Težak udes Danila Ikodinovića - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Težak udes Danila Ikodinovića

    Danas već više od pola komentara na pressonline,dadoh i ja svoj doprinos,u smislu da li se neko pita kako je dečku u yugu,dokle ćemo da delimo ljude na obične i popularne smrtnike,i samo kod nas primećen socio-patološki fenomen bodrenja i brige za ženu,decu,familiju i ostale... A ne daj Bože da mu amputiraju ruku,ostane invalid ili umre u sebi bi slavili i tešili se...

    U EU oduzeli dozvolu par puta Šumaheru,Kulthardu,Alonsu i stavili ih na stub srama,jer su vozili 180,gde je ograničenje 120...

    Javno izvrnuli ruglu u Engleskoj Hamiltonovog oca koji se samo uparkirao sa Poršeom 911 u nečiju avliju,bez da je s'ebo čardak ili ambar... Osudili ga i podsmehnuli činjenici da uopšte vozi auto vredan 150.000e mada mu dete zaradjuje toliko nedeljno...

    Elem kada je meni poginuo dečko u autu odoh u zatvor 2 godine,pre 22 godine to beše...
    U zatvoru dečko sa mnom sa 20 lekova različitih koje mora da pije svaki dan;nije imao ni 55 kg sa svojih 20 godina;preko 10 operacija n amaksilofacijalnoj;oduzeta desna strana tela skroz;šepa na jednu nogu ostala kraća par cm;7 meseci bio u komi zbog povreda mozga.... 2 godine zatvora odležao,a kriv bio traktorista,ali on imao malo promila u krvi,pa ajde mora neko biti kriv...

    Pokazuje slike devojke koja ga ostavila 6 meseci posle udesa,a ja ga pitam ko je ovaj pored nje momčina,lep,zgodan... kaže on muka ja i pita da li se zezam ili ga stvarno nisam prepoznao,a suze same pođoše...

    Evo ako ima psihologa , pa neka kaže... da li se ovako medijski propraćen udes i kako odražava na klince koji sedaju na motor... kao i čitulje devedesetih u novinama na one tamo klince...

    Koji smo mi narod... Na sahrani je redovno po selima kada pop otpeva da jedna žena uvek skupi njih par i slušah svojim ušima... Mileva,daj da ti,Radojka i ja odjaučemo časkom...

    Meni je Goga izbrisala neku nedelju čitulju od druga,ali ne zameram i treba ako misli da treba tako i da nije mesto čituljama ovde... Ali ko da obriše ovoliko sprdnje oko nečijeg života... Novinari u nedostatku tema stoje ispred bolnice i to tako da su ovi morali da angažuju privatno obezbeđenje kako bi ljudi preplakali na miru svoju tugu i bol... Njegovi najbliži pate,a svi ostali se teše i željno čekaju vest,kao što na trkama svi čekaju krv ili u boksu nokaut... Usput imaju izgovor u bodrenju..to kralju,pobedi još jednom,s tobom sam...

    Niti ga znaju , nit' poznaju , niti slično žive... Bolesnici...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Težak udes Danila Ikodinovića

    Ikodinoviću ruka i dalje kritično

    Načelnik novosadskog Urgentnog centra Zoran Djermanov izjavio je da je stanje povredjene desne ruke vaterpoliste Danila Ikodinovića i dalje kritično, ali je dodao da lekari gaje nadu da će opstati i da neće morati da se amputira.

    "Još uvek ne možemo dati definitivnu procenu, nema poboljšanja, ali je najvažnije da nema ni pogoršanja njegovog stanja", rekao je Djermanov novinarima ispred Urgentnog centra.

    On je naveo da je Ikodinoviću ponovo previjena povredjena ruka, kao i da je zapaženo poboljšanje drugih povreda koje je zadobio prilikom pada sa motora.

    Vaterpolo reprezentativac Srbije Danilo Ikodinović primljen je 28. juna u Klinički centar Vojvodine sa teškim povredama krvnih sudova ruke, opasnim po život.

    On je povredjen u saobračajnoj nesreći kada je vozeći motocikl marke "jamaha", usled brzine neprilagodjene stanju puta i drugim uslovima, udario u zadnji deo "zastave koral" koja se kretala u istom smeru.

    Nesreća se dogodila na putu Zrenjanin - Novi Sad.

    (MONDO/Beta)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Težak udes Danila Ikodinovića

    Dačino stanje nepromenjeno
    Ponedeljak, 7. jul 2008. 17:08

    Zdravstveno stanje Danila Ikodinovića je stabilno i bez bitnijih promena, saopštio je u ponedeljak lekarski konzilijum Kliničkog centra Vojvodine gde je srpski reprezentativac na lečenju od posledica udesa.

    Kako se navodi, i dalje se sprovode mere intenzivne terapije, uz svakodnevni uvid u stanje povreda i previjanje u operacionoj sali, što će se nastaviti i narednih dana.

    "Još se nalazi na aparatima i za sada se ne može dati precizna prognoza kada će biti započeto buđenje. Kontrolisani parametri su u prihvatljivim granicama i po potrebi se koriguju", navodi se u saopštenju.

    Ikodinović je primljen 28. juna u Klinički centar Vojvodine sa teškim povredama krvnih sudova ruke, opasnim po život.

    Dača je povređen u saobraćajnoj nesreći na putu Zrenjanin - Novi Sad kada je vozeći motocikl, usled brzine neprilagođene stanju puta i drugim uslovima, naleteo na automobil koji je išao u istom smeru.

    (Beta)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •