Kakav ste domaćin?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16
  1. #1

    Kakav ste domaćin?

    Ako Vam kazhem da sam sada stigla i zatrazhim nekoga za dobro druzhenje,da li biste me i kako dochekali?

  2. #2

    Odgovor: kakav ste domacin

    shtash' pijesh?
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: kakav ste domacin

    Nemoj da te zavara ovo pitanje odozgo, ako kažeš jogurt na primer dobićeš onaj naduveni "za goste". Kad popiješ jogurat ja čekam iza sa 'ladnim tušem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: kakav ste domacin

    dobila bi jednu sikterusu..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    Citat eritrocit kaže: Pogledaj poruku
    Ako Vam kazhem da sam sada stigla i zatrazhim nekoga za dobro druzhenje,da li biste me i kako dochekali?
    poşalji sliku pa eş dobiti odgovor
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #6

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    Citat eritrocit kaže: Pogledaj poruku
    Ako Vam kazhem da sam sada stigla i zatrazhim nekoga za dobro druzhenje,da li biste me i kako dochekali?
    U startu dobro, a posle 5 minuta zavisi od tebe.
    Mada ima i onih slučajeva kada je sve ok, ali kompatibilnosti ni u najavi, pa nema tada trika ni fazona za neusiljeno druženje, makar i ovakvo.

    A sad sam se setila teta Marte, slikarke. Dobra žena, sjajna, ali u nekom svom svetu i miru sa sobom i svima oko sebe. Ali svoju komociju ne da, ni za makac ne odstupa, osim... te večeri. Elem, zaljubljena u svog muža kao šiparica ipak je povremeno odstupala i pristajala na neobavezna druženja sa nekim ljudima koji joj "ne leže", ali koje je on voleo da viđa.
    Ah, da. Zaboravih važan detalj: Marta je pored ulaznih/izlaznih vrata uvek imala kofer(prazan) i kada bi joj nepozvani a nedrag smarač zazvonio, ona bi se dočepala kofera i "kretala" na put, a "već kasni" Surovo, ali...
    Te noći kada su oni bili domaćini,nije koristila kofer-zezalicu, nego je u neko zlo doba kada je već bila umorna i kada je postalo dosadno, `ladno rekla mužu : "E, dosta smo sedeli. Vreme je da pođemo kući".

    Marta nije bila dobar domaćin, ali je se sa zahvalnošću setim uvek kada sam usiljeno dobar domaćin, što je -čini mi se- mnogo gore kada se razmišlja dugoročnije.

    Ukratko: hemoglobin ti ne bih odbila, jer bez toga kao da te nema, a sve ostalo je samo stvar vaspitanja, a posle prve i dovoljne količine Hb-a, nije sve do domaćina, puno je i do gosta.

  7. #7

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    pa kakav cu biti,kad sam zensko xD haha
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  8. #8

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    Citat coolgirl kaže: Pogledaj poruku
    pa kakav cu biti,kad sam zensko xD haha
    aj dont get it
    moomoo meee jooouu

  9. #9

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    aj dont get it
    Nema veze
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    obezbediti drva,ugalj,meso,uz meso,snabdeti porodicu,obezbediti je svim i svacim da li je to dobar domacin , ako jeste onda se trudim koliko to moze danas da ostvari posten covek

  11. #11

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    Citat eritrocit kaže: Pogledaj poruku
    Ako Vam kazhem da sam sada stigla i zatrazhim nekoga za dobro druzhenje,da li biste me i kako dochekali?
    sva sreca pa ne moram da trknem do prodavnice. Uz google je sve lakse

  12. #12

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Citat eritrocit kaže: Pogledaj poruku
    Ako Vam kazhem da sam sada stigla i zatrazhim nekoga za dobro druzhenje,da li biste me i kako dochekali?
    U startu dobro, a posle 5 minuta zavisi od tebe.
    Smanjicu interval na 2 minuta.
    Ne volim nikakva druzenja "iz obaveze" ili "kurtoazije", narocito i naocito ne u moja cetiri zida. U to ubrajam i svu siru familiju.
    Volim ljude sa kojima imam nesto da podelim, pa makar to bilo i cutanje.
    Volim opustenost, opustene goste, opustenu mene domaciCu - za te i takve ljude bih uradila sve u svako doba.
    Za kurtoazna druzenja, druzenja iz dosade, druzenja zbog "videti i biti vidjen" mi je zivot suvise brz a ja suvise iskusna...
    ...
    Postoje svega petoro ljudi (osim blize familije) koji mi mogu doci u svako normalno i nenormalno doba, sa kojima cu sesti u 3 ujutru i raspravljati o Bogu, jelu, ljubavi i akcijama u pidzami, bez sminke sa debelim podocnjacima i bez raspravljanja i pravdanja sa boljom polovinom zbog cega i zasto...
    Za sve ostale sam... rezervisana i distancirana.
    I to mi savrseno odgovara...
    Never confuse movement with action.

  13. #13

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    imam siroko drustvo svih profila..tako da mi nije nikad dosadno..cesto puta mi se to obija o glavu jer zbog njih radim i ono sto ne zelim u trenutku..
    primjerice kad su me moje bivse kolege iz novina..pokupile 31 12.. idemo u Ohrid i gotovo,,no ne zalim se na provod tamo iako mi se cini da bi bio mirniji doma,,e sad ni ja bas ne volim da se druzim s nekim iz kurtoazije i tako skupljam poene..jer vise nemam zbog cega..postigao sam svoj maksimum i kraj
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  14. #14

  15. #15

    Odgovor: Kakav ste domaćin?

    Kakav sam ja domaćin? Smejem se dok ovo pišem, jer bojim se da i nisam neki domaćin. Nekako sam bolja domaćica nego što sam domaćin, a siguran sam da se ne mogu meriti ni sa jednom jedinom prosečnom domaćicom. Dakle, katastrofa.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste SMS-ovac?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 27.10.2015, 19:56
  2. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 17:36
  3. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  4. Kakav ste putnik?
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.09.2012, 17:49
  5. Ruža Domašcina (Roža Domašcyna)
    Autor zosim u forumu Svetska poezija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.12.2011, 19:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •