Satovi - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 45

Tema: Satovi

  1. #31

    Odgovor: Satovi

    Ne,ne volim satove...ne volim kada "moram" da znam koliko je sati!
    "....svet kakav zelimo,treba izgraditi u sebi...."

  2. #32

    Odgovor: Satovi

    Jeste li sigurni da znate gledati na sat?






    Poruku je izmenio bloom73, 04.02.2009 u 23:28

  3. #33

    Odgovor: Satovi

    Volim satove, ali ga ne nosim. Al nadam se da cu jednog dana nositi ovaj ili neki slican njemu. Snimio sam ga cim je izasao, Cartier Roadster 2004 jos sa kaisom
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  4. #34

    Odgovor: Satovi

    Ne volim bas satove,ali evo imam jedan iz kolekcije Paris Hilton i za divno cudo dopada mi se.Cekam leto pa cu da ga stavim na ruku
    pssst...

  5. #35

    Odgovor: Satovi



    Nekada sam nosila ovako nenapadne satiće no sada bi baš mogla malo da ponesem jedan od novijih modela ali ne suviše pompezan



    Možda ovako nešto.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  6. #36

    Odgovor: Satovi

    Ranije sam nosila sat obavezno. Zavisno od toga kako se obucem i gde idem i sat mora biti takav. Jedan elegantan zenski satic kad se doteram, a imala sam 2-3 od onih glomaznih i neobicnih za svaki dan.
    A onda poceo da mi smeta kad sam na poslu, pa skinem ga dok radim, i nekoliko puta zaboravila ga na poslu...I tako prestala sam da nosim sat.
    Sad koristim onaj na mobilnom.


  7. #37

    Odgovor: Satovi

    Imam sat i zove se Ricoh
    Lep sat i narukvica i sve...
    Ali ga ne nosim jer nemam tu naviku.
    Stoji u ladli...
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #38

    Odgovor: Satovi

    I ja sam prešao put od toga da sat nosim stalno, do toga da ga ne nosim uopšte. Rasturio sam narukvicu premeštajući nameštaj u kući i jednostavno nisam osetio potrebu da je popravim. Prebrojava sekunde u fioci.

  9. #39

    Odgovor: Satovi

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Ranije sam nosila sat obavezno. Zavisno od toga kako se obucem i gde idem i sat mora biti takav. Jedan elegantan zenski satic kad se doteram, a imala sam 2-3 od onih glomaznih i neobicnih za svaki dan.
    A onda poceo da mi smeta kad sam na poslu, pa skinem ga dok radim, i nekoliko puta zaboravila ga na poslu...I tako prestala sam da nosim sat.
    Sad koristim onaj na mobilnom.
    Ovo je baš lepo,samo mogu da zamišljam tu suptilnu eleganciju.Šteta što nam u nekom trenutku mnogo ranije lepog i dragog nam počinje da smeta.
    Časkom sada ako nam treba da znamo vreme ,mobilni je tu malo ga pomerimo i eto ga saznamo koliko je sati.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  10. #40

    Odgovor: Satovi

    Jednom davno, početkom devedesetih, kod jednog ruskog vojnika video sam sat koji je imao 24-oro časovnu podelu ... imao je ujednom krugu podelu od jedan do 24 ... tako da je mala kazaljka pravila samo jedan krug dnevno ... i tada sam rekao sebi da ću nositi samo takav sat ili nikakav drugi ... još uvek tragam za takvim satom ...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  11. #41

    Odgovor: Satovi

    Baš bi volela da vidim to čudo od sata,ah ti Rusi.A jesi guglao,ja nebi znala da postavim ono šta tražim na gggggggggGooglu,ajd probaj(ako nije neka caka)

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  12. #42

    Odgovor: Satovi

    sat
    potreban modni detalj svog vremena
    secam se svog prvog sata kojeg sam dobio od caleta za kraj nneke skolske godine bila je to ruska "raketa"
    posle je bilo raznoraznih a sad poslednji 'seiko'stoji i kupi neku prasini po ladicama
    bila je i uzrecica
    sat,zena i bicikl se nepozajmljuju
    mobilni su ucinili svoje pa sad i sat polako u penziji

  13. #43

    Odgovor: Satovi

    Volim satove, uglavnom klasicnog ili sportskog dizajna i iskljucivo muske modele. Ne secam se da sam ikada videla jedan tipican zenski model koji mi se svideo. Uglavnom mi uvek smeta neki kicH - il' su okiceni sa kamencicima, il' ukombinuju neko zlato il' lice na sve, osim na sat (sto je najcesce). E tu mi treba lupa da bih videla koliko je sati - pa dobro kad hocu narukvicu, ja kupim narukvicu!

    Uopsteno ne volEm sve ove kobJagi satove koji su preplivali trziste zadnjih godina. Sad ti kao i svaki dizajMer odece nudi odgovarajuci sat da mu setas ime kao reklamu, al' ti satovi uglavnom pojma nemaju sa kvalitetom - bilo kakvim. DakleM, ja sam tip koji u pet godina kupi jedan sat, debelo ga plati i nosi...doveka. I ako mi se nekada desi da izgubim likvidnost, moZ za cas da ga "pretopim" u cash!
    Never confuse movement with action.

  14. #44

    Odgovor: Satovi

    Dugo sam želela sat kao dete, i kad sam ga konačno dobila - ooo kako je bio lep Imao je crvene, lakovane kaiševe, brojevi su bili svaki u malenom, plavom kružiću, ispisan nekim starinskim krasnopisom. Naravno, vremenom je prestao da radi a sajdžije mi rekoše da za njega delova više nema.

    Sebe ne mogu da zamislim bez sata. Uvek imam jedan, i nosim ga gdegod da idem. Ranije su to bili Q & Q, a sada Casio. S obzirom na srebrni nakit, i sat je takav. Ne volim one cirkone, mada priznajem, videla sam par lepih primeraka. I još uvek sanjam kako ću jednog dana kupiti neki preteran, elegantan, narukvica-sat kakav nema niko.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  15. #45

    Odgovor: Satovi

    Oduvek sam volela satove, ali kao i za obuću jako sam "teška". Ne volim klasične pa makar bili i zlatni i koštali xy eura.

    Evo ovaj imam već nekih 4 godine



    Malo je narukvica nezgodna jer je ulivena u cifrarnik, pa kada jednom ode, mo'š ga baciš...

    A od sinoć imam i ovaj
    (zanemarite pegice od sunca )

    Budi pametan i pravi se lud

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •