Odaberimo najgoreg šefa - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 51
  1. #31

    09 Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    e moj šef je sigurno ovde na jednom od prvih mesta!Nije čovek loš dok se ne posvađa sa ženom, a tada...traži moje rame za plakanje!!!Pa stvarno me ne interesuje njegov privatni život,ali nikako da to shvati.Prvo se iskuka,onda besni pa se izvinjava što viče jer Bože moj pa nije ljut na mene? pa onda danima ima facu nadurenog deteta.Oooooooooooo
    Svi iz okolnih kancelarija gledaju šta se dešava kad počne da odskače od zemlje,a ja ne mogu da mrdnem sa radnog mesta nego lagano kuliram.A oni pa imaju neku verziju savremenog braka samo što to baš i ne funkcioniše najbolje.Što ja moram znati za avanture njegove žene?To mi uopšte nije u opisu radnog mesta!!!Posao mi je zanimljiv i biće mi žao da dam otkaz,ali ovo postaje previše intimno za moj ukus?!!!
    ...sutra je novi dan...
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    ...a jel' moze bivsi,i to tehnicki direktor?
    ...u vreme svoga "sluzbovanja"...za 2 godine,kaznio me je mislim,14-15 puta...od 10 do 30% po dzepu...pa me premestio na drugo radno mesto...pa mi skinuo bodove...pa namestao otkaz...pa...pa je otisao iz firme...
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat SNEKY kaže: Pogledaj poruku
    To mi uopšte nije u opisu radnog mesta!!!Posao mi je zanimljiv i biće mi žao da dam otkaz,ali ovo postaje previše intimno za moj ukus?!!!
    Sigurno si mu dala do znanja svojim ponašanjem da te to ne interesuje ali on to očigledno ne vidi ili ignoriše. Zašto mu ne napišeš mail?
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat SNEKY kaže: Pogledaj poruku
    To mi uopšte nije u opisu radnog mesta!!!Posao mi je zanimljiv i biće mi žao da dam otkaz,ali ovo postaje previše intimno za moj ukus?!!!
    E, mozhda ti nije u opisu radnog mesta, ali mozhda on to drugachije vidi... Mozhda bi on i malo vishe od ramena za plakanje? Morash glasno i jasno da mu stavish do znanja da nisi psihijatar ili nekakav terapeut, pa da morash da ga slushash... Moj savet, kad ne bude u tom nadrndanom raspolozhenju, lepo zakazhesh razgovor sa dotichnim, objasnish mu da si ti njegov radnik, i da ne mozhesh da obavljash efikasno svoj posao, ako ti on preprichava svoje probleme, i zamolish ga da to vishe ne radi... Ako je iole normalan, to bi trebalo da bude dovoljno, da on prestane... Ako nije, pa... Onda tjesh kad tad putji i dati otkaz, ali posle tog razgovora tjesh znati da li imash posla sa normalnom osobom ili idiotom...

    Nego, ja mislim da sam radio kod najgoreg poslodavca... Ne, ne... Nije to poslodavac, to je tipichan mobber, koji misli da je neshto bitno u zhivotu (da ne kazhem shta)... Sve razmishljam da l' da napishem i kako se zove i on i firma mu njegova sve u svemu, chovek je jadan i patetichan izgovor za ljudsko bitje, a posebno za nekog ko treba da obezbedi posao za ljude...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Moje mišljenje je da su većinom najgori šefovi - privatnici. Ali to je samo moje mišljenje..

    Prvi je bio katastrofa. Mali privatnik koji je želio biti veliki. Nikad neću zaboraviti da, dok sam radila kod njega u dućanu, da sam jednom preko noći ostavila željezne 'štange' ispred dućana i ujutro, naravno, ih nije više bilo. Maznuli mi željezaru Željezaru koja očito vrijedi 200 kn jer mi je toliko skinuo šefek sa iduće plaće. Štange kojima sam označavala da je parking zauzet za dostavu. Vrijedne štange, nema šta

    Drugi privatnik mi je ok bio. Nemam protiv njega ništa. Neki imaju ali ja realno gledam stvari. Ok je.

    Treći.. Tek ćemo vidjeti ali mi se čini da je najbolji od ove trojice.

    Dakle, prvi šefek ------> vrag je vozio jaguar.. Ali više ne
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat SNEKY kaže: Pogledaj poruku
    A oni pa imaju neku verziju savremenog braka samo što to baš i ne funkcioniše najbolje.Što ja moram znati za avanture njegove žene?
    gde ti radis, majke ti???
    bezi odatle. ili njega teraj.

    moji su sefovi ... ko secerna vodica. danas ovako, sutra onako. imam ih gomilu, a i ja sam nekome sef. to vam je u mojoj firmi normalno - obavezno. svako mora biti nekome sef.

    ti moji sefovi uglavnom nista ne valjaju. nece da me slusaju. neca da rade onako kako im kazem i (u vecini situacija) onako kako mislim. misle da su najpametniji. kao da ja ne postojim i da ja ne znam da razmisljam svojom glavom. samo naredjuju i izvoljevaju. jos samo da mi traze da umesto njih sazvacem zalogaj pre nego sto ga oni progutaju.
    i nikako da se dogovore sta hoce. jedan trazi jedno. drugi isto to, ali malo drugacije (na njegov nacin). pa onda onaj prvi kaze kako nista ne valja jer nije onako kao je on rekao.
    j..u se preko mojih ledja. (sreca pa ne preko moga dupeta).
    i opet nece mene da slusaju. a ja sam najpametnije "dete u skoli", pardon u firmi.

    a kada bi me samo poslusali...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    ...e kad je moja prijateljica postala šefovica,umesto cestitanja od mene je dobila prvo govor,kako ni slucajno ne sme da "muci"podredjene...ili ce imati posla sa mnom..e oni ni ne znaju kakvog sam ih terora spasila...
    ...a sto se mojih sefova tice,ja s njima kulturno na finjaka,a obozavam da ih postidim,kada su nepravedni
    ...ma nije ni njima lako sa mnom
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Opet naleteh na ovu temu...

    Ovih dana imam priliku,da se uverim,po ko zna koji put,u to da vlast,još kako utiče i menja čoveka...Al kad je to neko koga ja poznajem i privatno,a ne samo u okviru firme,kad odlazimo na svirke,i po neko piće,razmenjujemo tajne,radosti,tuge...ne mogu da dođem sebi,zatečena mišlju,da je poznajem.

    Ili sam bar mislila da jesam....dok nije postala zamenica,šefice.

    Kako bi se dokazala,prednjači u svim osobinama,koje nosi najgori šef,i čak je ponosna je na to.Ja nisam neko,ko će prećutati istinu...,ma kakve posledice bile,ali ću jednom valjda naučiti:Čast je čast,a vlast je vlast.

    Čak mi pade na pamet,pa ona prva je bila mala maca,naspram ove....a ova je neko za koga bi ja ruku u vatru...danas se uverih,da ona za mene ne bi...kako bi napredovala u uvlačenju svojim šefovima,kojima baš takva treba.
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Imati Najgoru za šefa?
    Ma šta sam ja naspram jednog Komercijalnog?

      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Trenutno sam sef,jednog ogromnog objekta,dok sam bila na radnom mestu zamenika,trudila sam se da balansiram izmedju radnika i sefa.Sad sam ja na toj poziciji,mada ne svojom voljom,i mogu vam reci da mi nije ni malo lako.Kazu sto ljudi ,sto cudi i to je definitivno tako.Trudim se da maksimalno izadjem u susret svakome,ali to mnogi koriste,ako si suvise mek,gubis autoritet.Ima situacija kad me izbace iz takta i kad viknem,ali nikad nikom nisam skinula sa plate ,ni za one ,neoprostive greske,u principu nikad nikom ni jedan sef nije bio drag,jer i sama rec sef izaziva jezu.
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Ništa lakše nego svom šefu naći lošu osobinu. I obrnuto, teško da kod šefova uočimo bilo šta dobroga...

    Ipak, mislim da su najgora vrsta (sa stanovišta našeg ličnog položaja u kolektivu) oni šefovi koji su bolesno ambiciozni. Oni su čak gori i od nesposobnih pa i priglupih šefova.

    Zašto? Pa zato što je bolesna ambicija strast, dakle snažna iracionalna komponenta koja bitno utiče na realno ponašenje, odnosno na donošenje konkretnih odluka koje se odražavaju na zaposlene u kolektivu. Mislim da nije potrebno posebno objašnjavati na šta su te osobe sve spremne samo da bi dobile koji pozitivan peoen (reput) kod pretpostavljenih (nadređenih). Njima su potčinjeni (podređeni) i njihova prava obično zadnja rupa na svirali...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Slucajno sam naisla na temu i slazem se sa onim sto je Memento rekao-ambicija kad pobegne kontroli postaje opasna bolest.Zbog takvog jednog bolesnika,koji nije smeo da boluje od te bolesti,na tom radnom mestu(bio je placen da leci bolesne),ja sam vec tri godine sama sebi sef.
      Vrh

  13. #43

    03 Sefovi I Muke Sa Njima

    Kosu vasi sefovi,mali ili veliki ljudi,koliko ste puta stegnuli zube, progutali knedlu ili stolicu ,rintali sate i sate prekovremeno,trpeli razna matretiranja ili nedaj boze ponizavanja,i bili svedok najrazlicitijih bednih situacija???Sistem;nemogu oni nas da gaze onoliko koliko mi mozemo da trpimo i sl...Ovu temu zelim da pokrenemo,da bi svojim negativnim ili pozitivnim iskustvima pomogli svima onima koji bi sutra na ovaj ili onaj nacin mogli da dodju u poziciju da budu samo broj kod svog sefa,gazde,itd...
    Poruku je izmenio ganje4, 28.11.2008 u 19:44
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Ma nema ništa gore nego kad si sam sebi šef,verujte mi na reč
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Odaberimo najgoreg šefa

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma nema ništa gore nego kad si sam sebi šef,verujte mi na reč
    Ja ti ne verujem
      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •