Imam predlog! - Strana 21
Strana 21 od 38 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 569
  1. #301

    Odgovor: Imam predlog!

    Imam predlog da se članu ovog foruma, Itebejcu, u Željama, čestitkama i pozdravima otvori i njegova tema, ili kućica, kako, činimi se, kažu iskusniji forumaši, pošto je Itebejac do sada, 08.08.2008. u 07.25 časova, potpisao tačno 220 postova.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #302

    Odgovor: Imam predlog!

    Pa, to možeš i ti da uradiš ako si već jedini primetio
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #303

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мислиш да је била озбиљна?
    Jel ti ja ličim na neku neozbiljnu? m?
    Vidiš da znam da si prepisao!
    Kao Moderator sam dužna da ti skrenem pažnju da ovo tema Imam predlog a ne imam kritiku

  4. #304

    Odgovor: Imam predlog!

    Imam predlog da neko ko mi obrise post, da mi posalje i obrazlozenje zasto je to uradio. Hvala unapred!

  5. #305

    Odgovor: Imam predlog!

    Mislim da nemamo dovoljno moderatora koji bi odvojili toliko slobodnog vremena da na svaki obrisan post još pišu i obrazloženje članu.
    Mislim, kad bi bilo manje off-topica, manje chatovanja tamo gde chatu nije mesto, i manje vređanja, možda bi tako nešto i bilo moguće. Ovako .
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #306

    Odgovor: Imam predlog!

    Moj post je bio daleko od uvrede,za razliku od onih koji su tamo ostali,al dobro,navikao sam ja na to, ipak je ovo srbija.

  7. #307

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da nemamo dovoljno moderatora koji bi odvojili toliko slobodnog vremena da na svaki obrisan post još pišu i obrazloženje članu.
    Mislim, kad bi bilo manje off-topica, manje chatovanja tamo gde chatu nije mesto, i manje vređanja, možda bi tako nešto i bilo moguće. Ovako .
    Supermenice javljam se za mudoratora
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #308

    Odgovor: Imam predlog!

    @
    Konkurs i uslovi konkursa su objavljeni ovde
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/o...oderatore.html
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #309

    Odgovor: Imam predlog!

    Da se za članove koji su ubačeni na listu prijatelja koristi neki karakter koji se ne može koristiti za nick
    Sa ovim sadašnjim "+" malo, malo pa me štrecne neki padobranac, koji na kraj svog nicka stavi "+"

  10. #310

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Da se za članove koji su ubačeni na listu prijatelja koristi neki karakter koji se ne može koristiti za nick
    Sa ovim sadašnjim "+" malo, malo pa me štrecne neki padobranac, koji na kraj svog nicka stavi "+"
    i ja sam se štrecnula jutros,on nije bio na mojoj listi prijatelja inače,a čak nema ni ''+'' pored nicka u profilu,a kao reg. novi član ima..a bio je prikazan kao da jeste na mojoj listi prijatelja (kad sam gledala ko je na forumu).

  11. #311

    Odgovor: Imam predlog!

    imam predlog!
    pregledam neke teme i vidim na par da je osnivac teme ima mozda jednu poruku ili dve.. pa bih da predlozim da novi clanovi koji ne naguraju bar 20 postova, ne mogu da otvaraju nove teme ima smisla, jer koliko padobranaca dodje, otvori temu i zdimi
    pa, eto.. predlozeno..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #312

    Odgovor: Imam predlog!

    dobićeš odgovor da niko pouzdano ne zna da li će se neko od njih ponovo ulogovati
    Ako je tema postavljena kako treba i valja, nije mi bitno ako ju je postavio padobranac, ronilac, ili plivač

  13. #313

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    imam predlog!
    pregledam neke teme i vidim na par da je osnivac teme ima mozda jednu poruku ili dve.. pa bih da predlozim da novi clanovi koji ne naguraju bar 20 postova, ne mogu da otvaraju nove teme ima smisla, jer koliko padobranaca dodje, otvori temu i zdimi
    pa, eto.. predlozeno..
    A zbog čega misliš da je taj predlog dobar za forum? Ako je tema nekom interesantna kakve veze ima da li je postavljač tu ili nije?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #314

    Odgovor: Imam predlog!

    mozda je sad glup primer, i uglavnom se odmah sankcionise, ali prvo mi na pamet padaju nove teme koje otvaraju clanovi cim se registruju, npr. na WWW delu koji mi prvi pade na pamet, konkretno sa sajtovima clanova koji odmah otvore novu temu sa svojim sajtom, u vidu promocije, umesto da se potrazi posebna tema koja sluzi bas za to
    a mislim da je predlog dobar za forum,zato sto bi se taj novoregistrovani clan makar potrudio do tih 20 postova da donekle krstari forumom, mozda bi mu se dopalo i ne bi odlazio posle teme koju je otvorio sa samo jednim postom
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #315

    Odgovor: Imam predlog!

    Pa čitav podforum se zove "Ovo je moj sajt" na forumu WWW čini mi se i tamo svako ko je dizajnirao svoj sajt može da ga i predstavi u pojedinačnoj temi gde se njegov rad i komentariše (ukoliko to neko od članova i želi). Ko se reklamira i želi da se reklamira, plaća reklamu naravno. Ko ne plaća reklamu, taj je sankcionisan.
    A drugo, ne možeš članove uslovljavati da krstare i sede na forumu, neki se ljudi zadrže samo na oblastima koje ih zanimaju, neki se retko loguju... Isto tako, taj član može da ima 400 postova na igrama, ali se oni ne računaju i u broju postova mu stoji krompir, dok ne ode na neki drugi forum.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 21 od 38 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •