Imam predlog! - Strana 22
Strana 22 od 38 PrvaPrva ... 12202122232432 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 569
  1. #316

    Odgovor: Imam predlog!

    Ja sam na chatu VC-a predlozio nekom od moderatora cini mi se Najgoroj da bi bilo cool ako bi pahuljice padale odnosno da se uradi posebna pozadina za Novu Godinu i ona mi rece da toga nije bilo ranije to sam je i pitao takodje ali da sumnja da ce toga uopste i biti medjutim nakon samo dva-tri dana pojavi se VC 2009 pozadina za NG sa pahuljicama

    Ja sam to vec video na jednom forumu pa otuda i ta ideja ali je tamo mnogo bolje to odradjeno jer su pahuljice manje i providne dok mi ove smetaju jer dok padaju prave problem oko citanja teksta a i u pisanju malo smetaju pa sam mislio ako to moze malo da se doradi ako ne nije ni ovako lose sve u svemu bitno je da postoji takva pozadina na VC-u.

    Cita li ovo neko uopste ?
    Molim administratore ili moderatore da mi odgovore cisto da znam sta ce biti (s kucom )
    Pozdrav !

  2. #317

    Odgovor: Imam predlog!

    Čita, čita

    Verovatno se Najgora šalila, drugačije ne znam odakle joj te informacije. Novogodišnji templejt je urađen još za prošlu godinu i bio je postavljen, potpuno isti (samo se godina menja), onda kada su i svi ostali templejti bili urađeni i postavljeni. Postavljaće se svake godine pred praznike, kasnije se skida ili pomera kako se ne bi pojavljivao kao default.

    Pahulje se sasvim sigurno neće dorađivati ove godine, a za naredne godine ne znam.

    Poslužila sam se silvijinim shotom, dakle, ako ti mnogo smeta, samo izabereš neki drugi ovde gde je uokvireno i sve je fajn

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #318

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam na chatu VC-a predlozio nekom od moderatora cini mi se Najgoroj da bi bilo cool ako bi pahuljice padale odnosno da se uradi posebna pozadina za Novu Godinu i ona mi rece da toga nije bilo ranije to sam je i pitao takodje ali da sumnja da ce toga uopste i biti medjutim nakon samo dva-tri dana pojavi se VC 2009 pozadina za NG sa pahuljicama
    Rekla sam ti da je bilo prošle godine ali da ne verujem da će biti i ove
    Al' eto i mene su iznenadile.

    Ja sam to vec video na jednom forumu pa otuda i ta ideja ali je tamo mnogo bolje to odradjeno jer su pahuljice manje i providne dok mi ove smetaju jer dok padaju prave problem oko citanja teksta a i u pisanju malo smetaju pa sam mislio ako to moze malo da se doradi ako ne nije ni ovako lose sve u svemu bitno je da postoji takva pozadina na VC-u.
    Sad smetaju?
    Poruku je izmenio Najgora, 23.12.2008 u 23:35 Razlog: na žalost su me iznenadile...

  4. #319

    Odgovor: Imam predlog!

    kad vec mogu da stavljam ljude na listu nepozeljnih, sto ne bi mogao da uvrstim nekoga na listu pozeljnih? zato sto je nema! pa onda , dajte nam opciju "dodaj clana .... na listu pozeljnih"

    strasna ideja!

  5. #320

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat prdoje kaže: Pogledaj poruku
    kad vec mogu da stavljam ljude na listu nepozeljnih, sto ne bi mogao da uvrstim nekoga na listu pozeljnih? zato sto je nema! pa onda , dajte nam opciju "dodaj clana .... na listu pozeljnih"

    strasna ideja!
    I ja kažem!

    Zato se ona već odavno zove "Dodaj člana __________ na listu prijatelja"
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #321

    Odgovor: Imam predlog!

    (drugi put)
    jeste, ali, nisu svi prijatelji pozeljni, niti su svi pozeljni prijatelji...

    kako sam dobar

    imam jos nesto, trebalo bi postavit moderatora za trac partiju, ne znam zasto al bi valjao

  7. #322

    Odgovor: Imam predlog!

    hmm, nije loša ideja, mogla bi se realizovati uz male korekcije

    moj predlog:
    pošto se od kaznenih mera uglavnom samo primenjuje brisanje postova
    predlažem da se pored člana, i tračare meseca glasa i za spamera meseca,
    forumaš koji u toj kategoriji odnese prvo mesto, neka sledećih mesec dana bude mod na traču

  8. #323

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat prdoje kaže: Pogledaj poruku
    (drugi put)
    jeste, ali, nisu svi prijatelji pozeljni, niti su svi pozeljni prijatelji...

    kako sam dobar
    Ima i boljih. Pogledaj kako to radi Pera pa u ćošak da se stidiš
    Imaš dve liste i na njih meći poželjne i nepoželjne, da se prave liste za poznanike, vir. prijatelje, poželjnije, poželjne samo ponekad i resto, neće sigurno. Drugi put i ja. Nadam se i poslednji u vezi ovoga.

    imam jos nesto, trebalo bi postavit moderatora za trac partiju, ne znam zasto al bi valjao
    Kad budeš znao zašto, a ti napiši onda. Uostalom, i ne treba vam bolji moderator od Najgoreg moderatora

    predlažem da se pored člana, i tračare meseca glasa i za spamera meseca
    Ovo mi se dopada
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #324

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Kad budeš znao zašto, a ti napiši onda. Uostalom, i ne treba vam bolji moderator od Najgoreg moderatora
    P'da baš htedoh to da kažem


    Šalteruša: Dobar dan izvol'te
    Drug član: Dobar dan! Imate li snega?
    Šalteruša: ne al' stiže prvim šleperom


    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ovo mi se dopada
    I meni!
    Ajd da glasamo?

  10. #325

    Odgovor: Imam predlog!

    Kako misliš da glasamo kad nismo uveli tu titulu 'nako bezveze da počnemo?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #326

    Odgovor: Imam predlog!

    Ma da glasamo dal' da uvedemo titulu

  12. #327

    Odgovor: Imam predlog!

    glasam za glasanje da se glasa



  13. #328

  14. #329

    Odgovor: Imam predlog!

    Samo chachkajte mechku...zamislite kad tek onda navale sa spamovanjem zbog radi dobijanja titule
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #330

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Samo chachkajte mechku...zamislite kad tek onda navale sa spamovanjem zbog radi dobijanja titule
    Joj jes'!

Strana 22 od 38 PrvaPrva ... 12202122232432 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •