Imam predlog! - Strana 33
Strana 33 od 38 PrvaPrva ... 233132333435 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 481 do 495 od ukupno 569
  1. #481

    Odgovor: Imam predlog!

    Imam predlog da se obrishe moja tema o Uroshu jer netju da mi ceo boravak na forumu bude obelezhen tom temom,i da pojedinci chim vide neki moj post koji im se ne dopadne odma' od komentarishu;"Pravda za Urosha"
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #482

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Imam predlog da se obrishe moja tema o Uroshu jer netju da mi ceo boravak na forumu bude obelezhen tom temom,i da pojedinci chim vide neki moj post koji im se ne dopadne odma' od komentarishu;"Pravda za Urosha"
    Internim aktima nije dozvoljeno brisanje teme na zahtev člana.

  3. #483

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Internim aktima nije dozvoljeno brisanje teme na zahtev člana.
    Meni to prilicno glupo pravilo jer po meni svako bi trebao imati pravo da zatrazi od moderatora da mu obrise njegovu temu ako zeli. Ili da se doda nova opcija tacnije mogusnost da svaki clan moze brisati svoje teme ako pozeli.
    A Admin ili Supermod je recimo mogu opet otvoriti eto meni je to mnogo bolje i svi srecni.

  4. #484

    Odgovor: Imam predlog!

    A meni je najbolje rešenje da dobro svako razmisli pre nego što temu postavi.

    Triput meri, jednom seci. I svi srećni.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  5. #485

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Cecara kaže: Pogledaj poruku
    A meni je najbolje rešenje da dobro svako razmisli pre nego što temu postavi.

    Triput meri, jednom seci. I svi srećni.
    Ima tu logike, tacno. Ali postoji i druga strana te medalje

    Kupujes auto dobro razmislis i kupis ga a onda posle par godina ti dosadi i prodas ga isto i ovde otvoris temu i posle par meseci ti dosadi i obrises je.
    Ne bi bilo lose da je tako jer kao sto si vlasnik auta tako si i vlasnik teme.

    Eto Joksi je recimo pozelela da njena tema vise ne postoji ne bitno iz kog razloga to je njena tema i trebalo bi da moze da je obrise kao sto je recimo ova stolica na kojoj sedim moja i mogu da je prodam a drzava nema nista s tim tako i ovde admini i moderatori ne bi trebali imati nista s tim.

    Ja npr nikada nisam imao tu potrebu da pozelim da mi se obrise neka tema ali me slucaj "andjela s greskom" poznatije kao Joksi podstako na ideju da to i nije tako losa mogucnost za primeniti je.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 07.08.2010 u 17:10

  6. #486

    Odgovor: Imam predlog!

    Tvoj predlog bi imao osnova kad bi član, u ovom slučaju joksi, bio vlasnik teme koju napiše. Ali nije. Vlasnik teme je Vojvodinacafe.

  7. #487

    Odgovor: Imam predlog!

    Joksi, povuci svoj predlog o ukidanju teme, jer tema ti je odlična

  8. #488

    Odgovor: Imam predlog!

    Nisam nigde pročitala da član foruma može recimo ako želi jer ima potrebu da sam zaključa svoju temu .Zar to nebi bilo najfer.I uopšte postoji li ta mogućnost da ja recimo ako mi neko pošalje na moju temu neku glupost,zaključam temu i nedozvolim da se u njoj dalje postuje.Videla sam da samo supermod.zaključava temu za naj član meseca

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  9. #489

    Odgovor: Imam predlog!

    Zaključavanje tema se ne praktikuje uopšte. I supermoderatori imaju instrukcije da teme nikad ne zaključavaju. Jedini izuzetak je pomenuta tema posvećena izboru za člana meseca.

    Gazdina diskreciona odluka, ali i pored toga ne postoji naročita logika u tome da član zaključava temu, jer, ponavljam, tema nije vlasništvo člana bez obzira na to što ju je on otvorio.

  10. #490

    Odgovor: Imam predlog!

    Poštujem pravila,samo sam eto pokušala da saznam ima li smisla za zaključavanje.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #491

    Odgovor: Imam predlog!

    imam predlog ...

    ... da se temi "Nekoliko reči o manipulaciji Biblijom" promeni naslov ...

    ovakav naslov teme može biti prilično iritantan za verujuće ljude, jer se insinuacija da se manipuliše Biblijom, upotrebljava u smislu svršenog čina (Biblijom se očigledno manipuliše, pa 'ajmo sad par reči o tome)

    konkretno, predlažem da naslov bude u obliku pitanja npr, "Da li se Biblijom manipuliše?" ..... ajd, može i kratko "Manipulacije Biblijom?", uz obavezan upitnik, naravno ...

    hvala što ste me "saslušali"

  12. #492

    Odgovor: Imam predlog!

    Šta znači ovakva poruka ? Zbog nje sam izgubio ceo post...pesmu od 6 strofa .

    Your submission could not be processed because you have logged in since the previous page was loaded.

    Please push the back button and reload the previous window.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #493

    Odgovor: Imam predlog!

    Molimo Vas da pritisnete dugme "nazad" i ponovo učitate prethodni "prozor".


  14. #494

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    Molimo Vas da pritisnete dugme "nazad" i ponovo učitate prethodni "prozor".



    ...pa šta misliš, da to nisam shvatio ? Samo...što se tada desi da dobiješ prazan okvir za post u kome si se debelo raspisao !
    P.S. Pošto je potrajalo pisanje posta...desilo se da mi je tražio da se ponovo logujem kada sam kliknuo "pošalji". E onda, posle, "hvala što ste se ulogovali" sam dobio ŠIPAK. Nigde posta, a nisam ga snimio.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #495

    Odgovor: Imam moooolbu!

    jel moze admin ili moderatori da me prekrste vec jednom ???
    neeeeecu vise da sam frajer
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

Strana 33 od 38 PrvaPrva ... 233132333435 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •