Danas ste se smejali... - Strana 110
Strana 110 od 228 PrvaPrva ... 1060100108109110111112120160210 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,636 do 1,650 od ukupno 3406

Odgovor: Danas ste se smejali...

vevericinom odgovoru o temi koja se tiče pite od veverice
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Mom papagaju...naucio da kaze mama..ajme meni...em me deca po celi dan zivkaju...a sada i ova blesava ptica, kako izadjem iz sobe...dere se MAMA...
    Budi pametan i pravi se lud

Onaj ko zna ko je Beni Lava, znace zasto se smejem onaj ko ne zna.. e pa, Beni Lava vam je jedan strasno kul lik iz Indije, koji tamo vazi za.. pa ne Boga, ali bozanstvo. On je tamo glumac, voditelj, pevac, terac nerasta, osemenjivac zena, telefonski operater, imitator, sportista... i tako dalje da, zaboravila sam da kazem da je on najveci frajer tamo, to isijava iz svakog njegovog pokreta. LM, ima on jednu pesmicu koja je urnebes, pocevsi od vokalnih sposobnosti njega i njegove partnerke, ali koreografija Ljudi moji, pa to pokusati nauciti je suludo, da ne kazem, gubljenje vremena, svuda osim u Indiji, ne zato sto je koreografija glupa, nego toliko smesna i u nekim delovima brza od svetlosti, da se zaptias da li je Indija sa ove planete Posto ja ne znam sta se u toj pesmi radi, osim da se njegovo ime pominje u refrenu, neki decki iz AmerikU su stavili prevod.. kako bi to izgledalo kad bi pevao na engleskom, tj. kako bi indijski jezik zvucao kad bi se prepevao na engleski..
    Preporucujem da oni koji nisu gledali spot uopste, pogledaju dva puta. Prvi put zbog koreografije, drugi put zbog teksta. Zagarntovano pisanje na stolici.

Veeeeeeliki edit: Kad budete gledali spot, obratite paznju na odecu. Ne znam da li je to iz devedesetih spot, ali muski deo su prava duga, pravi su spektar. Neki PVC materijal 100%, kao da su se oblacili u Novom Pazaru
    Poruku je izmenio starsica, 01.06.2009 u 12:41 Razlog: Vel'ko
    Krek, krek.. Ne gudra

Lakse pamtim police za knjige od lica clanica...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Gotovi kolači...ali mukica-vreli su,a klinci cupkaju oko stola

Kažem im da malo sačekaju,a šmizla piri da se brže ohladi...
    Ubrzo joj se zavrtelo u glavi,a kolač i dalje vruć
    -Znam šta ću!

Odlazi u sobu...donosi malu pumpu za duvanje balona......i njome hladi kolač
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

Nenadu Jezdiću ... a setih se jednog tako ... sličnog Milutina ...

THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

Tuđim pretpostavkama i osudi bez osnova.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Koja je razlika izmedju Bitlsa i Majkla Dzeksona?
    - Bitlsi su se prvi raspali!

Moja Megi - kuca moja malena, danas joj je 5 meseci, trči za Džoksijem ko pomanitala. Džoksi koči iz mesta, a Megica još uvek u punoj brzini... tako se skucala u njegovu guzicu, odbila se i pala na ledja Suze su mi tekle!
    neunistiva zlojebaba!

Ovako...nabrojachu prednosti i mane.. obe opcije

Debeo na Exitu:

Mane:

* slab prolaz kod dechaka (mushki pol je u pitanju)
    * vishe para odlazi kako na hranu tak i na alkohol
    * cheshcci obilasci toi toia (mozzda i nije minusT)
    * mozhesh da se zaglavish u tunelu
    * stepenice na ulazu su problem
    * nema stage diva za tebe debeli (tj ima...ali te niko nece dochekati)
    * znojish se

Prednosti:

* Prolaz do shanka nije problem (guzhva ne postoji)
    * neko te gura iza ledja.. ma jok
    * mozhesh da popijesh vishe alkohola (bez posledica.. vechih)
    * podnosish lakshe niske temperature.. i mokro vreme
    * ujutru se lako vracash kucci.. kotrljash se do stranda

Mrshav Na EXITU:

mane:

* Rulja te gazi
    * nema pica dok traje performans
    * nema stejdza ako nisi krenuo na vreme
    * hladno ti je
    * lako te hvata picce

Prednosti:

* Choveche.. skachem celo veche i ne znojim se
    * svi ortaci me startuju.. chak i moji
    * stepenice.. nisu problem
    * samo mi malo mesta treba u shatoru za spavanje
    * skoro da mi ne trebaju pare za hranu.. festival traje samo 4 dana

Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Dobio danas email od kuma sa sabdžektom "CV" .........

Potpuno sam nespreman za rad pod pritiskom kao i prekovremeni rad, osim ako nije debelo plaćen. Iskreno me zabole za ciljeve vaše kompanije ako platom ne mogu da pokrijem sve tekuće troškove plus da mi ostane za malo garderobe, knjiga, putovanja, izlaske, sport i zezanje. Funkcionišem po principu kolko para tolko muzike. Takođe me savršeno ne zanima što ste u buli i očekujem da sve vaše zakonom predviđene obaveze izvršite na vreme kao i da poštujete sve praznike i godišnji odmor. Sva je prilika da ću vas napustiti čim nađem nešto malo bolje. Nadam se da 'ofis' ne počinje s radom pre devet, jer se teško budim.
    Radni dan započinjem velikom šoljom dobre crne kafe pa očekujem da stoji na raspolaganju, kao i zalihe nesa i mleka koji će mi zatrebati negde oko podneva. Najdalje oko jedan ima najstrašnije da se smorim pa bi mi prijao jedan muzički intermeco, po mogućstvu Madonna ili disko haus da ujedno i odtancujem malo i razdrmam ukočene mišiće. Komunikativan sa prijatnim i ljubaznim svetom, za drkadžije imam kratak fitilj. Psujem na nekoliko svetskih jezika, al ozbiljnu prepisku i razgovor vodim samo na srpskom i engleskom i ne proseravajte se s multinacionalnim korporativnim tripom jer vam je i to previše. To što s vremena na vreme sklopite neki dil s Bosnom i Crnom Gorom ne čini vas ozbiljnom kompanijom.
    Studirao sam 100 godina ali smatram da je uspeh što sam uopšte završio bilo šta u ovoj zemlji ovakvoj kakva je.
    Usavršavam se stalno i bez vas jer sam radoznao i mislim da život ima smisla i bez umiranja na poslu. Često mi se dešava da u radno vreme zapadnem u takozvani daydreaming pa vas molim da me ne prekidate naglo, možda budem usred neke genijalne zamisli. Reagujem samo na pozitivnu stimulaciju. Ne gušite s testiranjima i tim HR budalaštinama. Ako se već proseravate s tim zapadnjačkim forama onda ponudite i zapadnjačku platu i uslove rada. To što ste pohađali dva, tri seminara, ne čini vas obrazovanom osobom. Šta ne znam, naučiću, nisam debil. I, da, postoje stvari koje bih u životu radio iz čistog entuzijazma, ali žalim što moram da vas obavestim da to nije posao koji nudite.

Iskreno vaš,
    ....

Poruku je izmenio Leonard Peltier, 02.06.2009 u 14:09

12 Odgovor: Danas ste se smejali...

When life hands you lemons, ask for tequila and salt

Bajdenov izveštaj sa puta po Srbiji

Dragi dnevniče,

Uprkos bezbednosnim rizicima, vratio sam se živ i zdrav iz Srbije, simpatične državice na krajnjem istoku Kavkaza. Vreme je bilo divno, nisam verovao da i tamo sija sunce, ali se, eto, ispostavilo drugačije. I ne samo to, činilo se da se niko ne plaši te sjajne kugle s neba i ne beži u pećine dok ne zađe...
    Mada sam bio ubeđen da ćemo sleteti na neki od aerodroma susednih država, jer Beograd, njihova najveća naseobina, nema svoj, informacije CIA o postojanju asfaltne podloge u nečemu što zovu Surčin ispostavile su se tačnim (proveriti da li se ispod piste nalazi masovna grobnica indijanskih starosedelaca koje su Srbi istrebili 1268. godine). Čak su, u čast mog dolaska, tom simpatičnom objektu dali ime našeg velikog naučnika Nikole Tesle! Baš slatko od njih.
    Ljubazni momak kojem sam po sletanju utrapio kofere ipak nije bio bagažista, već njihov predsednik?! Izvinio sam mu se i dao 20 dolara bakšiša... Takođe, bradata gospođa, koja je ćutke išla za nama saplićući se o sopstvene noge, uopšte nije gospođa - već premijer, zovu ga Mirko, valjda. Malo se naljutio kada su agenti tajne službe tražili da vrati buket namenjen prvoj dami, pa sam i njemu dao 20 dolara. To ga je oraspoložilo.
    Fascinirao me je evolucioni napredak ovog plemena - dosta njih se uspravilo i sasvim dobro hoda na dve noge! Izgleda da su to pozitivni efekti bombardovanja?! Srećan sam što vidim da sam se zalagao za pravu stvar!
    Možda bi još nekoliko naleta od njih stvorilo čak i progresivnu vrstu. Vredi pokušati. Videćemo...
    Na putu do hotela (imaju i to, Hilari ipak nije bila u pravu) primetio sam da za jednu "bandu nepismenih degenerika, ubica beba, kasapina i silovatelja" i ne izgledaju previše ružno. Iz kola nisam uspeo da vidim lovišta u kojima se prehranjuju jedući stare i iznemogle. Simpatični dekica zvani premijer pokušao je da me ubedi da nije baš tako i zakleo se da poznaje čoveka starijeg i od Amerike, koji ne da nije pojeden, već ima i nekakvu funkciju u njihovom plemenskom savetu?! Ne verujem! Prezime tog čoveka zvuči kao naziv nekakvog monstruoznog plana za istrebljenje starije populacije: Krkobabić?! Srbi su to...
    Razgovor sa predsednikom bio je dug, iscrpan i naporan! On je insistirao na priči o nekakvom Kosovu (koliko sam shvatio reč je o srcu Srbije, koje je greškom transplantovano drugom), dok sam ja pokušavao da saznam šta je uradio s mojim koferima. Dao sam mu još 20 dolara - nazvao je nekog Ivicu, taj se valjda razume u koferčiće. Pitao sam da li i njemu da pošaljem bakšiš, rekao je: "Ne, Ivica sve radi iz ubeđenja!" Fin neki čovek.
    Posle smo otišli u zgradu ispred koje su u bronzi izlivena dva čoveka kako zlostavljaju konje. Kažu da im je to skupština, a da pomenuti kipovi nisu prikaz njihove tradicije, već umetnički izražaj. Sumnjam, Srbi su to...
    Dočekala me je gospođa neuropsihijatar, koja rukovodi tom eksperimentalnom terapijom: rad bez dnevnica - doktorka Slavica.
    Čim sam ušao, skočila je ogromna žena u beloj majci sa likom nekog čoveka s naočarima i baburastim nosem, uhvatila me za kosu i, pretpostavljam, pozdravila na tradicionalan način plemena iz kojeg dolazi: "Jeb.. vam sve po spisku, prokleti da ste! Zatrlo vam se seme i pleme, Tačijeve sluge!"
    Poneo me je taj emotivni trenutak, odstupio sam od protokola, uhvatio sam i ja nju za kosu i cimao, ponavljajući: "Thank you, you too"...
    Plakali smo oboje...
    Žao mi je što nisam uspeo da saznam da li zaista postoji to što zovuMlađan Dinkić ili je samo reč o legendi koju prepričavaju, tešeći se kad im je teško.
    "Projekat Čeda" odlično napreduje! Polako mu se vraća i boja u lice. Nismo imali vremena da se ispričamo, žurio je da uspava nekakvu Bebu, kaže da je samo vožnja džipom umiruje.
    Nije mi bilo svejedno kada je pala noć i kada su Srbi počeli da zavijaju na mesec. Sklupčao sam se na krevetu i brojao "tomahavke", nekako sam uspeo da zaspim...
    Za divno čudo, opet je svanulo?! Za dva dana sunce je dva puta izašlo i nad Srbijom?! Valjda još postoji onaj aerodrom?!
    Svi su došli da me isprate. Ivica je našao koferčiće, sjajan mali! Dao sam im još po 20 dolara. Nema veze, odbićemo od kredita. Jedva čekam da Baraku i Hilari ispričam šta sam sve video. Čak i "juga", koji se stvarno kreće, ali to mi već ne bi poverovali.
    Prećutaću.
    Toliko od mene za ovaj put, dragi dnevniče.

Tvoj Džozika Bajden

Pa sad... Nije bio baš smeh, više kiselo osmehivanje...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Ulazim danas u jednu prodavnicu u centru,
    na udarnom rafu pise:

Ako te uhvatim u kradji,odmah zakljucavam vrata i zovem miliciju!!!!

Smejao sam se vremenu,brojao sam 14puta padala kisha i prestala,3pita je duvao vetar k'o sivonja pa stao skroz..meni je bilo smesno,verovatno sam skroz poludeo al' i to je za ljude.

Strana 110 od 228 PrvaPrva ... 1060100108109110111112120160210 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2522
    Poslednja poruka: 12.12.2016, 13:13
  2. Šta ste danas pazarili...?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 508
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:25
  3. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 6