Šta vas je danas obradovalo? - Strana 126
Strana 126 od 134 PrvaPrva ... 2676116124125126127128 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,876 do 1,890 od ukupno 2010
  1. #1876

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Petak jbt petak

    (nedelja prođe, dan nikada)
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #1877

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Jedna lepa vest...
    Jedna meni draga osoba je našla svoju sreću
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #1878

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    nije mi otpala kosa posle cetri i po sata drzanja farbe na glavi...

    nisu mi ugasili vodu jer nisam platila sest meseci nego je pukla cev u ulici

    mogu da primam pozive bez obzira sto su mi ugasili odlazni danas popodne

    ovo moje dete leglo u krevet i zaspalo...iskustvo kaze da ce spavati do jutra i da je komp slobodan

    kumica mi poslala kiseo svadbarski kupus....joj sto me obradovao!

    a sad odoh na gibanicu i smejanje....

    ima dana kad nije bas sve crno,je l....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #1879

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Jutros u metrou, neka baba, svabica, nagazila na pms dane jednoj curi i dobila svoje.
    Na stranu to sto je baba uletila skoro preko jedne zene sa kolicima...tu sam vec njusila nevolju.
    Onda je sjela do prozora, a pored nje djevojka sa nekom kesom, i baba je hladno stavila tasnu ovoj skoro u krilo.
    Inace bi jedno "oprostite" bilo dovoljno ...ali kao sto prije spomenuh, vjerovatno su pms dani kad su ti svi krivi...i trazis ispusni ventil..
    Eh pa baba nije ni to "oprostite" rekla nego bi se svadjala...a onda je dobila jezikovu juhu.
    Djevojka ocito jeste negdje sa strane, ali samo u djelicu njenog njemackog se osjetilo to.
    Kad nije mogla da je dobije na pametan nacin, onda je baba posegnula za magicnom recenicom da je djevojka "dosljak" i na tu kartu igrala... (sto u vozu punom dosljaka bas i nije pametno ) ...da su se potukle, a bilo je gusto, vjerujem da bi baba ostala i bez tasne. Igra nisko, a slabo da bi je njene Svabe branile...dok s druge strane...temperamentni dosljaci...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #1880

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Vratila se gospođa boss sa godišnjeg. Jes' da je šetala dupence po Italiji mesec dana i verovatno se istrošila i potrošila koliko ja potrošim za godinu dana, ali...oću moje pare!!! Da si kupim nešto lepo.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #1881

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    odem,ko sto napomenuh,na gibaju...nije bas gibanica,nego jos lepse,pita savijaca s blitvom i prazilukom i sirenjem,a na stolu i ljute somborke,i mleven paradajz,i jogurt,i alkohol i tako.....posto su prijatelji u zgradi preko puta,a ja sam vec ko kreten ofarbanog cela,uva,i obraza (farba ce se skinuti za neki dan,cenim),pomislim: Sta ima da se oblacim...i odem u onim klompama od kineza,i u majici za po kuci i u donjem delu pidzame koji malo lici na tri cetvrt helanke..mislim,malo ko provali da je pidzama....

    naravno,tamo je smejanje i zajebavanje,i prejedanje....i u neko doba,moja drugarica i ja krenemo kucama svojim,i kad smo vec napolju,aj da malo prosetamo pored vode,i ispusimo jedan cigar....i hodamo mi tako,i hodamo,i spustimo se do u varos,i odemo u nas kafic....
    gazda se obradovao,neki matorac,inace stalni gost,nam poslo turu pica,mi zasele...i gazda dodje ,sedne s nama ,i kaze mi:Ao Nino pocela si u pidzamE da se setas? ako ako.....

    elem,sta je poJenta...pojenta je da kad matoris bore su u porastu a sujeta u opadanju...eto neke vajde i razloga za radost......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #1882

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Usla sam u farmerice od pre dve godine A uopste sebi ne izgledam kao da sam se stesala
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #1883

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Iako sam trebala ove subote na otvaranje, pa odustala iz raznorazih razloga, ipak sljedeci cetvrtak via München na Oktoberfest.
    Znam da ce gdja BLiverka da se raduje..
    Moj stomak nece...dobro ako pivo siroma dobije.
    Malo München...malo skitnja do Nürnberga...e tu jos nisam bila, bas ce da me obraduje...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #1884

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Već oko 8 ujutro je stigao prvi paket, a 15 minuta kasnije i drugi .
    Uspeo sam uređaj iz prvog paketa da brzo servisiram i tako jeftino dođem do odličnog i skupog.
    Drugi uređaj sam takođe brzo servisirao i njime dovršio drugu mašinu.
    Sada, u nadahnuću, pokušavam otpisanu, treću mašinu da osposobim .
    Mislim...dan mi je baš bio uspešan i sve mi išlo "od ruke".
    P.S. Neću se uobraziti jer "i mi cigani imamo dušu" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #1885

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Obradovala me vest da se onaj kreten ženi. Jao kad Perhan okiti svog merdžu ruzmarinom pa kad prodefiluje kroz selo...ima da mi bidne sav bitan.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #1886

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Pet malih teletabisa,koji su mi dosli sa balonima.Pa smo zamislili zelju i pustili balone kroz prozor .Bas,bas su me obradovali
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  12. #1887

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Najava da ću biti lakša za 250 eUra
    Ali kada je za zdravlje...mora se...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #1888

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Kesten,upakovan u suvo lisce ,sa mashnom od slame
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  14. #1889

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Dobra komunikacija, kvalitetno organizovan dan, ganci što je sinoć igrao brejk dens ispred Vič bara,a Mara ga usnimila.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #1890

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Danas sam još uvek pod uticajem od juče, ali efekat radosti je produžen.
    Moja drugarica, prijateljica, osoba dostojna ljubav i poštovanja, napisala je knjigu. Vrlo ozbiljnu naučnu studiju i poklonila mi je, sa posvetom.
    Moj sin je naročito ponosan na te knjige sa posvetama pisaca i stalno ih broji, iako nije knjigoljubac, ali slutim da će se te ljubav nenadano razbuktati kad se najmanje nadam zato i ne insistiram.
    Prvo me je obradovao susret nakon nekoliko godina, a onda i ta famozna knjiga, divnog stila, prepuna argumenata, vrednosno neutralna a opet puna primera koji govore po sebi, jedan mukotrpan i težak rad devojke koja zarađuje smešno malo, živi tiho i povučeno, nema novca za avione i kamione, ali njena širina duše i brilijantan um, uspunio me je radošću i unutrašnjim zadovoljstvom.
    Ja sam srećna što su moje drugarke žene za medalju. Što znaju. I imaju stav.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 126 od 134 PrvaPrva ... 2676116124125126127128 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Šta ste danas pazarili...?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 508
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:25
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •