Nema ništa gore... - Strana 32
Strana 32 od 45 PrvaPrva ... 22303132333442 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 466 do 480 od ukupno 662

Odgovor: Nema ništa gore...

Kad naletiš na osobu u svojoj okolini koju jedino možeš da okarakterišeš kao "glupo, a bezobrazno.".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku

Kad u gostima poraniš da na tenane sve obaviš pre pune kuće ljudi.
    Pa otkriješ da u vodokotliću nema vode! - Klang.
    Pa čuješ kako se ljudi bude i izlaze iz svojih soba.
    Pa se zajebeš i probaš da središ stvar četkom, onako na suvo.
    Pa...

/
    Prepričao mi burazer svaki detalj muke njegove.
    Samo mi verujte na reč.
    Ne bi voleo da me snađe i delić toga.
    /
    Desilo mi se
    Sipala vode u lavor i sasula

Ili kada u gostima odes u toalet a pritom ti ne kazu da imaju problem zapusene wc solje...
    Pa povuces vodu i gledas kako se puni sve vise i vise...
    I molis Boga da ne prelije...

Ili kada krenes da farbas kosu, namazes farbu a ono nestane vode (i ne mozes otici do radnje po vodu i nema ko trenutno da ti je kupi...ma...)
    Budi pametan i pravi se lud

Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Desilo mi se
    Sipala vode u lavor i sasula

...
    Nisam bio dovoljno precizan. Vode nije bilo uopšte, a ne samo u kotliću! Tako da kombinacija sa lavorom nije dolazila u obzir.

E da, da reknem i kako se izvukao. Tek posle 15-ak minuta panike, preznojavanja, nekoliko kucanja na vrata, dva lakša srčana udara, neko se setio da upali hidrofor.

Mo'š da zamisliš te sreće.

Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

..od tusiranja ledenom vodom..
    Nije svako ko luta izgubljen..

Od isfrustriranog muškarca koji leči svoju frustraciju tako što iskaljuje bes i nezadovoljstvo na ženama, fuj Budi frajer pa se zameri nekom muškarcu, lako ti je da kinjiš žene
    I may not be perfect but I'm always me

od jadnog, neiskusnog i smotanog lažova
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Ides sebi da skuvas kafu i kad je probas ispadne neka bljuvotina jer je koleginica greskom sipala svoj kakao u tvoju teglu s kafom

Kada u ovo doba ostanes bez upaljaca
    Budi pametan i pravi se lud

ja imam dva i nijedan mi ne treba. dat' dobacim?
    & underpaid......

Od vašara sa obavezama i putevima tokom cele nedelje... a onda svi "pametnjakovići" se sete da to obave u petak . Kao da ja imam 4 brata blizanca..pa mogu da se razapnem na 4 mesta i 3 grada ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

...kad kreneš sa prijateljicama na "kafu" a one izaberu jedini kafić u gradu koji ne služi alkohol. A ja krenula sa namjerom da slistim koje pivce. Al' neću ja biti partibrejker i tjerati vodu na svoj mlin, junački sam podnijela i kaFućino.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

....kada ujutru ustaneš na zvonjavu sata i otvoriš usta da kažeš deci ''Buđenje!'' a ono nema tona Samo slika bez tona...i to traje već tri sata, spremam se za posao, a pojma nemam kako ću raditi kada ne mogu da pustim glas

...i na sve to sam imala i jedan poslovni tel. poziv, a ja sam pokušavala šaputajući da objasnim osobi s druge strane žice da nisam u stanju, trenutno (nadam se) da pričam...

Nema nista gore od Uvinog caja, koji pijes nezasladjen, bez limuna, bez icega To je toliko gadno, da sve sama sebi u usta uskacem zato sto se ne cuvam i sama sebi na vrat natovarim prehlade pa moram da ga pijem.
    Krek, krek.. Ne gudra

od oženjenih i poluoženjenih muškaraca, koji se toliko unesu u igru zavođenja i udvaranja da čak i oni sami povjeruju da su slobodni.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Nema ništa gore od ove kiše
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 32 od 45 PrvaPrva ... 22303132333442 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.12.2008, 20:08
  2. Istorija Crne Gore
    Autor irnik u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.09.2006, 14:43
  3. Češka ukinula vize za građane Crne Gore
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2006, 01:00