Imam predlog!
Strana 1 od 38 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 569
  1. #1

    Imam predlog!

    Malopre odgovaram članu na zdravlju, a ozbiljna je stvar u pitanju, pa sam htela brže bolje da odgovorim i nisam imala vremena da gledam je li muško ili žensko tj da odem na profil, a nick može biti i muški i ženski. Obzirom da nas je sve više i da će nickova koji se mogu različito tumačiti u startu, takođe biti, predlažem da se u onaj deo ispod avatara ubaci malecki plavi (za bate) i roze (za seke):


    A?

    p.p.s. možda da se ubaci i opcija za one koji se nisu našli:




    p.s. Nisam neozbiljna
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Imam predlog!

    Želja ti je ispunjena, ali bez sličica.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  3. #3

    Odgovor: Imam predlog!

    Dodži administratoru da te ižljubi indijanac što si tako ekspeditivan

    p.s. al' pazari negde te sličice, bilo bi lepše
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Stare razglednice

    Predlazem da se u galeriji slika doda novi album : Stare razglednice !
    Stare razglednice su na svojevrstan nacin dokument jednog vremena.Zbog svojih osobenosti i sa svojim kulturnim i istoriskim znacajem, razglednice predstavljaju posebnu vrednost nase sredine.Svedoci su proslih vremena, jer su na njima zabelezeni objekti i spomenci kojih vise nema, ili su vremenom menjali svoj izgled .
    to hoces, pa da posle pricas po selu !!

  7. #7

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlog uzet na razmаtranje. S obzirom da se uskoro planira prelazak na bolju galeriju, verovatno će se u novoj galeriji naći i kategorija "Stare razglednice".

  8. #8

    Odgovor: Imam predlog!

    Nemam predlog, imam samo pohvale.
    Das kleine Krokodil

  9. #9

    Odgovor: Imam predlog!

    Majstore, je l' može da se sredi da kad klinkeš na smajlića, mašina automatski prvo stavi razmak, pa tek onda ubaci kod za smajlija, tj. da odmah nakon otkucane reči mogu da kliknem na smajlija, bez da sam udaram spejs. To je uobičajeno na drugim forumima, baš mi je teško da se naviknem na ovo, pa mi se smajli uvek zalepi za reč. Ovako i ovako Sad, ne znam šta na ovaj moj predlog kažu oni koji su navikli na ovaj način, a i baš me briga. Hm, ne_ .
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  10. #10

    Odgovor: Imam predlog!

    Smajli je reč kao i svaka druga (koja sticajem okolnosti u kombinaciji raznih znakova daje sliku), a iza svake reči sami moramo staviti razmak.

    Citat Pcela ubica kaže:
    To je uobičajeno na drugim forumima, baš mi je teško da se naviknem na ovo
    Navika je čudo.


    Ukoliko ti se pokvari tastatura zbog lupanja space-a pre svakog smajlija, administratori se obavezuju da ti istu nadoknade.

  11. #11

    Odgovor: Imam predlog!

    EvE ga još jedan predlog. Da li je moguće da tasteri "prosledi" i "odgovori" u privatnim porukama promene mesta pošto ja uvek raspalim po onome "prosledi"? mis'immmm ne mora da se menja zbog mene (ako uopšte može), nego, kontam, možda još nekom smeta...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat SQUAW kaže:
    EvE ga još jedan predlog. Da li je moguće da tasteri "prosledi" i "odgovori" u privatnim porukama promene mesta pošto ja uvek raspalim po onome "prosledi"? mis'immmm ne mora da se menja zbog mene (ako uopšte može), nego, kontam, možda još nekom smeta...
    meni... mada ono ucis na greskama, sad sam se vec privikao, al u pocetku brate kad kliknem da posaljem
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #13

    Odgovor: Imam predlog!

    Navika je čudo...
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  14. #14

    Odgovor: Imam predlog!

    Navika je čudo, navika je čudo bla bla bla

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Imam predlog!

    Dragi nasi administratori, imam jednu molbu za vas. Naime ako bi "reputacija" mogla da se daje malo cesce, npr. dam sad Meggy reputaciju a onda 5 puta nekim drugim clanovima da bih opet mogao da dam reputaciju clanu Meggy? ( SADA JE PRAVILO DA MORAM 10 PUTA DA DAM REPUTACIJU NEKOM CLANU DA BIH PONOVO MOGAO DA JE DAM U OVOM SLUCAJU MEGGY )

Strana 1 od 38 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •