Satovi
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 45

Tema: Satovi

  1. #1

    Satovi

    Da li je sat za vas prosto neka neophodnost,kako biste uvek bili na pravom mestu u pravo vreme?Ili je to posebna vrsta pasije...
    Da li imate jedan koji dugo nosite i vezani ste za njega,ili ih menjate svakodnevno,prilagodjavajuci ih vasem 'outfit-u'?

  2. #2

    Odgovor: Satovi

    Ja nikad nisam imala sat i ne volim ih. Možda sam par puta u životu rekla za neki da mi se dopada, ali i taj je više ličio na narukvicu nego na sat. Sat kao bitan modni detalj na koji ljudi izdvajaju pozamašne svote novca... to je priča koju ne razumem.

    Ne volim bre ni zidne satove, ma satove uopšte. Ne volim da moje vreme otkucava. Pogledam na mobilni samo ako se sa nekim nešto dogovorim ili zbog deteta - da ne zakasni u školu. Ne zanima me koliko je sati! Dole satovi!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Satovi

    Obozavam satove.Stavise,luda sam za njima.
    Ranije,kao mladja,dobijala sam od mame Swatch,poslednje modele...znaci za svaku sezonu drugaciji.Zaista sam bila presrecna i totalno se pronalazila u njima,zbog njihovih divnih i kreativnih slicica,sara..Posle toga,kao malo starije celjade dobila sam Fossilov prelep zenski sat,koji sam nosila dosta dugo...
    Medjutim,sada, islkucivo kupujem neke satice koji imaju pristupacnu cenu,jer su mi ,moram da priznam,megalomanski instinkti u ekspanziji..volim da imam po jedan za svaku odevnu kombinaciju...imam ih svih boja,oblika,"poznatih dizajnerskih" do 1000 din. i sl.
    Ne mogu bez sata,generalno,mislim da je to prosto stvar navike.

  4. #4

    11 Odgovor: Satovi

    uf, ja bas ne volim satove, a buduci da nosim uvijek neke dzidza-bidze oko ruke, ne znam ni jedan sat koji bi se mogao uklopiti, tako da mi je to bas lijep izgovor da ne nosim sat . naravno, moja tetka ne dijeli to misljenje i svatko toliko kad joj dodjem u posjetu, "obraduje" me pa mi kupi sat, koji ja poslije dam mami. to je zena staroga kova i uvijek me kritikuje kako mogu da putujem kad nemam sat. to je njoj bas nenormalno
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Satovi

    Ne volim satove. Uopšte, ne volim bilo šta da mi visi na rukama, znači za satove, za narukvice, za brojanice i ostale džidža-bidže. Imam mobilni i uvek znam koliko je sati.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #6

    Odgovor: Satovi

    Nisam pre nesto nosio satove na ruci. Na svakom cosku smo okruzeni njima pa nije bilo potrebe. No pre nekih pola godine kupim neku cuku, koja em je bila jeftina, em se uklapa uz sve sto obucem (bar meni a za druge me briga ), znaci totoalno pravi pogodak. Malo mi je nezgodno da na poslu drndam mobilni stalno i virim koliko je sati i zato sam i kupio sat. Imam jos neki shanerski, sto bi se reklo, al kad to cudo stavim na ruku imam predosjecaj da ce da mi je otkine koliko je tezak, a tek kad sam saznao koliko je placen
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    Odgovor: Satovi

    nisam ljubitelj satova, pogotovo ne onih teskih metalnih koji imaju doslovce i kompas koji ce mi to?! ne fala..
    nisam dugo nosila sat.. puk'o mi remen, pa sam se tako odvikla.. kad nosim sat, nosim ga jedino pod uvjetom da je shareni od Swatcha i da nema nikakOvih brojki ostalo

  8. #8

    Odgovor: Satovi

    Citat Kunic kaže:
    Imam mobilni i uvek znam koliko je sati.
    Imam i ja, al' ko ce ga svaki cas vaditi i zevati u njega (a i kad sam na casu, ne bi bas bilo zgodno da vadim mobilni da bih videla kol'ko imam do kraja, s obzirom da deci to isto branimo )


    Uffff... sinoc mi riknula baterija, a danas vodila decu na ekskurziju... Ako nisam jedno tri'es puta pogledala na "sat" koji nemam na ruci... I svaki cas vadi onaj mobilni da negde ne bismo zakasnili... ma, ispizdela sam Mislim da to dovoljno govori o tome koliko ne mogu bez sata Inace, sasvim obican, najjednostavniji crni Q&Q - ide uz sve
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Satovi

    danas me keva iznenadila novom cukom.. maj stajl... jastaaaa em shareni em nema brojeva em ribice na njemu sa sve mornarom loooood je skrooooz

    treba nekom tachno vreme? xixixiix

  10. #10

    Odgovor: Satovi

    Imam jedan jedini sat koji sam kupila pre pet godina i nosim ga stalno na ruci.Cak i kad spavam.Totalno sam vezana za njega kao i on za mene!
    ivancica

  11. #11

    Odgovor: Satovi

    Ja satove obozavam, za mene sat ne predstavlja samo sredstvo koje ce mi reci da kasnim na cas.. vec moj "outfit" s'o rece Sonja. Nikada nisam imao neki original vec neke skuplje kopije "Rolexa" ali i one su dobre.

  12. #12

    Satovi

    obozavam satove...sve vrste..od najobicnijih pijacarskih do najskupljih...sarene,jednobojne,sa kazaljkama ili bez..sa visuljcima,gravurama..metalne,kozne,gumene...
    imam jedan esprit, srebrni sa ugraviranim cvetovima koji jako volim...
    najcesce nosim jedan plasticni providni sa visuljcima...
    a najnoviji mi je d&g sa crnom narukvicom
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  13. #13

    Odgovor: Satovi

    Volim da nosim sat zato što me mrzi da vadim mobilni iz torbe svaki čas...imala sam jedan lep, kao narukvica i uopšte se sat nije primećivao. E za taj su me svi pitali gde sam ga kupila. Nosil sam ga dok nije umrla baterija ...sad nemam ni jedan... ...pa eto ako neko ima neki viška...

  14. #14

    Odgovor: Satovi

    Volem ih ali nikako da nateram sebe da kupim jedan !Imam cak i naviku da ih nosim ali posto je poslednji crk'o pre par meseci ne znam koliko cu jos moci bez njega.Eto dobre ideje za sledeci soping!Kupiti sat!!!
    I may not be perfect but I'm always me

  15. #15

    Odgovor: Satovi

    bez sata nikako .. stvar navike ...sto je neko vec spomenuo , kad ga nema iz nekog razloga (riknula bat. ili kad idem na plivanje...) 100x pogledam, i 100x se jer ga nema ...
    Ja sam vise u varijanti da kupim jedan sat (malo skuplji) i da ga imam sto duze jer ne volim da menjam nista i za sat i slicne stvari se vezem ko da nema drugih ...
    no moj omiljeni satic Pierre Cardin (tako nekako se pise) je završio na dnu ledinačkog jezera jedan jedini put da nisam skinuo sat i ...
    Sad već duze vreme nosim neki Fossil-ov al ipak...
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •