Danas ste se smejali... - Strana 36
Strana 36 od 228 PrvaPrva ... 2634353637384686136 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 526 do 540 od ukupno 3409
  1. #526

    02 Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kiki i Cocoroca...

    On je već sada njen stariji brat - zaštitinik...
    Kao i svako ženski stvorenje, Cocoroca,
    baš i nije oduševljena, pa mu na vešt i lukav način izmiče...
    ( već sada )...

    Bože zdravlja,
    na samu pomisao kakva će to stovrenja biti kad porastu ,
    istovremeno se i smejem i počinje da me boli glava ,
    jer im zaista svašta pada na pamet ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #527

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kolegi koji od danas ima nadimak Lane
    Iz G.Milanovca je(Leušića) i pričao nam je o propustu u novinama-selo u kome je ojagnjeno lanenema naziv kako je tamo pisalo,pa se silno uzbudio Stado je iz BrezneVrlo bitan detalj.I polemisalo se da li je mutant u pitanju ili je srndać ...



    pih,kada napišem,ne deluje nikako,a popadali smo od smeha

  3. #528

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    evo gledam po drugi put i valjam se od smijeha

    Glumac

  4. #529

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    U toku nam je velika reorganizacija na poslu... neka radna mjesta se oduzimjau - druga dodaju, uglavnom jedna velika zbrka. Jedno od novonastalih radnih mjesta nosi naziv "strider"... i sad dobijamo mi konacno listu sa novim zaduzenjima, komentarisemo, bunimo se i sve po redu... tek ce ti koleginica koja je dobila finkciju stridera: "jel bre sta je ovo, ja striper"
    ja na pod od smijeha... reko jel to zelja neka ili sta
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #530

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovog momenta se smejem četvercu: tvo.ja_ i kal el & euridika - gerbes

    ćaskaju sabajle:
    [danas 08:56] gerbes: izvino sam...njami, njami
    [danas 08:37] euridika: ooo, ajd prijatno, da izviniš
    [danas 08:36] gerbes: odo da jeem
    [danas 08:35] gerbes: (da izvineš...)
    [danas 08:35] gerbes: a, jel ti držiš nešto?
    [danas 08:34] gerbes: naj južniji
    [danas 08:34] euridika: gde je gratz najuži misliš?
    [danas 08:33] gerbes: nema veze...osećanje je obostrano...(s tim da sam ja siguran)
    [danas 08:32] euridika: može kako oćeš, brale sestra whatever , još nisam siguran(na)(no) he he he
    [danas 08:31] gerbes: tamo gde je qratz najuži, moj brale, sestro, whatever...
    [danas 08:31] euridika: ma bre, di to ima,a? hmm
    [danas 08:28] gerbes: možda peto ima zaostalu kitu, pa ih ni ne oplodi, uglavnom one jadne leže li leže
    [danas 08:28] gerbes: ne znam šta se dešava
    [danas 08:27] gerbes: dobro jutro...
    [danas 08:27] euridika: kada će moji pilićovi, gosin gerbes ? Dobro jutro svima
    [danas 08:03] TVO.JA_: biće ti puno,veliki štrumFe
    [danas 08:02] Kal_el: hitno potrebne 2 devojke za upražnjena mesta u haremu

    ...

    dobar dan!

  6. #531

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samo još ovo Moram i fotkuGenije

    Zamislimo ovakvu situaciju: vi ste urednik nacionalne televizije i dođu vam Boris Tadić, Vojislav Koštunica, Tomislav Nikolić, Ivica Dačić, Čedomir Jovanović i Mlađan Dinkić. Treba da im osmislite autorske emisije. Kako bi izgledala takva jedna programska šema?


    - BORIS TADIĆ - raelity program, sve za ljubav, ženska publika u studiju, ližu lilihipe, limbo dancing, prljavi ples. Pitanja dodaju asistentkinje, može i bazen u pozadini.
    VOJISLAV KOŠTUNICA - drugi program nacionalne televizije, termin iza ponoći- emisija- uglavnom bez gostiju, najmanje dva sata u komadu bez reklama - IZAZOVI SRPSKOG PARLAMENTARIZMA, iz off-a Vladeta Janković (savetnik) čita delove istorijskih tekstova, kao nekada u školskom programu, samo tada sam bio mnogo mali i nisam znao da je to DSS.
    TOMISLAV NIKOLIĆ - vremenska progrnoza, kamena faca.
    IVICA DAČIĆ - majstor za po kući, bucko u trenerci koja spada dok majstor radi pa se vidi razdeljak guzova.
    ČEDOMIR JOVANOVIĆ - tv propoved. Samo u košulji, dodirne čelo verniku, on se stropošta u ruke asistenata i progleda.
    MLAĐAN DINKIĆ - ne bih ga slikao, on bi bio lutajući reporter- fotka u ćošku ekrana, drži slušalicu i javlja se sa lica mesta. Ako baš mora - telešop- uvek počinje rečima- sigurno ste bar jednom u životu poželeli da...

    (iz intervjua-http://www.plastelin.com/content/view/560/89/ )


  7. #532

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    smejala sam se zato shto sam uspela da ubedim jedinu osobu koju ja znam da je tvrdoglava skoro pa kao ja da promeni mishljenje i shvati da nije u pravu... zaista, za to je potrebno umece, strpljenje i veoma dobri argumenti.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  8. #533

  9. #534

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    sama sebi..
    malopre, kad sam ustala, nesto sam glupavo sanjala i setim se sta sam radila sinoc..
    uglavnom, u toj diskoteci gde smo bili, treste narodnjaci vecinom.. i krece neka pesma, strasno mi poznati uvodni taktovi.. kad ono..
    ".. Udji mi duboko, tu u srce moje.."
    i ja odlepim, reko ne mogu da verujem, kad pre, pa ja sam je juce slusala na netu, pod odeljkom zajebancije bre
    i ponizno izjavljujem da sam bila jedini debil koji je znao reci te pesme
    za neinformisane, to peva Sladza (ne Dzogani ) koja se drpa za ljubinku dok peva..
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #535

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  11. #536

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    kevi..
    bila u shopingu, i kazem joj da mi uplati kredit kad je vec u putu.. i ja sad cekam i cekam da mi stigne ona poruka u kojoj me voljeni mi Telenor obavestava da sam uspesno olesila sebi novcanik za dopunu.. i nema nista..
    posle nekih pola sata, dolazi keva kuci i donosi mi onu dopunu na grebanje
    pa reko kevo, u 21. veku ti meni umesto Jevropske i Jelektronske dopune dajes greb dopunu.. a ona mi vraca: "Tejka, ne seri, i budi srecna sto si dobila i ovo.."
    i u pravu je zena..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #537

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kosminica pricala bisere sa posla...dosla joj neka teta da kupi salatu. I ova moja biserka je pita:"Koji cete proliv?" umesto preliv...
    A ova druga mi pokazala svesku koju sin donosi kuci iz skole sa uciteljicinim komentarima...pa za prvi dan pise...bio je pospan na casovima...a vec drugi dan...spavao je 2 sata na casu i nismo mogli da ga probudimo
    Sta ce dete, ne zna engleski pa ga smorilo ono cantranje koje ne razume
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #538

    Odgovor: Danas ste se smejali...


    Ne znam zasto,ali sam umrla od smeha!
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  14. #539

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    zoo vrtu i jupiterijancu koga ne mogu da nađem na net-u,ali sam naletela na bakicu


    YouTube - bakica vs merzedes - KobajaGrande.com

  15. #540

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Ovom izlivu ljubavi koji nije neuobičajen, al' je ovo klasičan šliht zbog kazne.
    I tu majka tvrda srca bila da od srca suze ne pustila.
    ()
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 36 od 228 PrvaPrva ... 2634353637384686136 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 21:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •