Imam predlog! - Strana 27
Strana 27 od 38 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 569
  1. #391

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne. Pa to je opet bezvezno. Ne mora da bude žut, al' neka se zna da je, osim što je moderator, i član meseca.

    JebO boju.
    Sve se sabira i vidi se ko je koliko dobio glasova. To je dovoljno. Boju i titulu dobija prvi neobojeni sa najviše poJena.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    @SQUAW ...zahvaljujem na iscrpnom odgovoru.
    Sad...ja nisam taj koji je tu temu "hteo da uozbilji" već da ukaže na njenu kontroverznost.
    Priče "smeta ti što ti nisi na njoj" me podseća na mnogo toga ovde (tipa...ko je protiv homosexualizma on je pritajeni gay ...i sl.). Mislim da je Vuk rekao "čitaj kako je napisano". Btw...lično sam presrećan što me ne nominuju na toj temi jer bih to smatrao neozbiljnim i uvredljivim (pošto je jasno da tema nije na "Humoru"...pa se ne može smatrati zezanjem). Time ne želim uvrediti neke članove koji se zaista , ponekada izdvoje, sjajnim postovima i duhom a nađu se na toj listi. Samo sam osuđivao premali broj koji odlučuje o "titulama" i potez administracije koji pravi razlike među forumašima .
    Što se mene tiče...zaključio sam sa komentarima na tu temu. Što se tiče "kvarova u zaključcima"...verujem da niko nije imun ma njih...pa ni administracija .
    Da si čitao kako treba, po Vuku, video bi da sam te pitala šta ti smeta tamo gde ti ništa ne smeta, (mada kontam zavijanje na pun mesec ), a ne da pričam nekakvu priču (na stranu što ni homofobiju nisi savladao ).
    Možda je moj kvar što forum van humora ne posmatram tako ozbiljno kao ti, bez obzira na to gde se tema nalazi, ko je postavljač i koliko ljudi na njoj učestvuje.
    Al eto, ispričasmo se... ajpatako (the kid) do neke nove teme na kojoj ćeš mi pomoći da progledam iliti "Kako je Sivi raskrinkao administraciju, revisited", pozdraU
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #392

    Odgovor: Imam predlog!

    Moj bi predlog biJo,

    da se leptiriću pod HITNO ZABRANI! da prepričava i piše šta je (ikada) sanjala.




    Hvala.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #393

    Odgovor: Imam predlog!


    Ajde dobro, od danas (svecano) obecavam da sve svoje snove nosim u grob
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #394

    Odgovor: Imam predlog!

    Mislila sam da će to morati admini (na oooo-ruk ) da reše ...
    ali ... ov(ak)o je još bolje

    Fala ti (sanjalice)






    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #395

    Odgovor: Imam predlog!

    A da promenite zastavu zemlje u odgovarajuću.....mislim da je malo bajata....

  6. #396

    Odgovor: Imam predlog!

    i meni ova 'naša' bode oči...
    dajte mi onu pravu crvenu..na radost!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #397

    Odgovor: Imam predlog!

    Mislim da bi zaista, ako je to moguće, trebalo zameniti bar ove dve zastave njihovim pravim verzijama. Ovo što trenutno predstavlja Srbiju je narodna, a ne državna zastava, a i zvanična zastava Crne Gore je bitno drugačija. Meni to nije preterano bitno pitanje, ali ipak bode oči.

  8. #398

    Odgovor: Imam predlog!

    Svi postovi kojima ste se prepucavali koja je prava zastava Crne Gore je obrisana. Takođe i oni sa ličnim prepucavanjima (garant ste opet zaboravili da postoje i privatne poruke, pa ste rešili da zloupotrebljavate forum).

    Predlog o promeni zastava u zvanične će se uzeti u razmatranje kada administrator foruma krene u sređivanje istog.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #399

    Odgovor: Imam predlog!

    mislite o tome
    Poruku je izmenio bloom73, 04.09.2009 u 02:58

  10. #400

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlog premljen k`znanju! I kod vecine je verovatno na usvajanju...

  11. #401

    Odgovor: Imam predlog!

    a što ste mi stisli i svezali ruke, da zanemoćam u davanju ovih retupacija...
    bih samoj sebi da fiknem 2,3 prosto me oduševljavam...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #402

    Odgovor: Imam predlog!

    Imam predlog da za ovu noc do sutra svi stanemo sa forumom u znak tuge i zalosti za nasom prijateljicom Squaw.Mislim da bi bilo to lepo od nas

  13. #403

    Odgovor: Imam predlog!

    Mislis da se izloguju? Da niko ne pise?
    PA ona je ovde dolazila da se druzi.
    Nemam predlog.Zanemela sam i zatecena.
    Trebalo bi....ali sta?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #404

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Mislis da se izloguju? Da niko ne pise?
    PA ona je ovde dolazila da se druzi.
    Nemam predlog.Zanemela sam i zatecena.
    Trebalo bi....ali sta?
    To je predlog do sutra u znak secanja.Ok samo predlazem nista drugo

  15. #405

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    To je predlog do sutra u znak secanja.Ok samo predlazem nista drugo

    Izvini znam da si dao predlog iz najbolje namere.
    Ali mislim da ona je bila zena puna duha .
    Hrabra.
    Jaka.
    Ne znam i sama sam zbunjena ,zatecena....
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 27 od 38 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •