Nema ništa gore...
Strana 1 od 45 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 662
  1. #1

    07 Nema ništa gore...

    Strefilo me danas, a deshavalo se i ranije, pa cu s tim i da zapochnem danasnje izlaganje na ovoj temi

    Dakle, nema nista gore nego kad ti se jaaako pishkirishki i dotrcis do kupatila, kad ono-rajsferslus se zaglavio

    Aj sad malo vi
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #2

    Odgovor: Nema nishta gore...

    Neces verovati, meni se to desilo...
    Januar mesec 2005. Vracam se sa neke svadbe. Ja utegnuta u svetle, tanke pantalone *sa ziperom na goozici), cipele sa visokim stiklama. Pre nego sto cemo da napustimo salu gde su bili svatovi, moj patriota dok je oblacio jaknu, zakaci casu s vinom i polije me po pantalonama. Napolju setaju beli medvedi na temp. od -40! Moj delija koji vec nekoliko meseci hoda uz pomoc staka, bas te veceri resio da se pravi vazan i da hoda bez staka. Tociljam se po ledu do kola, i onako mokrih pantalona sedim u njima (kreten mogla sam da se vratim u salu) i cekam da se zagreju, da bi mom dragom bilo toplo.
    Stizemo pred kucu. Izlazim iz kola (a mokre pantalone se lede na meni, jedva hodam, kao da sam obukla betonske pantalone i pomazem mu da stane na noge. Em, sto je pijan, em sto je parking zaledjen Uz sve ovo, meni se, ne pisa, nego osecam kako ce na ushi da mi krene. Pokusavam da ga vodim po onoj jebenoj klizavici sa stiklama od pola metra i psujem i Kanadu, i zimu, i svadbu (i grtalicu), a njega posebno. Kazem ja njemu: "Drz' se za kola, a ja odoh da ti donesem stake"! Tociljam se nekako do kuce, otkljucavam pogresnim kljucem Panika.... drzim se za onu stvar, kao to ce da pomogne Konacno ulecem u WC (setite se da je ziper pozadi).... da otkopcam ziper, ooooop!!!! Zaglavi se Pokidam ziper, ali vec je bilo kasno E, tako ispolivana vinom i upisana trcim nazad sa stakama, da se onaj moj ne bi ukocio napolju; pantalone mi padaju, jer ziper vise nije u funkciji, saplicem se........
    Sledeceg dana sam imala temperaturu 39,5
    neunistiva zlojebaba!

  3. #3

    Odgovor: Nema nishta gore...

    Evo jos jednog vrlo interesantnog dogadjaja.... ali nije se meni desilo .... ne u ovoj prici koja sledi
    Krenuo moj bivsi muz (davna sverc vremena) negde preko grane. Ne secam se da li je bila u pitanju Italija, Bugarska ili Turska.... nije ni bitno. Njemu se prisralo najstrasnije. Podmuklo pusta golubove, masa u autobusu pada u nesvest. On zvizdi i pravi se blesavKonacno stizu na granicu, a kolona autobusa ispred njihovog, ne mozes prebrojati. Njemu se vec slosilo od zorta da se ne usere. Vice soferu: "Otvaraj vrata, ja ne mogu vise da izdrzim"!!! Cujes iz pozadine autobusa: "Aaaaa, ti si taaaaj.." Izlece ti on iz busa, nema sanse da stigne do WC-a, a on pravac zbunje! Kad iza zbunja pruga. Najgore u svemu je sto je pruga, ustvari bila granica. Cucne ti on lepo i naravno, debrabonjizira se, uz najvece olaksanje, kad odjednom ispred njega banu granicar s puskom (opaaa, da vidimo sad, ko je srecan dobitnik) Granicar: "Drugar, pa ne mozes tu da vrsis nuzdu"!
    A moj bivsi njemu: "Mogu, mogu" Carinik se na to samo nasmejao, okrenuo i rekao: "Ajd' pozuri"!
    neunistiva zlojebaba!

  4. #4

    Odgovor: Nema nishta gore...

    Nema ništa gore nego kad ustaneš ujutru, u'vatiš se za džezvu a ono nema vode!!!......pa moraš da kuvaš kafu sa mineralnom vodom
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #5

    Odgovor: Nema nishta gore...

    kad smo kod klozeta..
    nista gore kad sednes da kenjas i izbacis onaj prvi tovar.. i shvatis da nema wc papira
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Nema nishta gore...

    ...nego kad staviš šerpu na šporet da kuvaš(punjene paprike btw) i kada je skineš sa vatre i ugledaš u istoj kako su paprike prazne a sve ono što je bilo u njima u šerpi
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #7

    Odgovor: Nema nishta gore...

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Nema ništa gore nego kad ustaneš ujutru, u'vatiš se za džezvu a ono nema vode!!!......pa moraš da kuvaš kafu sa mineralnom vodom
    Ne..ne...ne, još gore je kad nema kafe!

    Ili kad mi treba mobilni, baš mi eto treba hitno (!) nekog da zovem, a nemam kredita...da nije lep odavno bi pazario beton!

  8. #8

    Odgovor: Nema nishta gore...

    ...kad se središ da ideš negde i ispred kuće te pokenja ptica...

  9. #9

    Odgovor: Nema nishta gore...

    nego kad se žena dočepa muževljevog telefona i pročita poruke koje on šalje nekoj drugoj...(eto npr meni..)
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #10

    Odgovor: Nema nishta gore...

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...kad se središ da ideš negde i ispred kuće te pokenja ptica...
    da...al kazu da je to sreca ili da znaci pare...ne znam al ima neko objasnjenje.

  11. #11

    Odgovor: Nema nishta gore...

    ...nego kad posle sedam,osam piva popijes sedam,osam tekila
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  12. #12

    Odgovor: Nema nishta gore...

    Od muve u šoljici sa kafom...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #13

    Odgovor: Nema nishta gore...

    Od žuljeva od novih cipelica
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #14

    Odgovor: Nema nishta gore...

    ti napises roman u poruci, sve nadugacko i nasiroko objasnis, pa cak nije ni frka da ti ta jedna poruka predje u dve-tri uzastopne, ne zali Boze kredita..
    a taj neko kome je poruka upucena, samo vrati "Vazi, ok ili dobro"
    ili jos gore.. samo cimne

    mislim da je to believer_ka pominjala..
    Poruku je izmenio starsica, 18.06.2008 u 23:48 Razlog: ubacila believer_ku..
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #15

    Odgovor: Nema nishta gore...

    ...pre neki dan...shisham se kod svoje frizerke...i tako...primacamo, dok mi ona utrljava shampon u kosu...kada je krenula da mi ispira...nestane struje...automatCki i tople vode...cekamo...kada mi je dopizdelo kazem...ajde bre,ispiraj 'ladnom...i krene...jbt...kao lobotomija...osecao sam se kao Bata Zivojinovic na Igmanu...jebo te Bog...pa to boli...nekako izdrzim...zavrsi ona...i u tom trenutku stize struja...sa njom i topla voda...brzo da me povrati...e to je vec bilo kao suncanje na Bahamima...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 1 od 45 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istorija Crne Gore
    Autor irnik u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.09.2006, 15:43
  2. Češka ukinula vize za građane Crne Gore
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2006, 02:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •