Imam predlog! - Strana 13
Strana 13 od 38 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 569
  1. #181

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Предлог у вези гласања за члана месеца - да се уведу и негативни бодови, као не репутацији.
    Рецимо, пошто сад имамо на располагању 1+2+3+4+5 јест једнако... три памтим... четири пишем.... ту негде од 13 до 17 бодова... да можемо да бирамо да ли ће то бити позитивни или негативни бодови.
    И онда рецимо Лебу дам минус 5 и то му се одбије од бодова које већ има. Или да се дозволи и сабирање, тако да могу да му дам свих 15 негативних
    Odbija se.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...dobro veche,dve stvari:

    1. malopre mi je moderatorka najljubaznije skrenula paznju na to da bi,ako otvaram novu temu u delu "muzicki tekstovi", bilo pozeljno da obradim barem polovinu tekstova od te grupe (nepisano pravilo). Ej, ljudi...znaci,za INXS bi mi trebalo jedno 70 postova. Da ne spominjem,recimo,Rolingstonse...postavljac teme bi se bas nakopipejstovao. Sad ozbiljno,mislim da je takav nacin otvaranja tema krajnji apsurd. muzika je oblast u zivotu u kojoj bi trebalo da uzivamo svi,izmedju ostalog i deleci je izmedju sebe. A ako ja na pocetku ispisem sve najbolje pesme,sta ostaje drugima,koji vole tu grupu mozda i vise nego ja. U startu se uskracuje mogucnost za nadovezivanje i zajednicko uzivanje. Cemu onda cela prica?
    Dala sam već objašnjenje što se tiče toga: http://www.vojvodinacafe.com/forum/o...tml#post163007

    Sa moderatorkom ću razgovarati. Ubuduće se za "pritužbe" na rad moderatora obratite administratorima privatnom porukom. Forum za predloge nije mesto koje je predvidjeno za tu priču.

    2. U vezi ocenjivanja-kada je u pitanju negativan (pa i pozitivan) rejting, predlozio bih da se izbaci (ako je moguce) opcija anonimnog ocenjivanja...to mi deluje bas onako, mishevski...neki lik,tamo iz rupice,mi oduzima poene (koji mi,btw.,uopste nisu bitni,ali mi je bitan nacin na koji se daju i uzimaju) ,a ja ne znam ni ko ni zasto. Ukoliko nekada nekome budem povecavao ili oduzimao rejting,on ce to znati,budite sigurni.

    ...toliko,hvala...
    I o ovome smo diskutovali mnogo puta, na mnogim temama... a odgovor ostaje isti.

  2. #182

    Odgovor: Imam predlog!

    Imam predlog da se odredi sta ja znam neki broj smajlija koji se mogu koristiti u danu bez texta a ako se ne iskoriste da se prenesu u naredni dan i tako isto do nekog odredjenog broja Sta vi mislite kad se vec tolika zbrka stvara oko tih smajlija

    u svakom zlu ima nesto dobra

  3. #183

    Odgovor: Imam predlog!

    Mora da se šališ...

    Misliš na korišćenje smajlija u trač partiji? Objasnila sam nekoliko puta, a evo i ponovo ću, nadam se poslednji put... Nikome nije zabranjeno da koristi smajlije u trač partiji i ako nekome nije jasno šta je spamovanje, nacrtaću. Dakle:
    JA:
    TI:
    JA:
    TI:
    JA:
    TI:

    I tako u nedogled... a ovo je neretka situacija na traču... Dakle, koristite smajlije umereno uz tekst, nemojte spamovati i lupati ih samo da biste nešto nalupali.

    Za ono prenošenje broja smajlija u naredni dan se takodje nadam da si se šalio... Šta misliš, ko bi vodio evidenciju o tome?

  4. #184

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Šta misliš, ko bi vodio evidenciju o tome?
    Evo ja ću...
    "Ride. Because children need heroes."

  5. #185

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Evo ja ću...
    Ok, pošto si se dobrovoljno predložio, smatraću da si se obavezao na ovu dužnost, a ako budeš zabušavao - banovaćemo te. Dogovoreno.

  6. #186

    Odgovor: Imam predlog!

    Ovo je spamovanje a ne to tvoje LadyS

    ja:

    ja:

    ja:

    ja:

    ja:

    ja:

    ja:

    ja:

    ja:

  7. #187

    Odgovor: Imam predlog!

    Molim da udje u zapisnik da Administrator javno podrzava lupanje recki, da se ne ospe paljba po meni sto iste lupam... Pocinjem...
    "Ride. Because children need heroes."

  8. #188

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Molim da udje u zapisnik da Administrator javno podrzava lupanje recki, da se ne ospe paljba po meni sto iste lupam... Pocinjem...
    ...a gde lupaš recke?... ...možda bi administratorica bila ljubazna da mi pomogne oko lupanja recki kod mene....

  9. #189

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Misliš na korišćenje smajlija u trač partiji? Objasnila sam nekoliko puta, a evo i ponovo ću, nadam se poslednji put... Nikome nije zabranjeno da koristi smajlije u trač partiji i ako nekome nije jasno šta je spamovanje, nacrtaću. Dakle:
    JA:
    TI:
    JA:
    TI:
    JA:
    TI:

    I tako u nedogled... a ovo je neretka situacija na traču... Dakle, koristite smajlije umereno uz tekst, nemojte spamovati i lupati ih samo da biste nešto nalupali.
    Прво и пре свега бих да изразим одушевљење одлуком у вези смајлија на трачу, престала је смајлиманија и коначно је почело нешто да се прича. Ком је факин занимљиво да гледа ревију смајлија...
    Имам још један предлог, да се на трачу забрани употреба речи "селе"!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #190

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Mora da se šališ...

    Misliš na korišćenje smajlija u trač partiji? Objasnila sam nekoliko puta, a evo i ponovo ću, nadam se poslednji put... Nikome nije zabranjeno da koristi smajlije u trač partiji i ako nekome nije jasno šta je spamovanje, nacrtaću. Dakle:
    JA:
    TI:
    JA:
    TI:
    JA:
    TI:

    I tako u nedogled... a ovo je neretka situacija na traču... Dakle, koristite smajlije umereno uz tekst, nemojte spamovati i lupati ih samo da biste nešto nalupali.

    Za ono prenošenje broja smajlija u naredni dan se takodje nadam da si se šalio... Šta misliš, ko bi vodio evidenciju o tome?
    prevod smajlija :
    ja: uzbudio sam se
    ti: joj kolko si se uzbudio , stidim se !
    ja: doçu po mraku
    ti: super , çekam !
    ja: raste mi uzbudjenje
    ti: al çe biti veselja !

    ti = ona

    prevod s Turskog
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #191

    Odgovor: Imam predlog!

    Iskreno, nisam gledala jel' bilo to pitanje već. Ako je, nemojte zamjeriti.

    Postoji li šansa da u poruke/postove, kao slike i linkove, stavimo i video?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #192

    Odgovor: Imam predlog!

    Hvala na predlogu.

    Trenutno postoje neki prioriteti, a onda bi tvoj predlog trebao da se sprovede u delo.

    Ako se ništa ne desi u naredne dve nedelje, slobodno me podseti.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  13. #193

    Odgovor: Imam predlog!

    Видео сам на неким другим форумима, па се питам да ли је могуће.
    Кад исти аутор у неком року (рецимо сат-два) напише две поруке једну испод друге, да се аутоматски споје, односно да не буду две већ само једна. Сад колико видим то модератори ручно спајају.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #194

    Odgovor: Imam predlog!

    И да се смајлији пребаце на ћирилицу! рецимо, не : lol : већ : лол : ... незгодно бре овако...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #195

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сад колико видим то модератори ручно спајају.
    Ako im se i to automatizuje, neće imati ništa da rade.

    A za ćirilične smajlije...
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

Strana 13 od 38 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •