian, Noah pa čak i Dominik mi je bilo lijepo ime. Ali mi se nikako nismo mogli usuglasiti. I tada mi je dopizdilo. U ponoć sam otišla na net ponovno, odlučna ovaj put naći ime za sina. Suprug je ležao u krevetu a ja sam naglas čitala imena koja su me zaintrigirala.

    Kažu - ime bira dijete.. I to je ispala istina!

    Na spomen njegovog imena, suprug se složio da mu se sviđa. Svidjelo nam se i samo njegovo značenje. Što njegovo ime znači? Moj sin je dobio ime po grčkom bogu rata. Smatrali smo da ga savršeno opisuje jer micek ima sve predispozicije. Mali strijelac, mamine karakteristike tvrdoglavosti, uvredljivosti i borbenosti + tatine karakteristike sarkazma, ironije i odgovornosti.

    Tko je mogao zamisliti da će moj sin morati doslovno dokazati da dostojno nosi svoje ime? Da će morati od samog dana rođenja dokazivati da je borac? Sudbina. Ime je doista odabralo mojeg maleckog.

    Kako se moj sin zove?

    Ares
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Imena...
    Autor irnik u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 4315
    Poslednja poruka: 17.05.2019, 09:35
  2. Azbuka - imena u pesmama
    Autor alokin74 u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.10.2015, 00:12
  3. Promena korisnickog imena
    Autor Joca Šuca u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.07.2010, 12:43
  4. Šta znače botanička imena biljaka?
    Autor Bombica u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.02.2010, 13:03
  5. Imena - numerologija
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 13.11.2007, 12:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •