Danas ste se smejali... - Strana 196
Strana 196 od 228 PrvaPrva ... 96146186194195196197198206 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,926 do 2,940 od ukupno 3409
  1. #2926

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jooooj mojoj cimerki sinoc,mada sam se i jutros smejala. Juce smo provele celo popodne uz kafu i ona otisla da se nadje s nekim. Vraca se kasno uvece,a ja taman otisla po vodu. Tek ona meni onako pripito "Jao jarane al si pocrvenela si bila danas na Shtrandu"? a ja bila pre neki dan lujka.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #2927

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Odgovoru jednog klinca na pitanje: Sta je panika?
    Kaze: To je krug!
    Kako krug?
    Pa, jedan krug na kalendaru. Kad mojoj sestri jednom nije bio krug na kalendaru, bila je panika u kuci!!
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  3. #2928

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    How Lord of The Rings Should Have Ended


  4. #2929

    Odgovor: Danas ste se smejali...






    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  5. #2930

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Drug crnogorac otišao u zavičaj na godišnji pošlije 3 godine crnčenja u Kanadi.
    Žena kuka kako joj se ništa ne sviđa i hoće nazad što pre, a njemu daj plastičnu bocu Jelen piva i kafanu i njemu je super.
    Pitam ga kako je, kako mi je stara majka, šta se radi na estradi i tako to...
    -Ma da ti rečem da ti se ja ne bih ni vratija u tu vukojebinu da nije ove moje. Šta se njoj ođe ne sviđa ja ne mogu da sVatim. Samo još da ti rečem da su komarci mutirali za ovijeh par godina i kad me ujedu ja ti dobra moja malaksam k'a da sam radija 3 sata bez pauze.

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #2931

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovo se desilo prije mjesec dana otprilike, a podsjetila me jutros drugarica, koja je akter ove priče, pa smo se ismijale kao šašave...

    Morala ja da odem do Mup-a da predam neke fakture('renoviramo' im instalacije, pa im češće navraćam u goste, nijesam špijunče, sreće mi), a kako je bilo hitno da potpiše komandirKA, ja zovem taksi i kažem taksisti da me prebaci do Bloka V, da me sačeka i vrati okle me pokupio..
    Vozač postupi po naređenju, doveze me do tražene lokacije, ja izađoh da predam fakturu, vraćam se i sijedam u taxi i mrtva ladna velim taksisti (opet):
    - Dobar dan.
    Kuku, kako me pogledao kroz retrovizor...

    a onda isti dan, poslije posla svratim sa drugaricom na ručak, pojedosmo naručeno, zovem konobara da naplati i kako on prilazi (isti onaj koji nas je uslužio) ja velim njemu :
    - Zdravo...
    on me pogleda zbunjeno, ova odiva se već krivi od smijeha, ja pocrvenjeh, pa se pribrah, platismo i odosmo...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #2932

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  8. #2933

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kompleksašima na Partizanovom jugu... debili igraju protiv Pjunika, a navijaju protiv Zvezde...

  9. #2934

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    na zalost nisam se bas smejala od srca vec vise onako reda radi na, foru smejem se a plakala bih

  10. #2935

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...jadna pecurka


  11. #2936

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nesvakidašnji svetski rekord Nišlije !

    Milan Ivanović oborio Ginisov rekord za najduži prdež na svetu

    Autor: N. Oljačić | Foto: B. Zarić | Četvrtak, 15. Jul 2010



    Za obaranje neobičnog rekorda, ovaj penzioner iz Niša morao je prethodne večeri da pojede tri i po kilograma gustog prepečenog pasulja prebranca.

    Ginisova knjiga rekorda je širom sveta poznata po neobičnim disciplinama i unosima, i nije mali broj ljudi sa naših prostora koji se nalaze u njoj. Međutim, za kategoriju "Najduži prdež na svetu" zaista nismo znali da postoji, sve dok se našem listu nije javio Milan Ivanović, penzioner iz Niša , sa najavom da planira javno obaranje ovog rekorda.

    Kako i sam kaže, Milan se na ovaj korak odlučio nakon višemesečnog nagovaranja od strane prijatelja. Ovaj simpatični penzioner iz Niša u svom društvu je odavno već poznat po dužini "ispuštanja gasova". Ivanović je na kućnim okupljanjima prijatelja uvek glavna atrakcija jer njegov prdež, kako kažu prijatelji, može da traje i po par minuta.

    "Toliko su me nagovarali da sam na kraju morao da pristanem. Jedan od mojih drugara je putem e-mail poruke kontaktirao dopisnika Ginisove knjige rekorda za jugoistočnu Evropu, nakon čega su oni organizovali ceo događaj. Ljudi su veoma srdačni i profesionalni. Došli su ovde dva dana ranije da obave sve potrebne pripreme, a meni je samo ostalo da uradim ono što najbolje znam - da prdim", poručuje kroz šalu Ivanović, i nastavlja:

    "Znao sam da moram dobro da se spremim ako želim da oborim ovaj rekord. U našem narodu se znaju dva glavna recepta za izazivanje gasova u stomaku. Prvi je pasulj prebranac, a drugi su tvrdo kuvana jaja u kombinaciji sa mlekom. Nakon dužeg premišljanja, odlučio sam se za pasulj prebranac, jer njega mogu više da pojedem. Bitno je samo da pasulj bude što gušći, dobro pečen, i da ima dosta crnog luka u sebi", dodaje Milan

    Ceremoniji ulaska u Ginisovu knjigu rekorda koja se održala juče popodne, pored stručnog žirija iz Ginisove knjige rekorda, prisustvovao je veći broj novinara i fotoreportera. Posebna atrakcija bio je i dosadašnji rekorder u dužini prdeža - Vladimir Lediščenko, zemljoradnik iz Ukrajine. Njegov rekord bio je dva minuta i 27 sekundi, ali verovali ili ne - Milan Ivanović je juče uspeo da obori taj rekord. Ovaj simpatični penzioner iz Niša prdeo je u kontinuitetu čak tri minuta i sedam sekundi!

    Nakon obaranja rekorda usledio je gromoglasni aplauz publike, a stručni žiri je dodelio rekorderu plaketu i zvanično objavio njegove rezultate. Na kraju, na opšte zadovoljstvo svih okupljenih, Milan i njegov kolega Lediščenko iz Ukrajine zaprdeli su u duetu, što je izazvalo smeh i potpunu euforiju u masi koja je pratila događaj.

    Celokupan video snimak sa ovog dešavanja objavljen je na poznatom zabavnom sajtu Blejač.com .

    Vesti Srbija - napravi kobajagi vest da zezaš drugare

  12. #2937

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    drugu koji ide za Milano sjutra za ženom i djecom..
    pošaljem mu ja mail i preklinjem da mi spakuje i donese malo trave, koju će počupat' sa San Sira (volim A.C.Milan kao majku svoju) i pitam ga kad kreću i jesu li se spakovali, a on meni piše:

    'a jadna ne bila...evo se pakujemo,pa sve jedno preko drugog kroz kucu,ne zaboravi ono ne zaboravi ono,dje mi je licna,ja cu da sjedim naprijed,ocemo li kuci jesti ili nedje na putu,dje mi je punjac,nije isti tvoj od samsunga,treba li mi sta "debelo" za gore,nece valjda kisa,oli ti nositi patike,a kad ce Jelena vratiti onu veliku memorijsku,Zade ne kupuj onu smrdljivu salamu....................

    obožavam gaaaaaaaaaaaaa, lud jeeeeeeee
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #2938

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    imam docu opste prakse koji je najkrace receno - genije veoma retko ga posecujem, uglavnom zbog nekih trivijalnih stvari. ima ordinaciju u jednom od elitnijih
    delova grada i po tome zakljucujem da mu ide sasvim dobro. da bi se dobio potpuniji
    utisak o njemu morao bih ga prvo opisati. cikica je oko 60-65 veoma vitalan, strkljav
    i visok oko 2 metra , seda kosa mu dopire do pola ledja uredno vezana u rep. na poso'
    dolazi harley davidsonom koji parkira tako da pacijenti moraju bukvalno preko motora
    do ulaznih vrata. e , sad.....iz bilo kog razloga se dodje do njega konverzacija uvek u
    dlaku tece ovako....

    how can I help you ?
    kada mu se kaze sta je po sredi sledi odgovor....
    nothing wrong with you young man !
    i pocne da pise recept za paracetamol.
    potpuno bezkoristan genije.


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #2939

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    @believer

    Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?
    Odgovor:

    pakovala
    prala pa susila
    oribala prozore u jednoj sobi pa se skljokala u krevet
    isla na drugu gajnu da izvidim
    utvrdila da telefon ne postoji a ka` ce biti ne znamo
    sedela na terasi pa gledala u komsijske prozore
    dragi BOze
    ko da gledam u Sing-Sing
    ocekujte da cu posle prve tuce u dvoristu da obucem cicanu aljinu bez rukava i da metnem dve tri tetovaze na nadlaktice
    al stan je lep,svetao....



    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #2940

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    pade mi na pamet događaj kad sam sa drugaricom prije neku noć, poslije naše uobičajeno šetačke maršrute, sjela u kafić da se okrijepimo i povratimo tečnost .. Poslije nekog vremena u isti kafić slučajno ulazi moja sestra sa svojom kumom i njenim preslatkim sinom od 3 godine..i one kako su nas viđele, pošalju njega da nas pita što ćemo da pijemo, a on mrčko mali, kako nije čuo pođe pravo za sto kod nekih momaka i kao iz topa reče:
    - Pitala vas je moja majka što ćete popit'
    Ovi momci gledaju smiju se, ove dvije padaju od smijeha, mali se zbunio i pocrvenio, tutu meni, sav...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 196 od 228 PrvaPrva ... 96146186194195196197198206 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •