Dupli nikovi - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 51 od ukupno 51

Tema: Dupli nikovi

  1. #46

    Odgovor: Dupli nikovi

    Nemam bas neko dobro misljenje o ljudima koji koriste vise nickova na jednom forumu. To je vec prvi znak da nisu dobronamerni. OK, ako se zna ko je u pitanju, pa ima svoje razloge za duplim nickom, u suprotnom je to neiskrenost i licnost koja ima potrebu da se kamuflira u nekim situacijama. Ne, ne, nikako nisam za to, bez obzira sto je ovo virtualni svet, ipak se mi prepoznajemo po kucanoj reci i nije uredu da obmanjujemo jedni druge.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Dupli nikovi

    Kaze biter: promenis nick, promenis provajdera.. radi maske. Zar ima ljudi koji menjaju provajdera zbog skrivanja na forumu? Mislim, koliko ozbiljno treba da shvatim celu stvar ili sebe u toj stvari da bih zbog toga zapucala da menjam provajdera?!
    Ma, ja sve ne verujem u to..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Dupli nikovi

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Kaze biter: promenis nick, promenis provajdera.. radi maske. Zar ima ljudi koji menjaju provajdera zbog skrivanja na forumu? Mislim, koliko ozbiljno treba da shvatim celu stvar ili sebe u toj stvari da bih zbog toga zapucala da menjam provajdera?!
    Ma, ja sve ne verujem u to..
    Naravno da ima ženska Na netu ima puno bolesnika i izgubljenih duša.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Dupli nikovi

    Koliko se sećam nikada nisam imala nikakav problem sa duplim nickovima


    mslm ... sa njihovim otvaranjem ......... prema EUropi



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Dupli nikovi

    Mene su vec dva puta proganjali bez razloga..sta ce mi dupli nick kad sam u podpunosti zadovoljan sa postojecim
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Dupli nikovi

    Sram me je priznati ali mi se čini da ja ne bih znala skužiti (osim ako doista nije preočigledno) dal' netko ima dva nicka.

    Ali doista ne znam kako se netko da zayebavati sa time.

    Ima li tu duplih nickova? (šapnite mi)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •