Razgovori o seksu
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Razgovori o seksu

    Ovan - Ako je riječ o uspjesima i osvajanjima priči nikad kraja, no kad je riječ o iskrenosti, ide puno teže...

    Bik - Puno hvale uz spominjanje iskonske plodnosti, no u svemu vrlo malo istine i puno puno nesigurnosti i neiskustva.

    Blizanci - Brbljanje bez prekida no kad treba pričati o frustracijama, događa se čudo: Blizanac ostaje bez teksta

    Rak - O osjećajima će redati sonete, no kad je riječ o nagonima, crvenilo oblijeva obraze i on ne može prozboriti ni riječi.

    Lav - Pomalo nesklon iskrenim, necenzuriranim razogovorima, djelomično zbog tradicionalnosti i dogme

    Djevica - Nerado se bavi tim temama, čak ni ako su tuđa iskustva u pitanju! Nije sklona ni priznanju ni reagiranju!

    Vaga- Ukoliko pred nju bacite svoje osjećaje, Vaga se prilagođava, no dirljivije opisuje dekoraciju prostora nego svoju strast.

    Škorpion- iskreno do bola, to je Škorpionovo povjeravanje partneru. Ne samo da priznaje sve što želi, nego to zahtjeva!

    Strijelac- Kad bi se znala granica između fantazije i iskrenosti, bilo bi lako razgovarati. Inače niste sigurni o čemu je riječ!

    Jarac- Razgovori o seksu mogu se potaknuti jedino alkoholom. sam po sebi, Jarac je nespreman za razgovore ter vrste.

    Vodenjak- Razotkriva svoje želje bez da prije upozori partnera na vruću tematiku, što može dovesti do složenosti situacije!

    Ribe- Iznimno pristaju na toliko intimne razgovore- i to samo ako osjećaju da su oni ulaz u novu dimenziju seksualnosti.

  2. #2

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Vodenjak- Razotkriva svoje želje bez da prije upozori partnera na vruću tematiku, što može dovesti do složenosti situacije!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    11 Odgovor: Razgovori o seksu

    Citat sekula kaže:
    Blizanci - Brbljanje bez prekida no kad treba pričati o frustracijama, događa se čudo: Blizanac ostaje bez teksta.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Strijelac- Kad bi se znala granica između fantazije i iskrenosti, bilo bi lako razgovarati. Inače niste sigurni o čemu je riječ!

    Hmmmm.... da li si bas siguran?

  5. #5

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Citat sekula kaže:

    Strijelac- Kad bi se znala granica između fantazije i iskrenosti, bilo bi lako razgovarati. Inače niste sigurni o čemu je riječ!i.
    -Da li neko zna?

  6. #6

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    Vaga- Ukoliko pred nju bacite svoje osjećaje, Vaga se prilagođava, no dirljivije opisuje dekoraciju prostora nego svoju strast.
    Prosto..čitanje između redova
    Ćuti i prenesi dalje....

  7. #7

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku

    Rak - O osjećajima će redati sonete, no kad je riječ o nagonima, crvenilo oblijeva obraze i on ne može prozboriti ni riječi.
    ...ostadoh bez teksta...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #8

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Ribe- Iznimno pristaju na toliko intimne razgovore- i to samo ako osjećaju da su oni ulaz u novu dimenziju seksualnosti.

    Blago receno...

  9. #9

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Lav - Pomalo nesklon iskrenim, necenzuriranim razogovorima, djelomično zbog tradicionalnosti i dogme


  10. #10

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku

    Vodenjak- Razotkriva svoje želje bez da prije upozori partnera na vruću tematiku, što može dovesti do složenosti situacije!
    pa sad...

  11. #11

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Jarac- Razgovori o seksu mogu se potaknuti jedino alkoholom. sam po sebi, Jarac je nespreman za razgovore ter vrste.

    He,he,pa tako otprilike....

  12. #12

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku

    Vodenjak- Razotkriva svoje želje bez da prije upozori partnera na vruću tematiku, što može dovesti do složenosti situacije!
    Pa,nešto baš i ne bih rekla da je ovo tačno,bar ne u mom slučaju.
    I'm floating on air..

  13. #13

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Ja sam blizanac i mogu otvoreno da pričam o svemu sa bilo kojim uzrastom....
    otvoreno,stručno il'narodski...kako god u zavisnosti od mentalnog nivoa sagovornika

  14. #14

    Odgovor: Razgovori o seksu

    Lav - Pomalo nesklon iskrenim, necenzuriranim razogovorima, djelomično zbog tradicionalnosti i dogme
    Gluposti neviđene
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Slične teme

  1. Šta je precenjeno, a šta potcenjeno u seksu
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.03.2016, 14:30
  2. Slaganje u seksu - razlog za više?
    Autor Sivi u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 11:12
  3. Vaznost rase u seksu
    Autor DzuPiter u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 22.07.2010, 15:15
  4. Vršac - slobodni razgovori
    Autor Becar u forumu Banat
    Odgovora: 217
    Poslednja poruka: 30.10.2009, 08:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •