Imam predlog! - Strana 18
Strana 18 od 38 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 569
  1. #256

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Предлажем да се отвори тема на којој би било дозвољено коментарисање рада модератора
    Ispravka nekaze se TIMBE nego TIMBER
    U prevodu znaci grubo ne obradjeno stablo drveta
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  2. #257

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Предлажем да се отвори тема на којој би било дозвољено коментарисање рада модератора
    Citat PRAVILNIK VojvodinaCafe Foruma kaže: Pogledaj poruku
    Uopšte, zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora, bilo da su u pitanju pohvale ili kritike. Ukoliko imate pritužbu na nekog člana/moderatora, kontaktirajte administratore putem privatnih poruka.
    Predlog se kosi sa pravilnikom. Odbijen.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #258

    Odgovor: Imam predlog!

    E, neka si im rekla...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #259

    Odgovor: Imam predlog!

    simens(bilo koji)
    preuzeto negde sa foruma... cijela poruka da ne povjerujes... a tema malo je reci da zahtjeva bar jednu prostoprosirenu recenicu za odgovor...
    cerce izem ti odgovor


    nego da se uzme u razmatranje iskljucivanje brojaca postova na cijelom forumu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #260

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    nego da se uzme u razmatranje iskljucivanje brojaca postova na cijelom forumu
    Na razmatranju je odavno isključivanje brojača na još nekim forumima, nikako na celom Ukoliko bude usvojeno, bićete obavešteni
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #261

    Odgovor: Imam predlog!

    Било би добро бодовати покретаче нових тема. За покретанје одређен број бодова. Када тема пређе педесет постова нови бодови. Када пређе сто опет нови. Итд.

  7. #262

    Odgovor: Imam predlog!

    Dokle vise ti valjusci?
    Mozda ne bi bilo lose uvesti neko ogranicenje novim clanovima da ne mogu da postavljaju nove teme dok ne otkucaju odredjen broj postova.

    A sto se tice bodovanja i meni je pun ochin toga. Ko ima veci? Sta? Jesmo u muskoj svlacionici?
    Evo, ja imam najveci! Nos! Dovidjenja i prijatno.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #263

    Odgovor: Imam predlog!

    Mozda ne bi bilo lose uvesti neko ogranicenje novim clanovima da ne mogu da postavljaju nove teme dok ne otkucaju odredjen broj postova.


    Slažem se sa tobom, evo ja sam se napravila pametna i otvorila novu temu, a da prethodno nisam pogledala postoji li slicna tema.

    Evo jedan predlog. U igrama bez granica, pa kod igrice rech po rech (ima josh takvih igrica, ali primera radi), ne bi bilo loshe odraditi nekim programchicem kad se napise neka rech da program izbaci da li je ta rech slobodna, odnosno korishcena. Nemoguce je pratiti i pamtiti ponavljanje rechi.
    Poruku je izmenio cvishna, 27.04.2008 u 17:09

  9. #264

    Odgovor: Proizvoljna titula

    zasita nisam znala gde da postavim pitanje, pa ajd ovde cu...

    da li bi ste imali nesto protiv da se u knjizevnosti ili vec gde vi to odlucite postavi tema Oslikana poezija?

    unapred vam hvala...
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  10. #265

    Odgovor: Imam predlog!

    Tema sa istim naslovom već postoji

    Link - Oslikana poezija
    pogledaj da li si na to mislila

  11. #266

    Odgovor: Imam predlog!

    "Sitna" opaska, a mozda se razmotri kao predlog, ako je tehnicki izvodljivo bez suvise napora.

    DakleM: da li je moguce pri davanju reputacije pored naslova teme ubaciti i redni broj posta na koji se reputacija odnosi? Mislim, cisto da se precizno zna na koji se post odnosi reputacija za one koji postuju na istoj temi vise puta?

    Hvala.

    Never confuse movement with action.

  12. #267

    Odgovor: Imam predlog!

    U pregledu dobijenih reputacija piše tema za koju je dobijena reputacija. Ako se klikne na nju, otvara se tačno onaj post za koji je data reputacija.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #268

    Odgovor: Imam predlog!

    ZnaO sam da sam corav!

    ...a jos sam htela da dodam naposletku "ako sam corava pa ne vidEm, prosvetlite me", al' rekO...polako - prvo pitanje, pa onda smeh!

    Hvala Mish-ice.
    Never confuse movement with action.

  14. #269

    Odgovor: Član meseca

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    E, da izjavim za dnevnik na vreme. To sa kosim crticama i ravnopravnim glasovima kao ekserče i Drina ne mere Mislim, može da se piše, al' ja ću samo prve upisane da sabiram kad bude, da znate.

    Oky za to sabiranje, ali mislim da bi bilo dobro da se sada, kada je forum "porastao" i ima bar duplo više članova nego prošle godine u ovo vreme, a što je važnije, bar duplo više članova koji aktivno i kvalitetno pišu, da se duplira i broj ljudi za koje možemo da kažemo/glasamo da nam se proteklog meseca dopalo to šta su i kako su radili na forumu.

    A što se tiče moderatorskog tima, ako već ne možemo da vas kudimo , ni zvanično da hvalimo (jer ne mož` farba na farbu, valjda.Ne znam koji bi mogao drugi razlog da bude),onda bar da postoji tema gde bi mogli javno, a (ne)zvanično da pohvalimo ono što radite, kada uradite dobro.Onda se ne bi glasovi odavde "odvlačili" od ovih ljudi koji imaju po pravilniku mogućnost da budu pohvaljeni kao članovi meseca, a vi bi ste na osnovu i tih naših pisanija znali šta nam se dopada.Tu ste da bi forumašima VCafea bilo što bolje i kvalitetnije, pa treba oslušnuti i te glasove-pohvale, u pričaonici, recimo.
    Ovako imamo dve opcije: da vam to govorimo kroz reputacije ili na ovom glasanju na kome figurišete, grubo rečeno.
    Ni jednim ni drugim načinom forumaši ne mogu javno i argumentovano da kažu šta je to dobro na čemu misle da treba insistirati u radu moderatorskog tima i zašto ne, javno pohvaliti iste kada naiđe povod .


    _babu_ sam izostavila!Pa eto,jel to u redu? Naravno da nije.
    Poruku je izmenio DrinChe, 27.05.2008 u 09:21 Razlog: _baba_

  15. #270

    Odgovor: Imam predlog!

    Malo sam ovo iskasapila odande (Član meseca) jer ja ono što nije glasanje uglavnom brišem, nije zanimljivo kad se sabira baš

    Forum jeste porastao, ali broj članova koji na temi glasa nije i ja ne verujem da mnogi tu temu smatraju ozbiljnom, naročito što je baš tako i postavljena, da možeš da glasaš subjektivno i uvek za iste članove ako tako želiš na primer. Mislim da je cifra od 5 postavljena kako tu ne bi bilo preteranog posla oko reckanja i mislim da je dovoljna, iako i ja vidim 10 kad pišem 5, a kad bi bilo 10 videla bih 15 Za moderaciju/administraciju isto ne vredi glasati jer se ti glasovi ne važe, a samo ti na nekog ode mesto i bod. A opet će svako glasati kako hoće

    U principu dosta stvari ne funkcionira onako kako je isprva bilo zamišljeno, ali to su stvari koje ne mogu da se kontrolišu. Kao što je sa reputacijom slučaj - koja funkcionira po principu ja tebi - ti meni dobro jutro dobar dan i doviđenja, a najmanje po principu - slažem se - ne slažem se, kako i treba, jer mnogi te crvene i zelene kartone shvataju suviše lično, negde ode na sprdnju, a negde preraste u čitav rat. I eto to je tako pušteno i niko nema nameru da se time bavi a ljudima je zabavno da to tako funkcioniše izgleda. Tako je i sa pohvalama/pokudama. Jedni shvate lično, drugi nisu objektivni, treći neće da sagledaju, četvrti se pokupe sa foruma, peti shvate neozbiljno, šesti bukvalno, sedmi pogrešno, osmi se isprimaju i to se sve onda pretvori u jedno veliko obdanište ili neku zlu krv koju ti najčešće bude bezveze da gledaš. Jbte neki se naljute kad promeniš naslov teme da dalje ne pričam. Razumem šta hoćeš da kažeš, ja sam i sama to predlagala ihahaaaaj, ali kad smo većali konstatovali smo da to ne bi bilo dobro Ovo ja mislim i nikoga ne zastupam i ovo što ovde pišem nije konačno, jer je to oko osluškivanja glasova javno - predlagano više puta od strane članova pa ćemo razmotriti to opet i što nam je to nam je, kad i ako bude
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 18 od 38 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 16:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 13:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 17:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 09:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •