Zenski WC - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21

Tema: Zenski WC

  1. #16

    Odgovor: Zenski WC

    Pa ženski wc više prohoda pretrpi nego muški. I on ne služi samo za pipi pauzu već i za popravit šminku, presvući obleku, trač party, oprat cipele itd.

    A mora se uzet u obzir i to da većina žena su fancy koke koje koriste papir da bi pustile vodu, potegle kvaku itd.

    Dovoljna je jedna aljkava koka pa da zasere cijeli wc.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #17

    Odgovor: Zenski WC

    Uvek rado udjem u muski,jer em sto je ispred zenskog uvek guzva zbog "pratilja"...em sto je cistije ...ili mi se samo cini...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #18

    Odgovor: Zenski WC

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Uvek rado udjem u muski..

    I ja rado uđem u muški wc. Samo da malo muške izbacim iz kolotečine i da ih šokiram. Sve mi oproste kada se nasmijem
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #19

    Odgovor: Zenski WC

    Možda muškarci krišom ulaze u ženski i ostavljaju džumbus?

    Sumnjam.

    Već sam se doticala ove teme...elem...i ja sam čest gost muških wc-a u nemogućnosti da posjetim ženski...i šta da kažem, naoko djeluje urednije, ali osjeti se zapišavanje daske i okoline šolje na kilometar.

    Jesu žene...neke...fujkave...one duge crne dlake po lavabou (mogu samo da zamislim kako im je kući )...nezamotan uložak koji mene čeka i vrišti iz korpe...bačen tampon....100 komada toalet papira razbacanog oko šolje...a nerijetko sam zaticala i npo-ove (neidentifikovane plutajuće objekte) eye-to-eye sa mnom.

    Zbog toga što ljudi, ne bih mogla samo žene da kudim...mogu misliti kakvo njeSra ostavljaju kamiondžije ...misle da je javni wc briga drugih ljudi, što u principu i jeste, ne znači da trebaju da se potrude da zagorčaju svima nama život.
    Milina je ući u haos sređen wc...čist, sa svim potrepštinama...još ako svira i muzika u njemu ...di ćeš šta bolje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #20

    Odgovor: Zenski WC

    E, a šta piše u ženskim wc - ima? Mislim, imate li one grafite tipa vršenja oralnih usluga kamiondžijama ili vojnicima ili nešto tome slično, sa sve brojevima telefona koje ostavljaju razni fini mladići?

  6. #21

    Odgovor: Zenski WC

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E, a šta piše u ženskim wc - ima? Mislim, imate li one grafite tipa vršenja oralnih usluga kamiondžijama ili vojnicima ili nešto tome slično, sa sve brojevima telefona koje ostavljaju razni fini mladići?
    Budu.... muškarci su kao wc, ili su zauzeti ili poβrani.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Najbolji srpski zenski vokal, non folk
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 29.01.2012, 22:18
  2. Musko zenski odnosi
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:46
  3. Zenski Orgazam
    Autor Charlie Harper u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.03.2009, 09:54
  4. Muski i zenski poslovi i kucne obaveze
    Autor Bishop u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 25.11.2008, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •