Imam predlog! - Strana 29
Strana 29 od 38 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 569
  1. #421

    Odgovor: Imam predlog!

    Sto se tice predloga boje ne dolazi u obzir, predlazem pink

    primer: neobarocco

  2. #422

    Odgovor: Imam predlog!

    A je l' taj spamer znaci neko...ko u temama sa odredjenom tematikom pise mimo njih...ili onaj ko ima najvise postova (ali u okviru tema) mesecno

    I koliko bi to bilo objektivno?

    U prevodu ( i prepevu) bi to bilo: osoba A ne podnosi osobu B i iz cisto licnih razloga proglasice ga spamerom....a takvih osoba A i B ima ovde XYZ

    I zar to ne potpiruje mrznju....koja iz okvira tajnih prelazi u javne

    Ali kako god....
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #423

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    U prevodu ( i prepevu) bi to bilo: osoba A ne podnosi osobu B i iz cisto licnih razloga proglasice ga spamerom....a takvih osoba A i B ima ovde XYZ

    I zar to ne potpiruje mrznju....koja iz okvira tajnih prelazi u javne

    onda cete znati...ko glasa za vas,taj vam lupa crvene repute,a ne sme da se potpise


    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #424

    Odgovor: Imam predlog!

    podrzavam predlog ... zar ne tezimo transparentnosti i demokratiji u svim sferama drustva

  5. #425

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    I koliko bi to bilo objektivno?
    Onoliko koliko je neko i VIP član

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    Sto se tice predloga boje ne dolazi u obzir, predlazem pink

    primer: neobarocco
    Predlog se odbija
    Poruku je izmenio Najgora, 20.09.2009 u 22:35 Razlog: neo me zadirkuje :dry:

  6. #426

    Odgovor: Imam predlog!

    Onda sam i ja ZA...

    Sto bi rekli...sacuvaj me Boze prijatelja...a od neprijatelja cu se sacuvati i sam...

    Da, za sam

    pa da vidimo..
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #427

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlazhem da se paralelno sa "Chlanom meseca" bira i " Smor meseca"
    Biranje za smora meseca bi isto funkcionisalo dodeljivanjem poena od 1 do 5
    a onaj koji dobije titulu njemu se nick tog meseca pojavljuje braon bojom kao....hmmm chokolada recimo
    a kazna che da mu bude to shto mu narednog meseca bilo koji chlan mozhe promeniti avatar
    kad god mu se prohte...jel mozhete zamisliti gore kazne
    to je gore od banovanja

    Zashto uvek samo isticati najbolje, najlepshe, naj macan, naj cupi, naj duzhi, naj sisatija...
    U kategoriji Naj smor je prilichno ozbiljna konkurencija tako da che verovatno biti uzbudljivo...
    ...kao izbor za miss topless.


    Mozhe ta titula da bude onako i cool ako se pishe na engleskom... Nice more meseca
    Poruku je izmenio Uriel, 22.09.2009 u 14:39 Razlog: shta koga briga...ja piso- ja promenio...i gotovo

  8. #428

    Odgovor: Imam predlog!

    Možda, recimo, da se izabere naj post meseca, čiji bi autor dobio laskavo priznanje - Pisac meseca, ili Pesnik meseca (s obzirom da postoje članovi koji pišu i pesme).

    Ovo sa najsmorom, i ostalim naj u negativnom smislu, verujem da bi se, pozbavajući već nas, vrlo brzo pretvoriko u vanserijsku sprdačinu i zajebanciju posle koje bi se, strahujem, povećao broj samoubica na ovim prostorima.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #429

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku

    Ovo sa najsmorom, i ostalim naj u negativnom smislu, verujem da bi se, pozbavajući već nas, vrlo brzo pretvoriko u vanserijsku sprdačinu i zajebanciju posle koje bi se, strahujem, povećao broj samoubica na ovim prostorima.
    To je evolucija brate
    prirodni odabir ... smorovi odumiru...pesnici se razmnozhavaju

  10. #430

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    To je evolucija brate
    prirodni odabir ... smorovi odumiru...pesnici se razmnozhavaju
    Vrlo inetersentano i, čini mi se, praktično razmišljanje čija bi realizacija pospešila mnoge pozitivne efekte. Bilo bi dobro da se njegova primena proširi i na ostale discipline ljudske delatnosti, jer bi život postao za neke zabavniji, a za druge neizvesniji. U svakom slučaju uzbudljiv. Kao loto, recimo....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #431

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlažem da se ili otvori tema na politici gde bi se prenosila saopštenja političkih stranaka, raznih pokreta, organizacija..., ili da se članovi džentlmenski uzdrže od ovakvih postupaka.
    Postoje sajtovi koji su namenjeni ovakvim sadržajima( tanjug, srna, hina, beta...)

    Imali smo slučajeva(pre par meseci), da član u svom postu ponavlja:mi u pokretu( savez, udruženje...) mislimo to, to i to...
    Povremeno se javi drugi član, pa opet prenosi stavove svoje stranke.
    Sinoć smo mogli videti kako jedan drug član postavlja kao svoj post saopštenje za javnost DSS-a.Ako je nekom stalo do mišljenja te ili neke druge partije, može se otići na sajt stranke pa pročitati i to saopštenje.

    Razumem da pripadamo različitim strankama, ali ovo je forum na kome se iznose svoja mišljenja... zar ne?

  12. #432

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
    Predlažem da se ili otvori tema na politici gde bi se prenosila saopštenja političkih stranaka, raznih pokreta, organizacija..., ili da se članovi džentlmenski uzdrže od ovakvih postupaka.
    Postoje sajtovi koji su namenjeni ovakvim sadržajima( tanjug, srna, hina, beta...)

    Imali smo slučajeva(pre par meseci), da član u svom postu ponavlja:mi u pokretu( savez, udruženje...) mislimo to, to i to...
    Povremeno se javi drugi član, pa opet prenosi stavove svoje stranke.
    Sinoć smo mogli videti kako jedan drug član postavlja kao svoj post saopštenje za javnost DSS-a.Ako je nekom stalo do mišljenja te ili neke druge partije, može se otići na sajt stranke pa pročitati i to saopštenje.

    Razumem da pripadamo različitim strankama, ali ovo je forum na kome se iznose svoja mišljenja... zar ne?
    Otvaranje tema nije zabranjeno a na forumu postoji moderator koji je kompetentan da odluči da li tema zaslužuje da ostane. Nije ni zabranjeno izneti mišljenje na toj temi dokle god nije uvredljivo.
    A kome se ne svidja ne mora da čita.

  13. #433

    Odgovor: Imam predlog!

    Да се врати прошли смајли уместо овог:


    Тачно се уплашим кад га видим, ко неки леш са цвикама...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #434

    Odgovor: Imam predlog!

    Trebalo bi da u igri Istina-izazov moze da ucestvuje vise forumasa jer nikako ne moze da se dodje na red,npr. Da kad udje vise njih moze da kaze istina ili izazov a da jedan moze svima da zada nesto..nadam se da sam bio razumljiv

  15. #435

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Trebalo bi da u igri Istina-izazov moze da ucestvuje vise forumasa jer nikako ne moze da se dodje na red,npr. Da kad udje vise njih moze da kaze istina ili izazov a da jedan moze svima da zada nesto..nadam se da sam bio razumljiv
    Jesi ali ne može tako

Strana 29 od 38 PrvaPrva ... 192728293031 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •