Knjige, sveske i ostali papirnati prijatelji..
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Knjige, sveske i ostali papirnati prijatelji..

    secam se da smo onomad radili neki grupni projekat pa mi je drugarica rekla neshto u fazonu "vidjela sam ja tvoje isharane sveske, ti cesh da budesh kreativna u tom projektu".. i tako sam svesno otishla da pogledam te moje sveske i imala sam shta da vidim.. sve sveske dupkom pune zhvrljotina.. a nisam ni svesna da to radim onda sam skontala da jedno predavanje, ako ne odspavam tih dva i po sata, onda konstantno neshto sharam i rishem..
    oduvek su mi knjige bile potcrtane olovkom [one markere u boji nisam neshto gotivila] zaokrezheno ovo, strelice za ono, komentari.. a zadnje stranice svake sveske je uvek bilo rezervisano za "umetnost na chasu" znate onaj gornji deo na listu, koji je neshto shiri no ostali redovi, eeee to je uvek iscrtano

    i takoooo..
    a vi? jeste uvek pazili da su vam knjige i sveske uredne, bez onih coshkova? jeste ih umotavali u one plastichne korice? ili ste ih zhvrljali kao ja?



    ae
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Knjige, sveske i ostali papirnati prijatelji..

    uff.. mislim da mi nijedna knjiga nije bila postedjena.. i koliko se secam ni sveska.. pre sam sveske punila onim sto pisem po zadnjim stranama pa sve dok se ne sretne sa gradivom..
    u osnovnoj mozda i ne toliko ali u srednjoj.. Bog da te vidi i kad sam pogledala sa koliko sam njih bila "u srcu" lepa vremena..
    ali smarala sam samo olovkom, ne hemijskom.. ili u boji, nikada nisam volela da mi bude sareno pred ocima.. za podvlacenje je uvek ok bila i grafitna olovka a i nisam nesto imala zivaca da se smaram sa silnim bojama pred ucenje..
    cudo jdno.. kad bih sve sveske i knjige iskopala koje su ismarane.. mogla ih roman o gluposti da napisem..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Knjige, sveske i ostali papirnati prijatelji..

    ...one iz osnovne skole su koliko-toliko uredne, sa nekim uvijacima, nalepnicama i cudima, a sredjoskolske.......uuuuuu......knjiga i nije bas nesto bilo, strebalo se iz sveske, a sveske pune bisera, viceva, odvala, zvljotina, pa cak i umetnutih listova sa dodacima istog sadrzaja, nista nisam crtala, samo reci....i imena...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #4

    Odgovor: Knjige, sveske i ostali papirnati prijatelji..

    Imam sedam svesaka ispisanih dosad, i u svakoj ima pomalo od svakog predmeta. Niko ne može da senađe u njima osim mene. A crteža (oružja, čudovišta, ratnici, tribali, ornamenti i razne druge stvari), i raznih gluposti kao pesama i kratkih priča, ima u njima trostruko više nego gradiva. A magarećih ušiju ima milion. A profesorica matematike mi mal nije dobila srčku kad je videla da radim geometriju u svesci na linije. Rukopis mi je gori od nečijeg nogopisa, al ipak mogu da ga pročitam. Al mogu samo da mi trućaju kako sam neuredan i kako mi je loš rukopis. To ne utiče na moje ocene. I dalje su dobre.
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

Slične teme

  1. Njegovi prijatelji..
    Autor little fairy u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:19
  2. Ostaćemo prijatelji
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 14.02.2013, 21:21
  3. Brak i prijatelji...
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.05.2011, 17:23
  4. Prijatelji stari gde ste?
    Autor Mish u forumu Pričaonica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 12.04.2010, 15:15
  5. Svinje su prijatelji
    Autor ZOE u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 31.08.2009, 04:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •