Za čime čeznete? - Strana 11
Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 91011
Prikaz rezultata 151 do 164 od ukupno 164
  1. #151

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Čeznem za smislom, za lepotom,,, Za onim osećajem "ušuškanosti"...Za malo nežnosti....

  2. #152

    Re: Odgovor: Za čime čeznete?

    Drzi me to jos od malih nogu ...i evo ...sve do danas.
    Voleo bih da imam jagnje ili кuče koje nikada nece porasti.
    Zelja pusta.

    Da, ceznem i za lepotom, neznozcu , iskrenoscu , istinom , pravdom , brezom ispred kuce , sjajem u oku i suncem u zubima.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #153

    Odgovor: Re: Odgovor: Za čime čeznete?

    ..za nekadašnjom živošću na forumu, danima kada je u par sati bivalo ispisano po 3-4 strane neke teme, danima kada si pisao post kao odgovor na nečije reagovanje a kada si ga poslao već je tvoj odgovor na drugoj strani pošto je već njih 3-4 pre tebe poslalo svoj...kada smo 20-30 nas bilo aktivno i pisalo na nekoliko tema, danima merenja patki i štikli...i tako to.
    Možda, kada malo zazimi, se ljudi sete da navrate i podele sa nama doživljaje.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #154

    Re: Odgovor: Za čime čeznete?

    za mnogo cega ... elem pade mi prvo na pamet ....

    za malo pristojnog vremena iako je novembar . kisa , vetar , mrak , magla dojadise .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #155

    Odgovor: Re: Odgovor: Za čime čeznete?

    Za forumom na kom nece biti kuknjave u stilu'ah kako je bilo lepo,fino i krasno,kako smo se druzili'...pa sto se razbucaste?Sujeta,ego?Izgleda,jer ni kad slucajno ko nabasa pa krene da pise,pootvara teme,upadne'dicni stari clan' pa svojim dicnim ponasanjem otera tog sto je imao volju i zelju da pise.Ako ste tako fini forumasi,sto ne stvorite atmosferu i za nekog ko je tek pronasao ovaj forum,oformite novo jezgro?

  6. #156

    Odgovor: Za čime čeznete?

    ..za bar PISMENIM forumašima!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #157

    Odgovor: Za čime čeznete?

    I ja isto,ali ne vicem ni na kog zbog toga..

  8. #158

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Nije baš da čeznem, ali poželim da odem do rodnog sela i da vidim one preživele koje pamtim iz detinjstva, moje drugare, kao i tek stasale zemljake. Da popijem pivo pred dućanom (ako ta institucija još postoji) i da provedem par dana bez mobilnog telefona, foto aparata i računara.

    Nevezano za moj zavičaj, kao i za ovaj forum, naravno, poželim i to da neke frustrirane dame konačno postanu dame bez prideva, jer za to imaju kapaciteta, tako što bi prestale da pokušavaju da budu mame i onima kojima to nisu.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #159

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Kad rekoh pismenim to se odnosi na poznavanje maternjeg jezika kao i na odluku o pismu.
    Ili piši latinicom ili ćirilicom! Smeta mi kada se piše "ćelavom" latiicom! To nepostojeće pismo neka ostave za SMS, ovde je moguće da korektno napišu slova. Lenjost, neznanje, "nemanje vremena"...šta god da je samo implicira površnost.
    A to što će uvek biti onih koji su ustali na levu nogu, Bože moj.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #160

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Maternji jezik poznajem odlicno,posebno gramatiku.A i pravila pisanja na netu,koja nekima bas i nisu poznata.Inace,ova'celava latiica'pretpostavljam mislis'latinica' je namerno tu.Proveravam toleranciju,kako pojedini reaguju na razlicitost..Meni nikad palo na pamet ne bi da ljudima zameram zbog toga kako se izrazavaju,pisu kako umeju.Bitno mi je ono sto napisu,zelja da pricaju,upoznaju nekog.
    A sto se poslednje recenice tice,u pravu si,sitnicara,forumskih psihologa,namcora ustlih na levu nogu,uvek ce biti.

  11. #161

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Da, uvek će biti mnogih koji će svoje gafove pravdati "proverom" (Deco sad neka mi neko kaže gde je greška u formuli - reče profa hemije kome je eksplodirala posuda), sad da li pažnje, tolerancije, diplomskog rada...svejedno.
    Ali tvrditi da DOBRO poznaješ maternji jezik a praviti učestale greške pravopisa je sve sem objektivnosti. Ja bar nikada nisam čuo da onaj koji nikada ne napravi razmak posle zareza je dobro obrazovan, upućeT u pravopis i čak ima misiju provere drugih.
    E sad ...slažem se da je mnogo važnije ŠTA je neko napisao od toga KAKO je napisao ali...iskustvo me odavno naučilo da oni koji slabo vladaju pismenošću retko kada išta vredno i napišu.
    Za čim čeznem? Makar za trunkom odgovornosti i objektivnosti u vidu priznanja da u nečemu grešimo. Lično nikada nisam verovao u bezgrešne (ne postoje takvi) ali razlikuju se oni koji to znaju i oni koji sebe smatraju svecima.
    Ovde, sem što sami nešto kažemo (što otkriva naša merila, obrazovanje, etiku..ličnost) mi i učimo od drugih. Zašto bi učenje bilo greh?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #162

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Ma da,sve si u pravu!Evo tebi jedna pusa za to sto vredno pratis moje piskaranje ..da se ne nastavljamo vise..

  13. #163

    Odgovor: Za čime čeznete?

    To su bila vremena!

    Kupiš peglu - uštekaš u zid i peglaš.
    Uštekaš televizor, sačekaš minut da se ugreje i gledaš!

    A ne treba ti PIN, vozanje kroz meni, tehnička podrška, pričenje sa mašinom kol-centra...

  14. #164

Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 91011

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •