Moto skupovi
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11

Tema: Moto skupovi

  1. #1

    05 Moto skupovi


    Stiglo lepo vreme, pocela je sezona okupljanja ljubitelja motora, koju cu na moju veliku zalost ove godine propustiti ali obecani su mi snimci i slike sa svih okupljanja, pa mi je lakse


    Da li ste nekad prisustvovali moto skupu? Sta vam se svidja, sta ne?
    Za one koji posecuju skupove svake godine-da li se i koliko nesto promenilo u odnosu na prethodne godine?

    Pozdrav od babe bajkerke!
    Poruku je izmenio _baba_, 12.05.2008 u 04:08
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #2

    Odgovor: Moto skupovi

    prava tema
    ovde kod nas to je tradicija mozda par godina unazad, 7 ako se ne varam, i propustila sam samo prvi, jer sam biJo mali jos da idem
    ali iskreno, ne postoji bolji provod od toga..
    sve na jednom mestu, extra muzika, mnogo veeeelikih motora , dobri tipovi u koznim pantalonama , striptiz
    secam se da sam na prvom moto susretu od jednog obozavaoca dobila maramu, koju i dan danas nosim
    jedino sto se promenilo ovde je lokacija, premesteno na, po meni, nekompatibilno mesto (na hipodrom) pa prostor proguta ljude i izgleda kao da ih ima veoma malo..
    i uvek organizatori naprave nesto da bude bas interesantno.. npr. prosle godine je kod nas bio odrzan neki indijanski ritual sa crtanjem, za plodnost i srecu
    ali provod je zagarantovan, cak i onima koji tu mjuzu ne slusaju provereno
    zao mi je sto nisam u prilici da ih pratim na sva okupljanja.. ali Boze moj.. ima dana za megdana..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Moto skupovi

    Bilo bi jako lepo kada bi se neko od organizatora setio i objavio raspored (kalendar) kada se i gde odrzavaju skupovi.

    Uglavnom saznam kada se vec desilo.

    A bio sam u Kamenickom parku pre par godina kada su gostovali momci iz ...



    ... i kada je bilo fenomenalno do kasno u noc sa galonima piva i divljim motorima.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #4

    Odgovor: Moto skupovi

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Bilo bi jako lepo kada bi se neko od organizatora setio i objavio raspored (kalendar) kada se i gde odrzavaju skupovi.

    Uglavnom saznam kada se vec desilo.
    Evo, ovde imaš kalendar moto skupova i moto žurki

    Moto skupovi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Moto skupovi

    Danas je do mene navratio jedan moj veliki prijatelj iz mladosti i lik koji se nalazi u organizacionom odboru sve poznatijeg Rok Vilidza (Rock Village) sjajnog r&r hepeninga koji se svake godine odrzava u Banatskom Sokolcu, malom banatskom selu smestenom nedaleko od puta Zrenjanin - Vrsac, nadomak Plandista. Nesto blize o ovoj izuzetnoj r&r manifestaciji mozete naci i na ovom sajtu (http://www.vojvodinacafe.com/forum/b...-festival.html). Ono sto bih zeleo da naglasim je to da su nezaobilazni i prepoznatljiv dekor Rok Vilidza i brojni poklonici roka koji dolaze na ovaj svojevrsni festival sa svojim mocnim motociklima. Za ovu ciljnu grupu, koliko sam cuo, obezbedjeno je i mesto za kampovanje, a ubuduce ce se ovom soju rokera posvecivati sve veca paznja u smislu komfora za boravak...

    Inace, Rok Vilidz se odrazava poslednjeg vikenda avgusta meseca...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Moto skupovi

    Prošli vikend je bio skup u Senti, i ja sam bila nije bilo loše, s obzirom da se prvi put održavao skup u ovom gradiću , dobro je, sledeće godine će biti bolje
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #7

    Odgovor: Moto skupovi

    Moj grad ne zaobilaze dvaput u sezoni..Nisam gledala program za ovu godinu, ali slutim da se ništa neće promeniti...
    Lično nisam ljubiteljka ni motora ni hard rocka ali mi se svidjaju ti skupovi..volim kad paradiraju kroz grad..Moja sestra je ljubiteljka motora, naravno ima svoj mali crveni motor pa i ona učestvuje u paradi..
    Svojevremeno sam htela da pišem rad na temu bikerske subkulture pa odustala, doduše, nikad nije kasno...

    Da ne dužim - I like it
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #8

    Odgovor: Moto skupovi

    Čitao sam negde da su za vikend na tvrđavi, ali i nije im nešto program.

    Navikao sam da dovode malo kvalitetnije goste.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  9. #9

    Odgovor: Moto skupovi

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku

    Navikao sam da dovode malo kvalitetnije goste.
    A to su..?

    Mali doprinos temi

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #10

    Odgovor: Moto skupovi

    Ja sam Zlaja iz Moto kluba Brothers iz Novog Sada. O moto skupovima može da se priča danima, ali ako se jednom dođe na skup onda se shvati da su sve priče nedorečene. Tu je ono pravo druženje i neiskvarenost koju samo još bajkeri poseduju jer poštuju jedni druge bez obzira na to šta voze. Ovo je za mene neiscrpna tema i mogao bih o tome da vas davim, ali neću. Ako se nekom svidi tema tu sam za priču jer sezona prolazi, pa imam vremena za pisanje.
    Poruku je izmenio Mish, 02.04.2010 u 00:58 Razlog: vikao je

  11. #11

    Odgovor: Moto skupovi

    Baba ne daj se ti si pravi bajker, pozdrav od MK Brothers-a i Zlaje.

Slične teme

  1. Vas zivotni moto....
    Autor silvia u forumu Filozofija
    Odgovora: 240
    Poslednja poruka: 24.01.2014, 23:45
  2. Auto-Moto vesti
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 04.12.2011, 13:29
  3. Auto-moto biseri
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 02:36
  4. Zatvaranje moto sezone- NS Time
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.09.2007, 23:43
  5. Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2007, 14:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •