Koliko ste tolerantni?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 75

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Koliko ste tolerantni?

    Zanima me gde zavrsava vas prag tolerancije,kad su partnerski odnosi u pitanju.Da li ste od onih koji su u stanju da prasnu za sitnicu,ili pazljivo 'birate svoje bitke' odnosno situacije u kojima mozda postoji razlog za neku raspravu?Koliko ste u stanju da cutite u slucaju da vam nesto ne odgovara?

  2. #2

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    Izuzetno sam tolerantna, presla sam preko nekih stvari preko kojih drugi ljudi mozda ne bi, i opet bih to uradila, jer znam da vredi. Planem za sekund, ne umem da sakrijem emociju, kada me nesto povredi - ja prosto ne mogu da cutim o tome. Pokusam da cutim, pa da nadjem najzgodniji trenutak da ospem paljbu, ali ne ide... nema sanse. Ja moram da kazem
    Uglavnom, prilicno sam tolerantna, ali uvek kazem ono sto mi smeta. Nemam nameru da mu cutim i da sebe izjedam iznutra. Jedino se pricom moze doci do kvalitetne veze.

  3. #3

    11 Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    prasnem u djelicu sekunde i to uglavnom zbog sitnica, ali se isto tako i ohladim i zaboravim u momentu zbog cega sam praskala. a sto se tice krupnih stvari, tu imam obicaj da cooliram i na razuman nacin kazem sto mi smeta.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    Primecujem kod sebe tendenciju ka tome da precutim (i da se samo nadurim ) uz izgovor da cu to nesto reci kad bude pogodnija prilika... Medjutim, ako ne kazem odma' - necu ni reci, jer to kasnije potisnem u mali mozak i ne potezem tu temu ponovo. Ali ono za sta imam sve manje zivaca je ponavljanje jedne te iste primedbe over and over again, tako da posle izvesnog broja ponavljanja samo ubacim neku zajedljivu opasku koja doticnom bilo jasno stavlja do znanja da vise ne nameravam da ponavljam nesto sto on vrlo dobro zna
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    manje nego sto on to zasluzuje..

  6. #6

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    Ne volim rasprave ni u kom smislu. Ma koliko povredjen bio, bar u svojoj glavi, pokusavam da nadjem neki balans sa samim sobom i smirenim razgovorom izvedem istinu na djelo. Mada koliko god ta moja tolerancija bila jaka ako sa druge strane nailazi na prepreke e onda znam da budem jako netolerantan. Stavise, tad krece lavina inata i sve da je bijelo ja cu reci da je crno
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    Ja mislim u nekim situacijama i previše tolerantna... Ali uglavnom se ne kajem, ako sam prema pravim osobama tolerantna...

  8. #8

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    Tolerisem, ali ne zaboravljam.
    Kada dodje do toga, tolerancijom samo izbegnem dolivanje ulja na vatru. Koliko je to dobro, ne znam, mislim da jeste
    neunistiva zlojebaba!

  9. #9

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    ...mnogo tolerišem...dopuštam joj da radi sve po kući šta poželi....

  10. #10

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    Ja se držim one "dogovor kuću gradi". Od početka joj otvoreno stavim do znanja svoju otvorenost i iskrenost (koja je inače verovali ili ne jako nepopularna), očekujem isto za uzvrat, i tako svodim mogućnost da dodje do nekih "nesporazuma" na minimum.
    Carpe diem

  11. #11

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    tolerantna sam..do neke granice..nekada jednostavno ne mogu da precutim ali uglavnom se kontrolishem i kazem shta mislim kad se malo smire strasti..kod mene da bih to shto me boli mogla da kazem shto mirnijim tonom,pokusavajuci da delujem ozbiljno...jer kad me pogleda,ja odmah prasnem u smeh..i gotovoooo
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  12. #12

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    Izuzetno sam toleratna....u sustini imam jako puno razumevanja za sve drage ljude...ponekada mi se to i obije o glavu, al ne preterano cesto....i nisam dosla u neku pretaerano komplikovanu situaciju u sadasnjoj vezi gde bi se zapitala da li je moja tolerancija prekomerna.... uglavnom je sve ok
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  13. #13

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    Maksimalno! Sve netolerantne osobe bih poslao u zatvor!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #14

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    nekad i previše..ustvari, nikad nije previše..

    jedino tako mogu da funkcionišem i budem zadovoljna sobom..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #15

    Odgovor: Koliko ste tolerantni?

    pa sad....kad nekog volim maksimalno sam tolerantna...kad gajim antipatiju prema nekome smeta mi sve i svasta....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko smo se promjenili???
    Autor swba u forumu Dijaspora
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 15.12.2011, 21:57
  2. test: koliko ste gej?
    Autor maqa u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:28
  3. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 10:44
  4. ...koliko je duboka...
    Autor lav71 u forumu Spomenar
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 28.02.2009, 17:08
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •