Danas ste se smejali... - Strana 86
Strana 86 od 228 PrvaPrva ... 3676848586878896136186 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,276 do 1,290 od ukupno 3409
  1. #1276

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    veceras, sidjem do bake, spremam se da krenem sa drugaricom na pitjence i bachim pogled na TV, isao neki film sa Suzan Sarandon na Foxu (njet znajem koji je film u pitanju) a ona liku daje blow job i sad, ja pravim baki foru, i kazem: "Ijuuuuuu, vidis ti ovo baba?"
    a kaze baka meni: "Iju naopako, pa sta mu to radi?" i kezi mi se kroz protezu

    ne smejala, vristala od smeha
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #1277

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Babi od moje devojke kada je udarila stapom njenog dedu jer puno prica

  3. #1278

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kolegica sa svojim prepričavanjem zadnjeg date-a.

    Naime, nisu još niti spavali zajedno a on je već, na samom početku, njezinu lijepu glavu gurao dolje i dolje.. A ona je išla gore i gore.. I izvojevala je pobjedu na kraju
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #1279

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Šišanje..

    Ženska verzija:



    Žena 1: O, bila si kod frizera! Kosa ti izgleda fanstastično!

    Žena 2: Misliš? Nisam baš sigurna. Kad sam se na kraju pogledala u ogledalo, nije mi se baš dopalo. Ne čini ti se da je previše neuredno?

    Žena 1: Ma kakvi! Izgleda prosto savršeno! I ja bih voljela da imam takvu frizuru, ali je moje lice previše široko. Ja imam peh da ne mogu da nosim svaku frizuru.

    Žena 2: Uopće nisi u pravu! Meni se čini da je tvoje lice pravilno i da ti sve pristaje. Tebi bi sigurno stajala ova stepenasta frizura koja se sad nosi. I ja sam tako htjela da se ošišam, ali sam odustala jer bi to samo naglasilo moj predugačak vrat.

    Žena 1: Šta? E sad stvarno preteruješ! Ja bih sve dala da imam takav
    dugačak vrat kao što je tvoj. Kako bi ti tek bila nezadovoljna da imaš ruke debele kao šsu moje!

    Žena 2: Šalis se! Znaš ti koliko žena bi voljelo da ima ruke kao tvoje? Pogledaj samo kakve su moje! Za razliku od tebe, ja nikad u životu ne bih mogla da obučem majicu bez rukava!



    Muška verzija:




    Muškarac 1: Šišao si se?

    Muškarac 2: Da.


    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #1280

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Stiglo mi pismo od mogA deda Teodora sa sve novcanicom od 5 milijardi...iz doba inflacije za antifriz
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #1281

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    uvalio se potomak u kadu,pene do guse,samo mu jos tompus fali ,i zove me na ozbiljan razgovor
    ja,ko sluzavka,naravno,sedim na vc-solji
    on:moramo ozbiljno da popricamo,da se zna neki red u kuci
    ja:okej
    on:i jos nesto...pocni bre malo d me kaznjavas...ovako se osecam ko ciganin,sve mogu! zovu me napolje,ja mogu,zovu u igraonicu,ja mogu....ko d nemam majku,ko da sam cigance..
    --------malo posle...

    ja:ajd sad na spavanje,nema kompa
    on:ti bre nisi normalna,nisam mislio da SAD glumis strogocu....
    ................................
    e kad nisam upala u solju
    on bre nije normalan....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #1282

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    "Rondajući" po pločama i kasetama pronašla sam kasetu grupe Ruž i Junior i ja crkavamo slušajući "hitove":
    Nemica si al ne mari... Ili: Ima nešto u tvojim očima ili ma super je...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  8. #1283

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    devojka nazvala radio da podeli iskustvo... 27cm... xD


    Citius, Altius, Fortius.

  9. #1284

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Na face-u sam vidjela da je bivši dečko moje mlađe seke (prekinuli prije mjesec dana) napisao da je zaručen pa je odmah ispravio da je u vezi . Na komentar frendice da kako joj to nisu rekli, on je rekao da se tek spremaju zaručiti. Samo da napomenem, prije mjesec dana je 'ženio' moju seku.

    Uglavnom, ili ću ga izbrisati iz frendova ili ću, ako ovako nastavi, ostaviti ciničan komentar u mojem stilu.

    Ali što je, je, izmamio mi je osmijeh na lice.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #1285

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    kako neki ljudi su sujetni, pa daju crveni reput ako im se nesvidi ocena koju ste im dali u "Ocenite clanove", sto je obicna igrica i zezanje...


  11. #1286

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jednom radniku kod mene u firmi posto je dosao pijan a nije imao posla za masinom pa zaspao onda je moj cale poludeo on ne voli takvu ne odgovornost ali ipak posto je vredan ovaj put mu je oprosteno.Kakav car.....

  12. #1287

  13. #1288

  14. #1289

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    maksi... wrrrr H !


    Poruku je izmenio egzotic, 26.01.2009 u 17:12

  15. #1290

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vec par dana me nesto zeza stomak, nisam bas ni raspolozena (dobro, kenjam, u petak mi je bilo extra ), muka mi je, vrti mi se uglavi.. i danas dok sam radila prepodne sa kevom, pozalim se sta me muci pred njom i caletom i oboje se onako zgledaju u stilu "Hoces ti da joj kazes ili ja?"..
    Ja ih gledam koji im je, kontam da ce uskoro da mi kazu da umirem od neizlecive bolesti i da je mom zivotu kraj i bas kad sam krenula da pizdim sto me gledaju kao noja sa stapom za golf u guzici, kaze meni cale: "Sine, mi smo svesni da si ti odrasla i da pravis greske. To sto si trudna nije toliki problem, snaci cemo se nekako."
    A?
    Pogledam u kevu, ona isto nabacila neki smoren izgled, kao da kaze "Eto, a moglo je od tebe biti nesto.."
    Kad sam nekako dosla do daha od smeha i iznenadjenja, objasnim ja lepo da mi nije muka na povracanje, nego da mi je muka od promene vremena verovatno, da me stomak boli na.. dijareju i da je to sigurno na bazi hormona i mamurluka koji traje vec par dana..
    ali koliko vidim, nesto ih bas nisam razuverila
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 86 od 228 PrvaPrva ... 3676848586878896136186 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •