Zatvorila živog sina u podrum i jela njegovo meso
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    10 Zatvorila živog sina u podrum i jela njegovo meso

    Ondrej Mauerova, 7-godišnji dječak kojeg je njegova mati zatočila u podrumu, držala u lancima i jela njegovo meso, spašen je nakon što je susjedov televizor uhvatio signal s kamere koja je snimala njegovu agoniju.

    Dječak je pronađen sav izranjavan i djelomično oderane kože, a zatočila je ga je njegova monstruozna majka Klara, 31-godišnjakinja koja je zajedno sa svojim rođacima član bolesnog kulta te su se ritualno hranili mesom nesretnog dječaka.

    Njegova je majka plakala dok je pred sucem trajalo ispitivanje slučaja koji ponovno u pamćenje priziva nedavno otkriveni, šokantni 'slučaj Fritzl' u Austriji.

    S Ondrejom je u tamnici bio zatočen i njegov 9-godišnji brat Jakub. Obojica su prolazila strašne torture, koje su uključivale i paljenje kože i mesa te premlaćivanje remenjem.

    Stravičan slučaj otkriven je kad je susjed kupio CCTV televizor i na njemu, umjesto slika svojeg novorođenčeta, ugledao stravične snimke koje je televizor prikazao tako što je slučajno uhvatio signal s kamere kojom je snimana tortura u domu njegovih susjeda.

    Inače, policija je u kući pronašla i djevojčicu za koju su pretpostavljali da je posvojena 13-godišnja sestra nesretnih dječaka, prenijela je Nina.

    No, ispostavilo se da se radi o 34-godišnjakinji, Barbori Skrlovoj, koja je također sudjelovala u strašnom zločina i poticala dječakove roditelje na činjenje strahota vlastitoj djeci.

    Članovi bolesnog kulta, pod imenom 'Pokret Grala', zlostavljanja su činili u koordinaciji sa vođom kulta, i to putem sms poruka. Za sada se zna da se misteriozni vođa predstavljao isključivo kao 'Liječnik'.

  2. #2

    09 Odgovor: Zatvorila živog sina u podrum i jela njegovo meso

    To nije Majka to je prokleta Životinja.
    A kakve su to Suze što je pred sudom plakala.
    To sigurno nisu bile Suze zbog njenog Deteta
    nego lažne suze jedne Veš tice koja nezaslužuje da
    živi.
    Svaki dan bez smeha je izgubljeni dan. Carly Caplin

  3. #3

    Odgovor: Zatvorila živog sina u podrum i jela njegovo meso

    strasno kakvi ljudi danas postoje... bolesno... takvi ljudi ne trebaju da zive!
    Citius, Altius, Fortius.

  4. #4

    Odgovor: Zatvorila živog sina u podrum i jela njegovo meso

    Kada pročitam ovako nešto onda stvarno pomislim da treba da postoje smrtne kazne, ali ne one gasne komore i injekcije već nešto brutalno, bre ovakvi ljudi zaslužuju da osete patnju svojih žrtava.
    Užas!
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Slične teme

  1. Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 16:44
  2. Posna jela
    Autor _baba_ u forumu Recepti
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.04.2013, 05:28
  3. Japanci napravili meso od ljudskog izmeta
    Autor Dejan B u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 08:52
  4. Svadbeni marš ~ Marš u podrum!
    Autor yige_gui u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 226
    Poslednja poruka: 09.01.2010, 20:45
  5. Otac napumpao sina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 03.06.2008, 01:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •