Roland Garros 2008. - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31

    Odgovor: Roland Garros 2008.

    Sve u svemu, izgleda da Federera čeka sudbina Pita Samprasa, Džona Mekinroa i Stefana Edberga (nikada nisu bili šampioni roland garosa u singl konkurenciji)
    Federer je sve stavio u drugi plan samo da bi se dokopao titule, a malo je falilo da doživi najubedljiviji poraz u istoriji fanala Roland Garosa - 1977 je Guillermo Vilas ipak bio ubedljiviji protiv Briana Gottfrieda (6-0, 6-3, 6-0)
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Roland Garros 2008.

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Sve u svemu, izgleda da Federera čeka sudbina Pita Samprasa, Džona Mekinroa i Stefana Edberga (nikada nisu bili šampioni roland garosa u singl konkurenciji)
    Federer je sve stavio u drugi plan samo da bi se dokopao titule, a malo je falilo da doživi najubedljiviji poraz u istoriji fanala Roland Garosa - 1977 je Guillermo Vilas ipak bio ubedljiviji protiv Briana Gottfrieda (6-0, 6-3, 6-0)
    I meni se cini da ga ceka slicna sudbina... Nekako mi ga bi zao juce, da sam na trenutak pozeljela da ipak osvoji taj dugo zeljeni trofej.

    Ali, mi je ipak draze da je Rafa uspio da izjednaci Borgov rezultat. Pokazao je najsigurniju igru. Kod njega me odusevljava borba za svaki poen. Svaki poen je mec poen.

    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Roland Garros 2008.

    Federer je izgledao toliko nemocan pred Rafom, da me je prosto bilo zao gledati..
    ono nije licilo na Fedexa.. toliko gresaka, toliko neubedljiva igra.. kao da je pocetnik jbt..

    i izgleda da mu je na sljaci bolje islo dok nije angazovao onog specijalistu za sljaku
    drago mi je da je Rafa nastavio istim putem, ali mi je isto toliko zao sto je Federer i ove godine prokockao sansu za trofej.. a bas bi mi bio gust da osvoji i RG pa da zaokruzi.. posto za Rafu nista drugo nece biti osim sljake..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Roland Garros 2012
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 17:35
  2. Roland Garros 2010.
    Autor starsica u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 04.06.2010, 21:09
  3. Roland Garros 2009.
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 04:01
  4. Exit 2008
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.07.2008, 21:59
  5. Roland Garros 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 14:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •