Danas ste se smejali... - Strana 11
Strana 11 od 228 PrvaPrva ... 9101112132161111 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 3409
  1. #151

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    E a sinoc...idemo muz i ja u prodavnicu...a muz ima gips na ruci, zavoj na nozi i kragnu oko vrata...
    Ispred prodavnice 2 devojcice, bliznakinje, imaju oko 4-5 godina i sirom otvorenih ociju gledaju u mog muza...zaprepastene
    Kaze prva:"Vidi ovaj cika je slomio vrat"
    A tek ce druga:"Nije seko, njemu je otpala glava"
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #152

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    taxistinom zlatnom prstenu i volanu sa leopardovom sharom...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  3. #153

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Umrla sam od smeha...i jos uvek se smejem ...kad sam pročitala post koji je ostavila JasnaBDG na temi poslednji sms koji ste dobili
    Citiram:
    "Kupi leba. U Uni nema. Crkli dabogda pederi."

  4. #154

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zvala me drugarica koja nema pojma da imam identifikaciju na fixnom telefonu i ja se javljam sa "Gde si kurvetino? " e sad mozda bi odredjeni deo populacije odgovorio sa "Mooooliiim???" ali je ona imala spremno kao iz topa "Jebote otkud znas da sam ja? "



    Onda sam je malo lozila da osecam tacno po vibracijama ko me zove dok me nije oterala u kukuruz, da se tako izrazim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #155

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ne chudi me, ali...

    SQUAW

    Gleda temu
    Vibrator - trese li se?

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #156

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Popravila krvnu sliku mami i svekrvi...crnim vinom!
    Imala sam show program u kuci!
    Zarumenele se bogtemazo...bas su mi biwe swatke...kao lutke iz Rumunije!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #157

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    nesto se ceo dan smejem...mozda nece valjati...?
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  8. #158

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Što u novinama"press" ladno stoji dva puta isti članak...i to strana do strane...

  9. #159

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    danas je najdraža mama na svijetu cijeli dan provaljivala kako se tko zove od onih sada matorih pjevača koji su drmali i palili dok je ona bila mlada. i tako je cijeli dan mozgala i mozgala. e onda je sva ushićena prije pola sata uletila kod mene i uzviknula: daliborka stošić i onaj dančuo
    ja:
    najdraža mama na svijetu: pa oni pjevači
    ja: jel sa harmonikama???
    mama, pa ja tri sekunde poslije:
    nattydread is coming to dinner

  10. #160

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    E ja sam se danas smejala sama sebi (jos uvek se ).
    Ovako idem iz pocetka, ceo dan sam u nekoj frci. Tako sva zbunjena , ulazim u jednan lokal (radnju), vadim neki pecat i tu objasnjavam, tj. govorim coveku sta me zanima. On me gleda u cudu (kao da sam ja luda ), pa se i ja tu pogubih, pomislim mozda nesto nisam dobro objasnila oko tog pecata (a opet mislim sta tu ima toliko i objasnjavati) No, pocela ja ponovo objasnjavati, govoriti....Ovako treba mi....i tu me prekide on i kaze mi: ''devojko za pecate se obratite na drugom mestu, mi to ne radimo ". Kazem ja u redu i krenem prema vratima onako (pa razmisljam ''a gde li sam ja uopste usla'' ), da bih kada sam izlazila videla, ili ti uocila sta ta radnja ustvari radi, tj bave se izradom kljuceva Do sledece radnje sa pecatima (onda sam potrefila ) sam se smejala, da nije bilo normalno
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  11. #161

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Malopre u prodavnici... bacim pogled na stalak sa novinama, a na naslovnoj strani Kurira pise Baba upala u saht

    Bakuta je dobro ali naslov...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #162

    Danas ste se smejali...

    Smejem se kad god pomislim na komsinice Jedna se zove Lepa a druga Divna...al nije stvar u imenima nego što i jedna i druga vagaju preko 100 kila...i daleko su od lepe i divne

    A nedavno...jutro ja krenula u grad...a ispred stanice trafika i taman da kupim kartu za prevoz...Provirim kroz ono prozorče ženica kuva kafu...Meni kroz glavu prodje..."mmm kafica..." i naravno umesto karte kažem ženi :"Molim vas jednu kafu..." Ona ... He he he...mislim kartu (ne bi mi dala ni da srknem)

  13. #163

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vozim,starija cerka samnom,idemo da promenimo butan,stignemo kod semafora,crveno,stanem,i pricamo....kad ono jedan taxi iza pocne da mi svira claxon sta ti je bre covece?? pogledam semafor,narandzasto ja kazem sta je ovo kad ono opet crveno,pa kazem kad se ide ovde??pitam cerku jel,kad smo stali kakvu boju imala semafor,kaze ne znam,nisam gledala pa kazem,i tebe treba da nosim da me cuvas,pa kaze ti si htela da dodjes pa ko ce voziti....e vako necemo na rally dakar jos uvek mislim ,kakvu boju imao semafor??jos sam i ulicu pogresila,kaze cerka nemoj slucajno da odemo na tvoje radno mesto
    No me toques

  14. #164

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Stariji zverkov sin ...obuko gaće naopake...a ovaj mu dobacuje... :imaš šlic na bulji ....

  15. #165

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Muci me net...kablovski malo radi, malo ne radi pa kad ne radi, predjem na dial up, je l'... a svi znamo kako spoooro radi e, kad sam na kablovskom kuckam 100 na sat po tastaturi i 500 puta u minuti kliknem na misa a sad gledam sebe sta radim i ne verujem...logujem se...pa kliknem _ pa pogledam u ekran...pa kliknem b pa jopet pogledam u ekran i ja se usporila kao solidarishem se sa dial up
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 11 od 228 PrvaPrva ... 9101112132161111 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •