Tvoj utisak nedelje - Strana 3
Strana 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 195
  1. #31

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    e,pa meni je utisak nedjelje bio u nedjelju haha
    ne,stvarno,ovaj,odlazak na bazene u nedjelju,bilo zakon i tako :D
    da,u nedjelju je isto keva otisla u njemacku na 2 mjeseca,nije mi to nesto tesko palo navikla sam,ide vec 10 godina,sta sad.. [:
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #32

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Prošle nedelje je na mene najveći utisak ostavio koncert na kojem sam bila sa tatom i onaj dan kada sam postala za godinu starija.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #33

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #34

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    nedelja je bila predrkana
    obozavam moto-susrete, to je najbolja people stvar koja postoji
    onaj ko je bio, nije bacio pare
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Moj utisak ove nedelje je fantastično otvaranje olimpijade... Ovakav spektakl nisam skoro videla...
    Utisak su pokvarili ovi naši sportisti što izgubljenim utakmicama što odustajanjem...
    Ali mladi košarkaši koji su ponosno stali na prvo mesto i ove godine i pevali himnu su za kraj nedelje stvarno ostavili lepu sliku za kraj...

  6. #36

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    posle nesvakidasnjeg neocekivanog trjumfa americkih veslaca na 2000m ,gledam naseg selektora koji komentarise trku...Nebojsa ne moze da izdrzi a da se ne smeje ....prvo,bili su autsajderi,drugo ,nesto tu nije stimalo u zavrsnici trke,odjednom neka nadljudska snaga...
    Kaze,i svim drugim ekipama je bilo cudno i nepojmljivo
    Reporter ga pita hoce li biti doping kontrole
    Ne,kaze.Americki sportisti ne podlezu doping kontroli,za njih garantuje njihova vlada


    lepo....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #37

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    cela nedelja je prosla u znaku Olimpijade i sporta..
    utisak nedelje su mi nasi sportisti.. sto pobede to i porazi..
    medalje bato, medalje
    Nole i Cavic, srpsko zlato
    i naravno, svaka cast onima koji su ucestvovali a nisu doneli kuci medalju.. svaka cast
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #38

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    bit ce bolje na sljedecim igrama...

  9. #39

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Ova nedelja kako je pocela tako se i zavrsila,shto bi ovi mamlazi ovde rekli,flat.Jedini pravi utisak su ostavile dve stjuardese iz aviona,narocito ona sa tetovazom,da ste joj videli facu kad sam je pitao shta joj je istetovirano iznad dupeta
    Sledeca nedelja ce biti josh boljadolazi nam uragansve su prodavnice ispraznili ko da ce tri godine biti bez struje
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #40

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    ma ispekla me ko na raznju...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #41

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Освајање олимписких медаља за Србију. Чавић ипак има благу предност над Ђоковићем јар је пливао сјајно у финалу.
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  12. #42

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Cela prošla nedelja je protekla u znaku Olimpijade i da nije ova dva, medaljama okićena momka, sve ostalo je vrlo bledo izdanje...

  13. #43

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Odlazak Sonje Savić...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #44

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Nedelja ko nedelja, moglo je i bolje... produžila mi doktorica bolovanje...al' celokupni utisak popravlja J.J. Devojka je juče odigrala finale bez greške i treće finale uzastopce pobedila...

  15. #45

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    "Poštovaću tajne onoga ko mi ih poveri, moje kolege će mi biti braća, apsolutno ću poštovati ljudski život i najveća briga će mi biti zdravlje mog bolesnika."




    Sokice , šta je produženo - produženo!

    Šalim se, naravno, samo jako bih volela da Sud časti i licence ne budu šala i profunkcionišu i sporo i najsitnijim koracima i ne uvek i svuda, ali sve je bolje od dosadašnje anarhije .

    Jeste, do čoveka i onog ljudskog i nadograđenog u njemu je caka, samo što kod lekara mora da se nadgleda, usavršava, nagrađuje i sankcioniše žestoko.

    ------------

    Dodeljene prve dozvole za rad lekara
    Licenca obavezna za svakog doktora
    Autor: Sonja Todorović | Foto:foNet | 23.10.2008. - 05:00

    Lekarska komora Srbije, nakon 63. godine, svečano je juče dodelila prvih 300 licenci za rad. Do kraja godine i ostali lekari će dobiti licence, jer od 1. januara 2009. godine nijedan doktor neće moći da radi bez ovog dokumenta.

    ...

    - Za pacijente to znači da će lekar koji ima licencu morati da se pridržava odredaba kodeksa medicinske etike i da će morati stalno da se usavršava i da leči po najnovijim metodama - objašnjava dr Radosavljević.
    Što se tiče Suda časti, čija je dužnost da ustanovi da li nekom lekaru treba oduzeti licencu ukoliko nesavesno leče pacijente, počeće da radi krajem novembra ili početkom decembra.
    - Sud časti će biti organizovan na prvoj sednici skupštine Lekarske komore. Tog momenta će početi i da radi. Svaki predmet koji je stigao u komoru nije zastareo. Međutim, samo pravosnažna osuda za dela nesavesnog lečenja i protiv zdravlja ljudi onemogućava lekaru da dobije licenca - objašnjava dr Radosavljević.
    Za dodelu preostalih licenci doktorima, Lekarska komora će organizovati slične skupove u Novom Sadu, Nišu, Kosovskoj Mitrovici i drugim gradovima u Srbiji.

Strana 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Utisak Nedelje
    Autor Lilith_021 u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 10.11.2014, 19:05
  2. Tvoj TOP 10 najhitova!!!
    Autor dzibra u forumu Muzika
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 12.06.2013, 00:40
  3. Tvoj nick me asocira...
    Autor Bombica u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 583
    Poslednja poruka: 24.03.2013, 14:17
  4. Imate li utisak da vam je dan prekratak?
    Autor Goga u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 10.02.2013, 12:48
  5. Koliko je star tvoj mozak?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2012, 14:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •