Imam predlog! - Strana 3
Strana 3 od 38 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 569
  1. #31

    Odgovor: Imam predlog!

    Imam predlog da Deda Mraz za Novu Godinu obraduje članove forumskom tamnom pozadinom. Ko kaže predlog odbijen, umreće u najgorim mukama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #32

    Odgovor: Imam predlog!

    predpostavljam da sam ja deda mraz, ali ja sam ovakav deda mraz



    Shalim se, upravo sam nashao gde su mi crne teme, i evo sad cu poslati nashem dragom administratoru, da ih okachi pa da uzivamo u DARK temama

  3. #33

    Odgovor: Imam predlog!

    dajte ljudi pa sto ocete da ocnite novaka....

    ovako je extra...svaki put da dodjem na sajt odma mi svane...

    Ubica mekog srca.

  4. #34

    Odgovor: Imam predlog!

    Ma neće tebi da smrkne, ne brini. Samo ćemo moći da ugasimo lampu kad budemo hteli Nikad nisam volela lustere
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #35

    Odgovor: Imam predlog!

    Biće. Trenutno sam u gužvi.

    I ovo nije forum Chit-chat, već mesto za predloge koji bi poboljšali korišćenje foruma. Hvala.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #36

    Odgovor: Imam predlog!

    vjeruj forum bi se znatno poboljsao kaod bi se pojednostavile ove pp...

    Ubica mekog srca.

  7. #37

    Odgovor: Imam predlog!

    Vidi ovako Kill Bill - ti si predložila, ja sam odbio. Mi nismo ovde na pijaci, pa da se cenjkamo.

    Verujem da si pre ovog foruma posećivala i druge i da odatle potiče tvoj predlog za promenu, jer nisu svi forumi isto implementirani. Navika je čudo. Teoretski, ja bih mogao da prepravim korišćenje privatnih poruka i da bude kako želiš (mada ja i dalje ne razumem u čemu je problem i šta tebi smeta), nije to neka nauka, ali neću, jer kod ove vrste foruma, korisnik ima zaista najširu i najkompletniju mogućnost korišćenja opcije 'privatne poruke'. Bilo kakvo veće prčkanje po kodu ovog foruma je greh, jer je forum jednom rečju - savršen!

    Da rezimiramo i da završimo ovde priču - privatne poruke ostaju kakve su bile do sad, jer bilo kakvo menjanje bi samo unelo konfuziju među članovima, ja bih bio zasut pitanjima 'kako ovo i kako ono', a to mi zaista ne treba. Nikad ne mogu svi biti zadovoljni. Alavost je urođena osobina kod čoveka i koliko god ti neko nešto pružio, ti ćeš hteti još. Vremenom ćeš se navići i sve će biti OK. Nisi ni prva ni poslednja osoba koja je imala problema na početku.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  8. #38

    Odgovor: Imam predlog!

    vidi Necromancer nisam rekla da treba da ih josh vise zamrsish i zakomplikujes vec pojednostavish...
    da ne mora toliko vremena da se izgubi na citanju proklete poruke...

    Posecivala i posecujem i druge forume i veruj mi ja sam vrlo prilagodljiva osoba ... ali na ovo kapu skidam ko se privik'o...
    Forum jeste super ali brate ove poruke dusu dale za kidanje mojih nerava...
    kad bio se moglo skinuti bar ono oznaci ili onaj iskakajuci prozor od kog svaki put vrisnem ko kokosh pred klanje....
    Kao i neki trip s tim porukama, oznaci kao procitane zasto to masina ne b' mogla sama da uradi...mislim sta sad meni ako treba tri dana da procitam poruku ... pa lele... gde ce mi onda zivot...
    A da ne pricam o nevidjenoj fori sam citiranjem prethodnog unosa, pa brate ta porukica ne treba da dobija na kilometrazi vec da to bude nesto kratko sto procitash-odgovoris-ne iznervirash se...

    ali avaj ako je tebi ovako extra onda nek ti bude...

    Ubica mekog srca.

  9. #39

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    kad bio se moglo skinuti bar ono oznaci ili onaj iskakajuci prozor od kog svaki put vrisnem ko kokosh pred klanje....
    Posetiš Moj profil->Podešavanje opcija i ukineš da ti iskače pop-up.

    Citat Kill Bill kaže:
    Kao i neki trip s tim porukama, oznaci kao procitane zasto to masina ne b' mogla sama da uradi
    Kada pročitaš poruku, ona postaje pročitana, osim u Operi kada moraš eksplicitno da kažeš da je označi kao pročitanu. Ali to nema veze sa forumom, nego sa browserom. Pošalji mail razvojnom timu Opere i kaži im da imaš problem, možda ga srede u sledećoj verziji. U Exploderu, Firefoxu i ostalim browserima se pročitana poruka ponaša kao pročitana.

    Citat Kill Bill kaže:
    A da ne pricam o nevidjenoj fori sam citiranjem prethodnog unosa
    Ne vidim u čemu je problem da obrišeš citirani deo.

    Citat Kill Bill kaže:
    ali na ovo kapu skidam ko se privik'o...
    Cirka 3500 članova. Što će reći da je problem kod tebe, a tu ti ja ne mogu pomoći.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  10. #40

    Odgovor: Imam predlog!

    Pade mi nesto na pamet

    Predlazem da u forumu: "Televizija i ostali mediji" postavite podforum "Filmovi i serije" jer oni cine 50% tema na tom forumu

    Razumecu odbijanje

  11. #41

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlog se naravno odbija, jer postoji ceo forum posvećen Filmu.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  12. #42

    Odgovor: Imam predlog!

    Imam i ja jedan skroman predlog.Mogao bi se recimo ubaciti kao podforum u okviru foruma Porodica,Kutak za mame i tate.Primetila sam da mnogi vec jesu(me too),ali i oni koji nisu bi mogli ponesto korisno nauciti o roditeljstvu,narocito o baratanju sa malim bebama.Jednom prilikom sam kao odgovor na temu koju sam postavila,dobila predlog da se raspisem o pelenama,flasicama...ali nisam znala gde bi mogla da je postavim,pa shodno tome dobro bi nam dosao ovakav kutak.
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #43

    Odgovor: Imam predlog!

    Interesantan predlog. Videćemo u nekom narednom periodu da ga sprovedemo u delo, ako se forum Porodica razvije.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  14. #44

    Odgovor: Imam predlog!

    Ovaj prdlog nema veze sa forumo. Forum mi se dopada i dopada mi se ideja mlade mame sa temom o deci, posto se i sam bavim sa decom.Ono sto hocu da predlozim je neki chat program da se malo druzimo. Nisam nesto lud za chatovanjem ali ovde stvarno ima interesantnih ljudi pa mislim da bi bilo lepo da i na taj nacin malo caskamo. Hvala na svemu

  15. #45

Strana 3 od 38 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •