Ne volEm, pa zavolEm..
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56
  1. #1

    Ne volEm, pa zavolEm..

    e setila sam se dEnes, dok sam jela mladi luk, kako ga pre nisam podnosila.. znachi ni pod razno! tako je bilo i sa maslinkama.. nemoj sluchajno da mi se nadje maslinka na pizzi danas, morem da pojedem celu teglicu istih ista stvar sa pechenim paprikama i ajvarom nekad danas

    nekad nisam podnosila odredjenu klopu, danas mi to dodje kao mljac mljac!


    ae
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Ista prica za masline. Nisam mogla ni da ih pomirisim, a sad ih tamanim po ceo dan.
    Zatim ajvar, burek, princes krofne...nekim cudom sam se preobratila, pa sad volEm.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #3

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    sarma pre ni pod razno

    ondak dodjo' jedan dan kuci... sarma za rucak... a fridz prazan (mislim da je bila namestaljka )

    od tada
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Maslinke kao klinka, ipak imaju jak miris. Danas, dok neki kupuju čips, krekere ili smoki i čokolade, meni je to prvo za šta se uhvatim da ima u kući za grickanje Drugog stvarno ne mogu da se setim Spanać. Njega nisam još sasvim ni zavolela, ali sad ga i jedem nekako. A moja ga keva fantastično sprema, ostali se dave. Ja to toliko ne volim da ga spremam otprilike nikad, od mirisa posle ne mogu ni da ručam. Dete mi je to jelo samo kod baba.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Uh, šampinjone nisam mogla da smislim, dok ih sada jedem u svakom obliku, punjene paprike, kao klinka nikad nisam jela, a sada da
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    ...nisam volela da jedem grasak, ali sam probala kod drugarice, doduse njena mama je to spremila malo drugacije od moje mame, i sada volim grasak, i nisam volela pistace a sada se davim s' istim...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #7

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Sutlijaš -> uvek smo dobijali batine u obdaništu (tad je termin zlostavljanje dece bio nepostojeći) posle sutlijaša i valjda ga zbog toga nisam jeo oko 16 godina...A onda sam očo u armiju, a tamo sam ga jeo sa sve crvićima, tako da ga i dan danas jem i to s uživanjem...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  8. #8

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    do pre nekih godinu dana, nisam mogla da smislim da jedem spanac i prokelj i kad god vidim da je to na stolu, odustanem od obroka.. ali sada tamanim k'o luda
    nisam mnogo probirljiva sto se tice hrane, sto ne volim to i ne jedem i retko me ko moze nagovoriti da probam nesto sto en zelim
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    14 Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Mleko mi je bilo , smučilo kada sam bila malena, kao Kiki sada.
    Proja ni pod tačkom razno. Spanać takođe.

    Omiljena hrana: pavlaka i hleb. Dobro je što sam i ovoliko izrasla ...
    Kiseli kupus sam počela da ''tamanim'' tek u trudnoći.

    Kada malo bolje razmislim sve nabrojano, što nisam volela da jedem, sa zadovljstvom sam počela da klopam za vreme sankcija.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #10

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Nikako nisam volela da jedem dzigericu kao dete,a ni kasnije istini za volju..Sada je jedem bar jedan put nedeljno, ili svinjsku ili pilecu...

    Najveci obrt se desio sa restovanim kropirom.
    Do pre jedno tri godine sam ga samo razvlacila po tanjiru i na kraju uvek ostavljala....Sada ga obozavam i jedem u ogromnim kolicinama...

    Sta se promenilo pojma nemam....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #11

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Kad sam bila mala, nikako nisam podnosila sok od visanja. Posto su se tad uglavnom pili samo domaci sokovi, moja prababa je sama kuvala sirup, ali mene nesto od tog od visanja jako bolela glava i uvek sam ga preskakala, a sad mi je omiljen sok.

    Druga stvar je cuspajz od sargarepe koji mislim da je bio jedina stvar koju kao dete nisam bas obozavala, iako sam jela, a sad mi je supeeeeer!!!
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  12. #12

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Nisam volela grašak, ali otkad sam probala grašak sa mirodjijom, retkom zaprškom i malim knedlicama koje plivaju - obožavam isti
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #13

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    cvekla



    nikad je nisam jeo
    i nisam ni pokusao
    da je zavolim
    mislim da i necu.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #14

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Ja nisam volela jagnjetinu, a sad je među meni omiljenom hranom.
    Poruku je izmenio cvishna, 26.05.2008 u 14:02

  15. #15

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Nisam uopšte volela da jedem kao mala...Svaki obrok je bio mučenje... Nikada da počnem... Sad je stvar malo obrnuta... Sve volim... I nikako da prestanem...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada nisam s' onom koju volem
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 15:36
  2. E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...
    Autor simke u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 31.01.2012, 14:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •