Imam predlog! - Strana 8
Strana 8 od 38 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 569
  1. #106

    Odgovor: Imam predlog!

    ...ja imam predlog da u duhu tolerancije oni koji večito imaju potrebu da misle umesto drugih i nameću svoje kodekse ubuduće to ne čine, i puste one druge da sami misle svojom glavom (kakva god da je) pa makar to bilo i pogrešno.... jer nas prepucavanja uvek dovedu na pogrešan put....

  2. #107

    Odgovor: Imam predlog!

    Draga Zoe, mogu da nabrojim više od jedne situacije (ne uključujući današnju) u kojoj si ti reagovala na forumu vršeći dužnosti moderatora. Tema se neće ukinuti, i ukoliko neko nije u stanju da civilizovano razgovara - biće obrisan i kraj priče. Drama je bespotrebna. Ko ne želi da piše na nekim delovima foruma - ne mora i niko ga ne tera. Rad moderatora je moja briga i sama sam sposobna da procenim da li neko radi dobro ili ne, tako da bilo koji komentar članova o radu moderatora - neće biti uzet u razmatranje, jer i sama imam dovoljno mozga da procenim da li je nešto u redu ili nije.

    Citat ZOE kaže:
    Forumasi imaju pravo da iznesu (bez provociranja) svoje misljenje u vezi neke teme.
    Tačno. Takođe, forumaši treba da se pridržavaju teme i da nakon prilično blage i diskretne opomene supermoderatora prime k znanju to što im je rečeno.

    Ovo isto bi trebalo da se odnosi i na administratore i moderatore koji ucestvuju u istim.
    Moderatori i administratori vrše svoju dužnost i na ovom forumu najčešće reaguju poprilično blago, ukoliko ima nekoga ko to sluša. Ukoliko neko ne sluša, potrebno je reći malo glasnije.

    Kraj priče.

  3. #108

    Odgovor: Imam predlog!

    Posle ova zadnja dva - tri posta se i plasim nesto predloziti da ne bih dobila po tintari ali aj' sto treba da budne nek budne...

    Htela sam pitati da li je mozda, pametno odn. zanimljivo, posto vidim da ima jako puno clanova koji se zadrzavaju po nekoliko sati na forumu (i sama sam deo njih), da se otvori mozda forum koji bi sadrzao blogove korisnika. Ako se ne bi zamlacivali nekim preteranim opcijama i mogucnostima, to bi mogao biti jedan forum sa otvorenom temom za svakog korisnika ko zeli da pise ponaosob i ne bi bilo potrebe da se otvaraju multiple teme za svaki post.

    Eto...ne znam koliko je pametno i ne znam koliko je potrebno truda da se ovo sprovede u delo ali mislim da bi bilo zanimljivo, eto ja bih bila prva koja bih citala online dnevnike mnogih korisnika.

    Unapred hvala na odgovoru...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  4. #109

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Posle ova zadnja dva - tri posta se i plasim nesto predloziti da ne bih dobila po tintari ali aj' sto treba da budne nek budne...

    Htela sam pitati da li je mozda, pametno odn. zanimljivo, posto vidim da ima jako puno clanova koji se zadrzavaju po nekoliko sati na forumu (i sama sam deo njih), da se otvori mozda forum koji bi sadrzao blogove korisnika. Ako se ne bi zamlacivali nekim preteranim opcijama i mogucnostima, to bi mogao biti jedan forum sa otvorenom temom za svakog korisnika ko zeli da pise ponaosob i ne bi bilo potrebe da se otvaraju multiple teme za svaki post.

    Eto...ne znam koliko je pametno i ne znam koliko je potrebno truda da se ovo sprovede u delo ali mislim da bi bilo zanimljivo, eto ja bih bila prva koja bih citala online dnevnike mnogih korisnika.

    Unapred hvala na odgovoru...
    Što se mene tiče ja se slažem! Mada još nisam sve teme pregledala... ali evo sad ću; malo po malo pa ću vas stići

  5. #110

    Odgovor: Imam predlog!

    Blog je u planu još od vremena kada se pojavila vest da će izaći skripta koja je kompatibilna sa ovim forumom.

    Postoji mali milion blog skripti, ali ne želimo da ih postavimo jer zahtevaju ponovnu registraciju korisnika (iz razloga što nisu kompatibilne sa ovim forumom), a takođe ne želimo ni da pravimo blog-podforume.

    Čim izađe dotična skripta, odmah će biće postavljena, jer želimo da svim članovima sajta VojvodinaCafe maksimalno izađemo u susret i pojednostavimo korišćenje istog.

    Hvala na predlozima.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #111

    Odgovor: Imam predlog!

    Nisam znala...hvala na odgovoru.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  7. #112

    предлог google talk

    не би било лоше да се поред опције остављања ICQ, MSN, Skype, AIM, Yahoo messenger, појави и опција за Google Talk.
    ето толико.

  8. #113

    Odgovor: предлог google talk

    Citat StOlA kaže: Pogledaj poruku
    не би било лоше да се поред опције остављања ICQ, MSN, Skype, AIM, Yahoo messenger.....
    malo li je?

    Ubica mekog srca.

  9. #114

    Odgovor: Imam predlog!

    Предлажем увођење ћирилице у надимке. Никад не користим латиницу, па ме интересује да ли је могуће увести ћирилицу?

  10. #115

    Odgovor: Imam predlog!

    Nije.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  11. #116

    Odgovor: Imam predlog!

    Ceo website TREBA DA SE POJEDNOSTAVI

    MORE USER FRENDLY, kako da prevedem, MORE USER FRENDLY?

    ...pola je na stranom jeziku pola na nasem a onda mi napisu da je strani jezik zabranje.

    MANJE OGRANICENJA VISE SLOBODE I JEDNOSTAVNIJE COMUNICIRANJE...

    Suvise su zakoplikovali this website..., administrators, zavrnite rukave i napravite "USER FRINDLY" website

    Hvala nan paznji, da barem znam kome saljem email..., laku noc ovde je oko 16:00 California - sada kasno u okolini Novoga Sada i lepoga Petrovaradina.

    Sinisha

  12. #117

    Odgovor: Imam predlog!

    @Sinisha

    Znate kako Sinisa, interfejs sajta moze da bude User friendly, ali ako i sam USER nije FRIENDLY prema sajtu, onda ne vredi ni da sajt bude FRIENDLY prema USER-u.

  13. #118

    Odgovor: Imam predlog!

    Da se nadovožem na Goldie:

    Sve opcije i svi linkovi su na vidnom mestu, veliki procenat akcija vraća odgovor, termini su na srpskom jeziku, postoje prečice, prevlačenjem miša preko linkova menja se boja istih, takođe i pointer itd.

    Naravno, reči poput Download je besmisleno prevoditi, jer sve sem toga zvuči smešno, a i svako zna šta je Download. Jednostavno, kompjuterski termini su se odomaćili i prevođenje istih je besmisleno. Hard disk je hard disk, a ne tvrdokorina.

    Pisanje na stranom jeziku je zabranjeno iz prostog razloga što je ovo srpski sajt, a u Srbiji se govori srpskim jezikom. Ne znaju svi članovi druge jezike, a koja je onda poenta pisanja, ako to neko ne zna da pročita.

    Inače, ovo što ste poslali nije e-mail (opet odomaćeni strani termin), već poruka iliti post.

    Hvala na predlozima, ali neće biti prihvaćeni.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  14. #119

    Odgovor: Imam predlog!

    ......Necro for president...živeli...


    ...(voli i on nas)....

  15. #120

    Odgovor: Imam predlog!

    Htela bih da predložim, ako je izvodljivo, da se sa foruma književnost, izdvoje i sinhronizuju teme "moja priča" i "moja pesma", u jedan podforum, koji bi, između ostalog, sadržao komentare i kritike čitalaca. Ovako stoje priče i pesme usamljene i čini se nepročitane. Mnogim talentovanim piscima i pesnicima fali direktan odnos sa nama čitaocima. To bi bilo izvodljivo i kad bi naslov bio manje ličan. Ono "moje" mi deluje kao zabranjena zona za komentare. (Moglo bi da se zaove "pronadji svoje mesto").
    Rado nešto lepo i novo pročitam ali nemam gde da ostavim komentar... jedino na privatne poruke a to zna da bude pogrešno shvaćeno.
    Unapred se radujem i zahvaljujem ako moj predlog bude prihvaćen.
    Za ostalo još nemam zamerke
    I ovim putem pohvaljujem moderatore i naravno najbolji
    Poruku je izmenio silvia, 09.10.2011 u 11:09

Strana 8 od 38 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •