Nema ništa gore... - Strana 29
Strana 29 od 45 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 662
  1. #421

    Odgovor: Nema ništa gore...

    od bolesti - u glavu posebno, gluposti i bespomocnosti...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  2. #422

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ....kada se spremiš da odigraš partiju (više njih) pokera a on na redovnom održavanju. Nadam se samo da me nisu banovali jer sam juče poklanjala chipove kao luda.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #423

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Nego kad ti pobegne bus ispred nosa,a ono nedelja pa moras da cekas pola sata,jos nema klupice na stanici zato sto su je budale izlomile,pa pocnu matorci da smaraju decko koliko vec cekas,kad ce?uffffffffff

  4. #424

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...nego kad ti pukne guma po pljusku. Nije mi se desilo (kuckuc), ali danas sam imao priliku da vidim prizor.

    Znači, moj domorodac menja gumu na nekom golfu kecu sa sve familijom na zadnjem sedištu, mokar ko miš.

    Al' mi nije bilo žao.

    Zato što mi je svojevremeno uvalio falš vinovu lozu. Ja tražio afus-ali, a ono ispao neki divljak.

    Tako da:

  5. #425

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...nego kad drljash luk po trenici pa onako usput...spontano i suptilno izrendash i parche palca...ouch
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #426

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Mislim ima...ali nema nista gore za moju (trenutnu) radoznalost

    ...kada dobijes sms i mob ti javi da ti je memorija puna i da ne mozes da ga primis. I napravis mesta...i nista. I vidis od koga je, ali ne mozes da ga procitas
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #427

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    ...nego kad drljash luk po trenici pa onako usput...spontano i suptilno izrendash i parche palca...ouch
    ...i onda koji dan kasnije, kad bol malo prodje i zaboravish da si ranjen...sluchajno bacish pogled na krasticu, pomislish da si se umaz'o eurokremom, pa drugim palcem protrljash da skinesh
    Jooj kako sam skvicho
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #428

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kada ti se kaka ali ono sranje neće da ide van...
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #429

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Mislim da je još gore kad ti se baš i ne kaka, a ono hoće napolje.

  10. #430

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...od lošeg sportskog komentatora.
    Već danima se užasavam od pojedinih... na Eurosportu Srbija sam pratila pikado, jedan komentator je ooooogavan...em proizvodi zvukove misleći da je zanimljiv, em blati porodice takmičara, te kako su debele žene, kćerke, kakva je kosa, kako se smiju... ok, pikado možda nije olimpijski sport, ali daj čovječe nekog respekta prema njemu, kad su te već postavili da ti komentarišeš. Idiote!

    O pojedinim bh komentatorima, i ovo što ću napisati je previše, ali 'ajde...prvo, kada hoću da gledam neki prenos, neću da slušam kad je ko rođen, i ko su mu baba, deda, tetke, strine... danas dečko prenosi skijanje, muški slalom...idu najbolji skijaši, on uopšte ne prati skijanje nego priča kako poslije ovog prijenosa možemo da pogledamo tu i tu utakmicu..taj i taj igra protiv tog i tog...te se malo dotakao i transfera koji bi se mogli desiti u prelaznom roku... ....i onda (ma bravo momak)..."aaaaaaa na stazi je Ivica Kostelić..."

    Tako je malo komentatora koji te privuku da i pored dešavanja na ekranu imaš želju da čuješ i šta on ima da kaže, saznaš nešto...eeeee da je takvih više...sada komentarišu neškolovani dosadnjakovići koji misle da su zanimljivi...u dupe bi ih ja šutnula. Tjeraju me da koristim "mute" opciju...a to boli.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #431

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ....kada cekas odgovor na vaznu poruku i ono cujes taj divan zvuk,uzmes telefon u ruke i skontas da je to ipak bio samo glupi mts
    volecu nekad...volecu nekog...ali nikad nikog kao nekad nekog

  12. #432

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ...kada sedis na nozi pa je onda ispravis...a po tabanima ti "mravi" setaju
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #433

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Dok cekas na poligonu da dodjes na red napolju -5 a mi svi u patikama.......a oni vredni bas im se zuri, uvek kasne

  14. #434

    Odgovor: Nema ništa gore...

    Kada stojiš na blagajni i nemaš kuna u novčaniku a kartica ti, zbog tko zna čega, odbijena...

    Ups, ima goreg - Kada si na benzinskoj ( kako vratiti natrag benzin??)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #435

    Odgovor: Nema ništa gore...

    ..него кад ти се јако пишки и онда почнеш да кијаш онако у низу..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 29 od 45 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istorija Crne Gore
    Autor irnik u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.09.2006, 15:43
  2. Češka ukinula vize za građane Crne Gore
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2006, 02:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •