Satovi - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 45

Tema: Satovi

  1. #16

    Odgovor: Satovi

    Ja nosim jednu bez veze,sto su poklanjali sa nekim shamponom za kosu,ali samo da znam kad treba da zavrsim posao,inace nista ne nosim na rukama,ali volim te kozne narukvice,Viceroy,D&G,Kristian Dior,..itd..koza i srebra,platinum..ma te stvarcice sto su neobicne..kao ja..
    No me toques

  2. #17

    Odgovor: Satovi

    Volim satove, nosim ih od svoje sedme godine kada sam na poklon dobila svoj prvi sat, posle toga izmenjali su se mnogi dok nisam dobila svoj novi omiljeni sat, moj plastični swatch sa fluoresccentnim kazaljkama (užasno praktična stvar kada se budite u mračnim prostorijama) i nosila ga, nosila dok nije spao sa ruke... Posle mi trebalo neko vreme da se odlučim da kupim nešto što će biti dovoljno dobro i drago da ga zameni, i kada sam konačno ugledala malu fossilov-u mašinu boje srebra sve je bilo jasno, diskretno, malecko, uklapa se sa nekoliko komada srebra koje inače nosim i pokazuje mi vreme, što jeste najbitnije.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #18

    Odgovor: Satovi

    не носим сат од прве године средње школе када су ми на физичком,из свлачионице,украли мог лепотана
    тужна прича беше то...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #19

    Odgovor: Satovi

    Satove cenim il'sam bar cenio...sta znam,pre pet godina hteo sam da uzmem sat od 10.000 dinara ,svideo mi se plastificirana guma,influescentna zelena skazaljkica(valjda se vidi u mraku ..bem li ga)...za merenje dubine..i sta josh zaboravio sam..ali sat je prava dzomba nema sta.U svakom sluchaju ja sa mojih skupljenih hiljadu dinara naspram chalovih devet nisam imao shanse,jer cjale nece da dotira vishe - a ja posto obozavam da radim odustanem ...i tako vishe ne gledam satove inache satovi su za mene odraz muskoti i moci.I sa godinama I WILL SUCESS ,i nabaviti taj faking watch!! I 'll promise!

  5. #20

    Odgovor: Satovi

    Trenutno furam neku Festinu (satro elegantnija varijanta, za posao), a imam i jedan preslatki Police, koji mi je vise za casual varijantu...Nervira me cena tih satova kod nas, jer su napolju mnogo jeftiniji, a ovi nasi trgovci hoce da postanu milioneri preko noci. E, pa necemo tako kolege...(sto bi rek'o Sava iz Kikinde)
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  6. #21

    Odgovor: Satovi

    ne nosim sat, ali sam 8 sati dnevno okruzena satovima
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #22

  8. #23

    Odgovor: Satovi

    nenosim sat odavno, a trazim jedan poseban i kada ga nadjem, koliko da kosta, kupicu ga.
    poseban je.
    znam da postoji jer sam ga video. nosio ga je jedan ruski vojnik '91.-ve, mirovnjak u hrvatskoj.
    umesto uobicajene od 12 casova ima podelu od 24 casa, tako da mala kazaljka u toku dana napravi samo jedan krug, a velika umesto 24 kruga napravi upola manje.
    ako neko zna gde se ovako nesto moze naci naka mi ostavi poruku.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  9. #24

    Odgovor: Satovi

    maznula sam drugu ovaj na neodredjeno vreme
    nije shto je moja boja, no je sav gumeni pa je skroz simpa

    moomoo meee jooouu

  10. #25

    14 Odgovor: Satovi

    Ne nosim ih, osim kad baš ''moram'', obavezno na desnoj ruci.

    Jedan ovakav bi mi legao kao ''kec na deset''





    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #26

    Odgovor: Satovi

    koristim mobilni telefon umesto sata...
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  12. #27

    Odgovor: Satovi

    Ne nosim sat. Nisam ih nešto ljubitelj. U stvari, jedino bi ga nosio kad bi mi ga poklonila neka meni draga osoba (ali se niko još nije setio da bi to bio extra poklon )

  13. #28

    Odgovor: Satovi

    Dobila sam na poklon jedan lep CK sa cajgerom kao ogledalom, ali ga ne nosim uvek jer je prilično elegantan pa se ne uklapa u moj svakodnevni stil.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #29

    Odgovor: Satovi

    Uvek imam sat na ruci, ali nisam preterano opsednut njime Odaberem odgovarajuci sat (koji je skoro uvek metalni) i nosim ga dok ne rikne

  15. #30

    Odgovor: Satovi

    obozavam satice i uvek ih nosima imam ih raznih...najvise volim jednostavne bez kristala i ostalih drangilija
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •