Whitesnake
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Whitesnake

  1. #1

    02 Whitesnake

    po meni, jedna od najboljih rock 'n' roll grupa svih vremena

    spada u apsolutnih top 10 svih vremena, Coverdale je nenadjebiv..
    jednostavno, Whitesnake nemaju losu pesmu.. niti los album.. po meni, najjaci je "Whitesnake" album iz '87. godine, a koliko sam upucena, tim albumom promovisu novi pravac u rock 'n' roll_u "glam rock"

    kroz ovu grupu protutnjala su veoma zvucna imena, pocevsi od samog Coverdale_a i Vai_a

    ne zelim da ovu temu pretvorim u mini you_tube Whitesnake_a ili da je napunimo tekstovima, za to tema vec postoji.. to znaci da ne ostavljate samo klipove.. pokusajte i da prokomentarisete malo..
    volela bih da okupim fanove ove grupe i da pokupim vase utiske na jedno mesto
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Whitesnake

    ...ne bih sebe nazvala bas fanom ali ima par njihovih pesmica koje volim i to 'Fool for your lovin' i 'Here I go again'. Mislim da su to pesme koje je vecina ljudi sa normalnim IQ cula i poznaje. Sto se tice gitarista ne bih mnogo komentarisala jer ne smatram sebe nekim poznavaocem. Sam muzicki pravac koji su oni promovisali volim i odgovara mom muzickom ukusu...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #3

    Odgovor: Whitesnake

    kao st ovec rekoh u uvodnom postu.. nemaju losu pesmu, jednostavno ja ni na jednu nisam naisla
    iako kod njih vise preferiram onaj tvrdji zvuk koji cu poceli da furaju tokom osamdesetih, volim ih od pocetka i kako sam ih vise slusala, tako se i moja ljubav prema njima sirila
    nijedna muzicka lista koju napravim nije bez bar jedne njihove pesme..
    favoritnih pesama je mnogo, glupo mi sve da ih nabrojim, taman i od toga mogu jedan post da nabijem
    ali cu postavim jednu koju u poslednje vreme slusam najcesce



    naravno, ovo je samo jedna od mnogobrojnih pesama koje rado slusam svakodnevno..
    bice jos od mene ovde..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #4

    Odgovor: Whitesnake

    E, danas smo se počastili DVD-jem Whitesnake Live 'In the still of the night'

    Zjuuuu kakva energija

    Živa svirka sama po sebi ima posebnu energiju, ali kad praši ovakva ekipa to je onda nešto specijalno.

    Sad ću da se istopim.....počinje 'Is this love'....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #5

    Odgovor: Whitesnake

    Pa bas nije da nije.......ali, obelezili se jedan deo istorije r'n'r.............



    .....uh od ovog moze da se rikne
    Love comes again......

  6. #6

    Odgovor: Whitesnake

    Otac mi je ispirao mozak Whitesnake-om svako jutro, i to rano, tamo negde oko 7 ili 8...Da bi Coverdale na kraju postao jedan od mojih najomiljenijih pevača!

  7. #7

  8. #8

    Odgovor: Whitesnake

    I ja I jedva cekam
    Gather ye rosebuds while ye may...

Slične teme

  1. Whitesnake
    Autor SQUAW u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 16.05.2008, 18:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •