Danas ste se smejali... - Strana 144
Strana 144 od 228 PrvaPrva ... 4494134142143144145146154194 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,146 do 2,160 od ukupno 3409
  1. #2146

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nervozi moje babe,prsla je skroz

  2. #2147

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Naišla sam na ovo...

    Snow fairy




    kolika pozadina.....a tek krila i golo du..

  3. #2148

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Preturajući po nekim starim stvarima, pronađem pisma iz vojske mojih ortaka Zlaje i Srđana...sa Srđanom sam i dan-danas najbolji, on mi je drug iz srednje, a sa Zlajom ne govorim već 10 godina, sramota me i da pričam zbog kakvih gluposti. Sve što mogu da kažem je da je tvrdoglavost mentolski sport, naročito kad su u pitanju oni koje volite. Jebo tvrdoglavost.

    Nego, evo jednog od pisama mladog vojnika Zlatka (inače, on je 4 godine mlađi od mene, i moje prvo putovanje u Novi Sad bilo je da bih posetio tog dripca ):

    07.11.95. N. Sad

    Zdravo konju šareni!

    Evo da ti napišem (stoko jedna) pismo između dva nastavna časa. HA! To se ovde zove A (a sa krugom, ili anarhija, prim. prev.) Ovdi je mlogo lepo. Idemo po saRanama non-stop. Tamo je mnogo smešno. Drugu sahranu sam bio lafet, a to je kad ideš mrtav (ne)ozbiljan pored kovčega. Pre polaska iz kapele treba nas 6-oro da budemo okrenuti jedan preme drugom (tri sa jedne * (nacrtao je petokraku, prim. prev.), (desetar mi je uzeo pismo kod ovog ovde znaka (strelica pokazuje petokraku, prim. prev.)) a tri sa druge strane. Preko puta mene je bio Đorđe, onaj moj drug iz BG-a. Kad je započeo govor (drugovi i drugarice, pičke i materine, tito i partija (rusko ja, prim. prev.), komunizam i socijalizam), automatski smo počeli da se smejemo. Taj smeh nas je držao samo do kraja sahrane.

    Najveće sranje je bilo kad je počasni vod (nas oko 20), u trenutku kad se spušta onaj magarac od 250 god. u raku, vršio počasnu paljbu. Počasni vod je bio malo udaljen tako da publika nije čula komande, pa su po ispaljenom prvom metku mnoge babe počele da zaležu u stranu, usrale su se bile od straha. (pauza)

    Sad se javljam iz vojničkog restorana (kantina) u kojoj trenutno ne mogu da vršim konzumaciju alkoholnih pića. Inače od alk. pića ovde ima samo pivo i to beogradko belo.

    U nedelju sam imao posetu u sastavu:

    - deda (Živomir, borac za pravdu i samostalni odgajivač pernate živine i krupne stoke)
    - stric (izvorni melos u malom, čovek pun novaca, novac koji ne kvari ljude, gastarbajter itd.)
    - brat (prvak u brzom kasu na svetskom takmičenju u Selevcu prošle godine)
    - stric (vlasnik operske pevačice i mnogih gluposti, lovac i ptt radnik)
    - sestra Daca (medicinska sestra volonter).

    Od strica sam dobio 100 din. i 200 dem (koje nije doneo u N. Sad zato što se plaši da mi ne ukradu ovde! Meni, mafijašu, kradljivcu čistih peškira iz servisa, trgovcu naoružanjem i to ličnim, čoveku koji uvek legne pre povečerja i ostalih kriminalnih dela). Dobio sam i neke dobre čokolade i to:
    - od badema
    - sa lešnicima
    - mlečna
    - itd.

    Dobio sam još neke gluposti od slatkiša koje su mnogo, mnogo dobre. Imao sam problema sa izlaskom tog dana zato što sam popodne bio na straži. Tog dana je inače pao i prvi jebeni sneg, i to oko 20cm.

    Bilo je mnogo hladno te noći. Inače na straži ne sme da se jede i pije, ali...stari žderonja u odelu vojnika VJ nije mogao da se pokori zakonima krupnih zveri i zemljoradnika (a to su oficiri i oni drugi - desetari), pa je svoju glad utolio sa par čokolada i mandarina. Mandarine sam dobio od neke devojke, mada to ne sme da se radi, ali u 3 sata noću pri takvim uslovima te za sve boli qrac, a od njenog dečka sam dobio bocu vina. Prvo sam odbio jedno 5 puta sve to, i na kraju sam kazao da ostave vino pored kućice ako žele. Pošto su to bile komšije koje žive preko puta, mislio sam da je neka provera, ali posle sam uvideo da su se u stvari sažalili na jadnička bele uniforme (od snega).

    INAČE, NOVU 95/96 ĆU DOČEKATI NA STRAŽI!

    Svo vino sam nestrpljivo požderao pored te kućice iz par puta. Sam sebi sam ličio na nekog notornog alkoholičara koji ne bira šta pije i kad pije (rizik stvara toplotu na straži). Ovakvih straža će biti mnogo a samim tim i prilika da se dobije classic light i masturbacija može da počne.

    Toliko od velike face, stražara mlađeg i starijeg.

    P. S. Trebali ste da idete na koncerte u Mladenovac!!!


    Fali mi to vreme...

  4. #2149

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Srušila sam skoro veliko slovo A u salonu. Bilo bu belaja da je slovo veličine 2mx2m palo na novi auto.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #2150

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Na frekvenciji Eutelsat w2 12726 v 30000 3/4 je krenula nova televizija JRT ili Jugoslovenska Radio Televizija
    Jbm ti sunce, pa zar još postoje ovakvi ljudi?

  6. #2151

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smijala sam se mami dok sam je gledala kako je htjela ponudit ministru sampanjac, a mjesto toga zeznula je casa (i sa sobom povukla i 3 druge) i filmsko je prolila sve 4 ispred njega - na sebe.. sta da se kaze.. epsko!
    Nije svako ko luta izgubljen..

  7. #2152

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mislim...vredi pročitati poneki stari topik . Ja sam čitajući ovo...pao sa stolice .

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Imam IQ 144....ko ne veruje moze da se uveri...ali samo iz moJe ruke...
    na šta Bećar odgovara:

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Tu smo negde bolja si za 6 moj je IQ 38.Kad vec guras ruke mogu da ti plasiram nesto u njih
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #2153

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Drugaru na faxu koji je muvao asistentkinju

  9. #2154

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Niste vi debili, nego ste narušili čovekov mačo imidž...zamisli, takav lik dobije jednu poruku i primi se ko kakTus u pustinji ...


    ...što ne volim ljude koji ne umeju da se igraju.

    & underpaid......

  10. #2155

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smijala se (sinoc) svojim fiks idejama
    Inace non-stop slusam radio. I sinoc ja ukljucila a ono nesto pokvarena antena i slusam ja,sta je sad ovo.. ono sve stanice na francuskom I sad ja kao uzela da ga popravim,cackam nesto tamo.. I ta-da-sad sve na ruskom
    I onda sam slusala neke vijesti na ruskom
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  11. #2156

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Drugaru

    Kako smo sedeli i vecerali odjednom je proletela muva na sta sam ja vrisnula i to bas dobro (moram priznati da je muva bila jaako velika i dosta cudna)
    Na sta ce on:"I ti ces da se prijavis za Survivor"

  12. #2157

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas sam se smejao samo od muke

  13. #2158

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sebi. Između 16-18h sam spavala. . . i ne znam, valjda sam neke napade sanjala, budi me telefon, vibrira mi krevet, ja se nekako javim...nisam ni skontala da me sestra zove....ja kao "napadaju me! napadaju me!" ..ona ne zna da još uvijek "spavam" ...prepala se..zna da sam sama...i di sad da me napadaju. Dere se, ispituje...valjda me ta dreka razbudila..saberem se i kažem joj da sam očito ružno sanjala.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #2159

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    U Splitu sam imao prijatelja koji je, opet, imao prelepu devojku. Bili su par za primer. Mnogi su mu zavideli na partnerki. Ali, pošto često nije baš sve kao što izgleda, jednog dana sam ga sreo samog i on mi je rekao da je raskinuo i to definitivno sa svojo dugogodišnjom partnerkom, jer je imala jednu jako ružnu naviku koju više nije mogao da podnosi. Kada sam ga pitao o čemu se radi, zastao je i odgovorio:
    - Nećeš mi verovati, ali sve njene mane sam s lakoćom podnosio osim jedne. Kada god bi otišli u kino i čim bi se ugasila svetla, ona je počinjila prditi. I tako do kraja predstave. To me je izluđivalo...

    Ja sam se nasmejao i rekao mu da je budala i koji ju je đavo onda i vodio u bioskop...
    Posebno ovom poldovanom.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  15. #2160

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Evo sad sebi. Imam neki retardiran racunar,i nekad mu dodje da se zablokira ovaj Start i sve opcije na njemu.
    I sad ja dobila neku sms poruku i procitam kad je stigla,na mobu pise u 12:30 (otprilike) a meni na racunaru 12.. I nista ja to nisam skontala,sad gledam ovdje u sobi na sat - 13. A ja jbt sta je ovo,kad prije prodje sat vremena?!
    Onda skontam da se zablokirao i sat na racunaru
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

Strana 144 od 228 PrvaPrva ... 4494134142143144145146154194 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •