Odaberimo najgoreg šefa - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 51 od ukupno 51
  1. #46

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    nakon sest mjeseci provedenih u novoj firmi, sad kad su mi se utisci malo slegli, da krenem i ja malo da kukam. ali necu bas da picajlzriram, pa cu prvo dobre strane. znaci sefica je stroga, ali pravedna, plata redovna + prekovremeni. ali, radi se haoticno, desava se po 4 projekta istovremeno da rade, pa se poslije svi pogube, dostupnost je 24 sata dnevno, tako da ako joj puhne nesto u nedjelju ili u 7 navecer, ja se moram nacrtati u firmi, a to su obicno stvari koje nikada nisu hitne i realno mogu da sacekaju jutro, atmosfera je prilicno neuroticna jer je sefica neodlucna, i svake tri minute mijenja misljenje, pa se uglavnom radi sve po dva puta jer se ona pravi pametna, psihicki te pritiska do maksimuma, jednostavno,nema osjecaj kad je dosta, titranje po zivcima je kao dobar dan, tako da sam si zacrtala jos 6 mjeseci u firmi dok ne polozim drzavni, pa cu traziti nesto sa istim uslovima, ali da nije tako haoticno. i da napomenem da ima tako krestav glas da svima zubi trnu od njega.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma nema ništa gore nego kad si sam sebi šef,verujte mi na reč




    Pa nisi bas u pravu.Kad si sebi sef,lepo dogovoris radno vreme,
    ne zvoca ti niko,mozes da mu kases sta zelis.E,malo je problem ako kasni
    plata,ali sledeci mesec mozes da dobijes povisicu.
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Pa nisi bas u pravu.Kad si sebi sef,lepo dogovoris radno vreme,
    ne zvoca ti niko,mozes da mu kases sta zelis.E,malo je problem ako kasni
    plata,ali sledeci mesec mozes da dobijes povisicu.
    Ja ti ne verujem
    Pa ono,kad bi išlo baš kako diktatorka kaže...kad si sebi šef stalno se zamaraš poslom i slabo spavaš jer je baš i nemoguće sve uskladiti...mada,šta znam,relativno skoro sam počeo,verovatno taj lepi deo kasnije dolazi,ali zasad...aj da ne uvrediš ove što rade za tebe,da vidimo sa kolegom kako ćemo dalje,aj da zapnemo još malo,još malo,još malo...pa na sat,a ono 22-23 h uveče,a ti na poslu od 8-9...ma cool je,nema šta

    A kući kad dođeš dok vidiš šta ima na netu,pa ako je subota treba u zezanje,a ovi iz red bulla samo profitiraju...a pare cure na 1000 strana,pa opet pogledaš oko sebe,preračunaš se,a ti na možda nekih 60-70 posto ostvarenog od zacrtanog,ma cool je,nema šta ;P
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    -Ja iz svog iskustva govorim,bice bolje strpi se...
    ...i nemoj biti~uprolazu~kroz sopstveni biznis...
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Mislite li da lako raditi sa suprugom svog šefa???
    A još kad saznate da nije prošla testiranje kao svi mi ostali(mali miševi)
    Uzgred se još i on žali kako nije sam hteo da bude to što jeste,drugi su ga naterali!!!Pri tom sve zna šta se dešava u kancelariji,ma i šire, a ne izbija iz direktorove kancelarije!
    Njegovu stručnost ne želim da komentarišem! Sa ostalim kolegama ne smeš ništa da prokomentarišeš da ne bi bilo pogrešno protumačeno!
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    moJ SEF


    moj sef ima smedju kosu,obesena ramena i unjkav glas
    moj sef nikad ne gleda u oci i ne zna sve padeze
    mom sefu strasno smrdi iz usta i jebo si cvorka ako se usudis da pitas da ti nesto objasni
    Kosovo je njegovo svetlo i tama,proslost i nada,mili zavicaj
    moj sef svako jutro pije kafu kod generalnog i druka ostale u firmi: ko je zakasnio,ko nece da pere solje od kafe,ko telefonira,ko cita novie,ko je kidno s posla
    moj sef
    moj sef
    moj sef
    moj sef je covek koji na sa`rani nece imati nikog sem uze familije
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •