Potraga za rođacima, prijateljima
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    04 Potraga za rođacima, prijateljima

    U poslednje vreme sve više ljudi mi se javja sa pitanjima o njihovim rođacima, prijateljima i predacima. Najčešće me kontaktiraju Nemci sa pitanjima o svom poreklu, grobovima predaka i sl.
    Poslednji primer je gospodin iz USA koji traži informacije o svom poreklu i rođake, a jedino što ima od dokumentacije i informacija je da mu se deda prezivao Mužljaković i da je sahranjen na Tomaševačkom groblju 1923. (poseduje partu).
    Da li neko ima ideju gde bi mogle da se nadju ovakve informacije ili šta raditi da se pomone ljudima.

  2. #2

    Odgovor: Potraga za rodjacima - Zrenjanin

    Pretpostavljam da bi 'početak konca' koji treba vući bio u crkvenoj opštini kojoj pripada groblje na kome je sahranjen - tamo su matične knjige koje su najbolji početak za traganje.

  3. #3

    vojvodina

    treba mi mala pomoć tražim starog a neznam kako da dođem do njega zivi u vojvodini neznam gdje zove se todić tomislav.ja živim u rijeci i neznam nikog ko mi može pomči tamo , može li mi ko pomoči da nađem broj telefona ili bilo kakve informacije o njemu hvala

  4. #4

    Odgovor: Potraga za rodjacima

    Probaj telekom.yu, fiksni telefoni, pa mesto gde veruješ da živi... Za početak.

  5. #5

    Odgovor: Potraga za rodjacima

    Na skype ukucas svoje prezime i iskoce ti svi tehnolosko razvijeniji dalji i blizi rodjaci
    Ja mislio da je moje prezime retkost kad videh da nas ima buljuk po svetu
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  6. #6

    Odgovor: Potraga za rodjacima

    Ja samo želim reći..

    Malina, ako vidiš ovu poruku, pa daj se javi sestrični!

    Ili je možda Dalibor tu?

    L.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #7

    Odgovor: Potraga za rodjacima

    jer Ima neko sa prezimenom Iklody,ko traži dalekog rođaka?

  8. #8

    tražim prijatelja

    interesuje me da li mi neko moze pomoci,trazim bilo kakve podatke o Lazi Stanacev iz Miloseva rodjenog negde izmedju 1865-1880 ili neki sajt gde bih mogao da iskopam nesto !

    U napred sam zahvalan

  9. #9

    Odgovor: tražim prijatelja

    trazim i ja prijatelja, Duvnjak Marjan-a, cini mi se iz Zrenjanina, mada nisam siguran...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #10

    Odgovor: tražim prijatelja

    Ako neko bilo sta zna o Nedeljki Nedi Ćurić - ne znam kako se sada preziva

    rodom iz Stanišića ,rođena 1963., pok. roditelji prosvetni radnici , sestra magistar farmacije , gubi joj se trag u Sarajevu oko 1991...

    ... neka mi javi na pp

    hvala

  11. #11

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Trazim Svetozara iz Zrenjanina, bili skupa na koncertu, zaboravila pitati broj, pa ako ovo cita, neka se javi na pm.

  12. #12

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Citat maya_bnm kaže: Pogledaj poruku
    Trazim Svetozara iz Zrenjanina, bili skupa na koncertu, zaboravila pitati broj, pa ako ovo cita, neka se javi na pm.
    pa idi preko FB-a ..(ako ga nema odje)

  13. #13

    03 Tražim Davora ili Dalibora!!!

    TRAŽIM JEDNOG DAVORA IZ SREMSKIH KARLOVACA !

    ZNAM DA JE 77. GODIŠTE , DA ŽIVI I RADI U KARLOVCIMA KAO AUTO-NEŠTO*

    PRODAJE I OPRAVLJA AUTOMOBILE I IMA SVOJ SERVIS NEGDE DALEKO U KARLOVCIMA. PRE PAR GODINA IMAO JE SAOBRAĆAJKU I SAMO ZNAM DA JE ŽIV A DA MU ZNAM PREZIME POTRAŽILA BIH GA U IMENIKU.VISOK JE I IMA TAMNU KOVRDŽAVU KOSU A NEIKI KOMPJUTERSKI SERVIS ZA AUTE I PREPRODAJU RADI ZAJEDNO SA TATOM.JAKO MI JE STALO DA GA PRONADJEM JER SAM MU OSTALA NEŠTO DUŽNA http://www.vojvodinacafe.com/forum/i...ilies/a045.gif
    Poruku je izmenio TAMARA87, 08.07.2009 u 00:39 Razlog: VELIKO SLOVO

  14. #14

    Odgovor: Tražim Davora ili Dalibora!!!

    Tamara, a zašto ne uzmeš Žute strane, pa prelistaš i pronađeš sve automehaničarske radnje u Sremskim Karlovcima?

    Imaš to i na netu http://www.zutestrane.nadlanu.com/si...sr.asp?lang=sr

    Pozovi par brojeva, pa se lepo raspitaj.
    Mali su Karlovci, neko će već znati o kome se radi.
    Vrag odneo šnalu...

  15. #15

    Odgovor: tražim prijatelja

    Citat visanthia kaže: Pogledaj poruku
    Ako neko bilo sta zna o Nedeljki Nedi Ćurić - ne znam kako se sada preziva

    rodom iz Stanišića ,rođena 1963., pok. roditelji prosvetni radnici , sestra magistar farmacije , gubi joj se trag u Sarajevu oko 1991...

    ... neka mi javi na pp

    hvala
    Poznajem Nedinu sestru-Snezanu,farmaceuta koja radi u apoteci u Novom Sadu.Znam da je Neda udata za jednog Sarajliju i da zive u Kanadi,ima sina i cerku.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Potraga za Kajem
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.03.2010, 11:02
  2. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.07.2006, 22:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •