Danas ste se smejali... - Strana 77
Strana 77 od 228 PrvaPrva ... 2767757677787987127177 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,141 do 1,155 od ukupno 3409
  1. #1141

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    juce sam se smejala scenama sa zeleznicke i iz voza sta sve moze da uradi masa ljudi
    na shalterima prodaju karte ko ludi... a ne brinu gde ce da se smesti vishak putnika medju kojima sam bila i ja... 2 vagona za prepunu stanicu i treci vagon kojeg su otkacili... kao ne treba im i napunila su se ova dva vagona toliko da su ljudi bili prilepljeni uz prozore a neki su visili sa njih... neka bakica vice iz prepunog voza "ajde vi ste mladi, pustite moga dedu da udje" a deda opusteno stoji ispred vagona, pruza joj kartu i kljuceve i kaze "ne brini ti za mene" i nadje se jedan pametan dekica i kaze bakici da ne brine jer ce naci mnogo boljeg dekicu za sebe

    e sad... kada su momci shvatili da nema sale da ce voz krenuti, trce prema trecem, otkacenom, vagonu... otvaraju vrata i ulaze i sta su mogli zeleznicari da urade prikacili su i taj treci... i svi su srecni i zadovoljni... mada smo kasnili u BG pola sata

    taj treci je bio najveseliji vagon cak su pred BG momci vikali "Ljubiceeeee" i lajali na zvezde
    Citius, Altius, Fortius.

  2. #1142

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Prepiska:




  3. #1143

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    @torto
    sad sam te zamislila kao u onom snimku Kineza na z. stanici...kad ne moze vise niko da stane u voz pa ih guraju unutra kao da pakuju kofer


    Ja sam se sinoc zagrcnula od smeha.
    Otisli smo u restoran u kojem konobarise nas poznanik...frizer po struci, uvek umazanih prstica od farbe.
    Elem djelem, donosi klopu jednoj porodici i kad mu je video ofarbane prste klinac ga pita da li je nesto crtao pa se umazao?
    A ova budala...mrtav 'ladan odgovori: Ma jook, bio tanak wc papir. ()
    I okrene se i ode.
    Izrazi lica za stolom

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #1144

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sedimo kod mame danas i na stolu stoji činija, u činiji 4-5 pomorandži i jedna mandarina.
    Daki uzima narandžu i sav izbečen kaže meni: "Mama, pa ja nikada u životu nisam video ovakvu mandarinu!"

    P.S. od gornjeg _babinog_ posta mi još uvek idu suze na oči
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #1145

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Baji koji svira teremin kad malo snimak odmakne pa se unese... faca... da nema instrumenta pomisli čovek da je dečja paraliza npr, 'ladno.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #1146

    Odgovor: Danas ste se smejali...


    ... jednom dečijem odgovoru na pitanje "Šta je tolerancija?"


    "Tolerancija je kad jedan čovek spava sa drugom ženom i taj čovek ga sasluša zašto je spavao sa njegovom ženom"






    Šta li će raditi kada porastu kad u šestom razredu ovako razmišljaju?



    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  7. #1147

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mesar se jako iznenadio kad je video da mu pas ulazi u mesaru, pa ga je oterao. Ali kasnije, evo psa opet. Priđe on psu i vidi mu cedulju u ustima. Uzme je, a tamo piše "Ako može tuce kobasica i jagnjeći but, moliću. Pas ima i pare u ustima".

    Pogleda, i stvarno uz cedulju je 1000 din. Uzme on pare, spakuje pazar u kesu i da psu da uhvati u čeljust. To ga se sve toliko dojmilo, da je rešio da zatvori, inače je već kasno, i krene za psom.

    Pas ide niz ulicu i stiže do semafora na dugme. Spušta kesu, pritiska dugme, uzima kesu, strpljivo čeka zeleno. Prelazi ulicu, mesar za njim.

    Stiže do autobuske stanice, i gleda u red vožnje. Mesar je očaran. Pas nalazi svoj bus, i seda na klupu.

    Nailazi bus, pas obiđe da vidi prednji kraj, pogleda broj, vraća se na klupu. Nailazi drugi bus, pas ode i pogleda broj linije, aha to je taj, ulazi. Mesar za njim, sad već otvorenih usta. Bus ide preko pola varoši, na drugi kraj u predgrađa, pas razgleda pejzaž.

    Na kraju ustaje, ide do prednjeg kraja busa, propinje se na zadnje šape, pritiska dugme da bus stane. Silazi, sa kesom i dalje u ustima.

    I tako idu mesar i pas trotoarom, kad jednom pas skrene do kuće. Stazom do vrata, ostavlja bakaluk na pragu, zaleće se i udara celim telom o vrata. Uzima još veći zalet i opet se baca na vrata. Iz kuće se niko ne javlja. Pas se vraća stazom, preskače živicu, ide oko bašte, priskače do prozora, lupa glavom o okvir nekoliko puta, a onda se vraća do ulaznih vrata.

    Iz vrata se promalja grmalj, uzima kesu sa praga i onda počne da se dere na psa i šutira ga.

    Mesar: za ime sveta, šta vam je, pa taj pas je suvi genije! Mogao bi da bude na televiziji, što se mene tiče!

    Grmalj: Š'a bre genije??? Ajde!!! Ovo mu je već drugi put ove nedelje da je zaboravio ključeve!

    ------
    Naravoučenije: možete prevazići očekivanja posmatrača, ali šefova nikad! Pasji život...

  8. #1148

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Na casu sam pukla od smeha sa razredom.Citali smo auto biografiju Branislava Nusica "Prva Ljubav".Pa smo pricali zbog cega se smejemo.Da ste samo culi.
    Ich Bin Nich' Ich

  9. #1149

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    I'm floating on air..

  10. #1150

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Jest' Uaaa moderatori


  11. #1151

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Videla par slika...izmedju ostalih-sedi beba na nosi i cita playboy
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #1152

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    "Molim te nemoj više kupovati onaj narandžasti toalet papir, imam utisak kao da se brišem hamer papirom!"

    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #1153

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Ma mislim, šta reći ?
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  14. #1154

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Костя Дзю

    Ma mislim, šta reći ?
    ...e nije me nista nasmejalo al iscitavajuci ove postove nasmejala sam se slatko i to bas ovom
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  15. #1155

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zzzzvvvrrrrr.......zzzzzvvvrrrr....

    Š - Halo?
    T - Ej, ćao Šaki!
    Š - Ćao tata!
    .
    .
    .
    .
    .
    T - Što ne izađeš malo napolje?
    Š - A šta ću napolju?
    T - Pa znaš kako je lepo, uopšte nema komaraca!
    Š - A?
    T - Pa baš gledam ove na Survivor-u kako ih jedu insekti pa mi drago što sad nema komaraca kod nas.
    Š -

    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 77 od 228 PrvaPrva ... 2767757677787987127177 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •