Kakav ste putnik? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Kakav ste putnik...

    Nema ludjeg putnika od meneprvo kada treba da krenem pakujem se kao da zauvek odlazim,napravim citavu pometnju kada krecem,da nisam nesto zaboravila,a uvek zaboravimonda volim da jedem u putu,i nikada ne spavam u putu,iako je dugma ludilo

  2. #17

    Odgovor: Kakav ste putnik...

    Baš ne volim laprdanje s domorodcima..ali zato volim kada vidim nešto zanimljivo stati i pogledati to. Bilo rijeć o špilji..vodopadu..nekoj staroj građevini.

  3. #18

    Odgovor: Kakav ste putnik?

    Što je to meni prosto.
    Sad kad su se svi vratili ili se vraćaju, pakujem pintle i sutra na more .
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  4. #19

    Odgovor: Kakav ste putnik?

    Volim da putujem,onde gde ima lepe prirode,tajnovitih mesta,starih crkvi,lepih reka,jezera,mora,gde ima lepih gradjevina...
    Za put su mi potrebni dokumenta,aparat i neshto malo najneophodnijih stvari,volim da putujem bez ikakvog plana....
    Inache u putu sam katastrofalna,umem po 10ak puta za pola sata de pitam vozacha kad stizhemo....jer inache putujem busom...
    Obozhavam da upoznajem ljude po mestima gde se kretjem,zatim da probam svaki njihov specijalitet....msm da bi odlichno menjala Jovana Memedovitja....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  5. #20

    Odgovor: Kakav ste putnik?

    Sada retko putujem. Samo kada moram. Ranije sam uvek bio spreman za putovanje. Po pravilu sam se trudio da se dobro pripremim za targetiranu denistacuju, kako u smislu potrebnih stvari i garderobe, tako, pa više, sa informacijama o njenim kulturno istorijskim znamenitositma i običajima. Zbog toga su me saputnici vek nešto zapitkivli, kao da ja pa nešto znam. Bio sam izgleda ubedljiv u tim svojim pričama, jer mi se par puta desilo da proveravaju kod mene da li je tačno nešto što kaže i sam turistički vodič. Naravno, ja bih kao razmislio i polako procedio:

    - Hmmm, moram priznati da je u pravu.

    A, što se tiče zabave, bilo je i takvih dana i noći koje nikako nisu za priču.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #21

    Odgovor: Kakav ste putnik?

    Malo se unervozim koji dan pred put, a sve iz straha da ne iskrsne nesto sto ce taj dugoocekivani i zeljeni put da spreci pa drama oko toga da se sve nabavi, da se nesto ne zaboravi. Konacno sam se izverzirala u tome da ne moram da ponesem bas sve sto imam od garderobe, s ponosom zakljucivam da sam pocela dobro da procenjujem koliko mi i cega treba za odredjeni vremenski period.

    Sto se destinacija tice i tu je doslo do odredjenih promena, mislim super mi je da vidim sve lokacije i zbivanja koja su namenjena turistima ali pod obavezno je i obilazak i onih drugih delova mesta, grada u kojima zivi lokalno stanovnistvo. Ponekad tek tu steknes pravi osecaj da si na drugom kontinentu, medju ljudima drugacijeg mentaliteta itd.. Dakle: vidi, omirishi, upij..

    Kao sto rekoh, jos uvek mi je pomalo problem predpolazeci sindrom ali kad se krene sve se slegne, tada put i ja shtimamo, pasujemo, prianjamo i sve bude u redu i vise od toga.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #22

    Odgovor: Kakav ste putnik?

    Prosto obozavam da putujem........ ako je dobro drustvo, nije vazno ni gde, ni kako...

  8. #23

    Odgovor: Kakav ste putnik?

    Mogu da otputujem bilo kad, bilo gde. Dovoljno mi je sat vremena da budem potpuno spreman za bilo kakav put. Najčešće se, u stvari, i spremam za put neposredno pred polazak. Toliko sam često cele dane provodio po autobusima da mi putovanje više uopšte ne predstavlja nešto veliko. Naročito ono u okviru našeg govornog područja. Nisam tip za aktivan odmor, obilazak spomenika i štatijaznamčega. Kad je odmor - nek' je odmor.

  9. #24

    Odgovor: Kakav ste putnik?

    Kao putnik sam ok...sve 4 uVis, naočare na nos, mjuza po mom guštu...niko se ne buni...
    Ali kao preDputnik..tj. dok ne dodje onaj čas za dizanje sidra sam groUzan...

    Gledam moje drugarice...mesecima unapred prave spisak šta spakovati, koliko i te priče...ne umem ja tako...
    (mada mislim da je to opštepoznata stvar...)
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #25

    Odgovor: Kakav ste putnik?

    Na put se često odlučim u trenu. Nikada mi ne treba ko zna koliko vremena za pripreme.
    I nemam običaj da pravim ko zna kakve planove u vezi tog puta. Reagujem instinktom i osećajem i nisam opterećen bilo čime.
    U putu "vrtim neki svoj film" pa mi ma koliko dug ne pretstavlja napor.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #26

    Odgovor: Kakav ste putnik...

    super
    meni je putovanje avantura
    a najvolim sendvice i ladovine kraj puta
    ja da mogu da putujem,daleko,gde zelim,ja bi mogla da spakujem sve u jedan ranac,i to omanji...i mogla bih da sedim u lokalnoj kafani citav dan i da jedem lokalnu hranu i posmatram ljude
    ja da mogu,da putujem gde mi srce iste,uopste se ne bih bavila sopingom i ostalim zenskim stvarima...isla bih da vidim pijace,groblja,kafane,rodne kuce pisaca,slikara,kompozitora...
    i opet bih,verovatno,zavrsila u nekakvoj kafani bez zvezdice i kategorije zderuci nekakvu lokalnu hranu,pijuci lokalno pice...
    a vratila bih se verovatno sa zacinima,sirevima,semenjem i ostalim glupostima....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #27

    Odgovor: Kakav ste putnik...

    putovanje je praznik
    praznujem kad putujem
    ugadjam sebi, ne primam
    sugestije ,idem gde ja hocu.
    sedim gde ja hocu ,jedem
    sta ja hocu i gde hocu .
    dobar sam putnik los saputnik.
    Poruku je izmenio rusty nail, 03.09.2012 u 01:50
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  13. #28

    Odgovor: Kakav ste putnik...

    Strpljiv i samo ako sam putnik iz daleka. Sve ostalo tapkanje je u mestu.
    Poruku je izmenio GlorijaDruga, 03.09.2012 u 15:56

  14. #29

    Odgovor: Kakav ste putnik...

    Ja sam veoma snalažljiv putnik,prilagodljiva različitim sredinama.
    Gde god da stignem veoma brzo se adaptiram i orijentišem,gde,šta,kuda i kako.
    Postoje par mesta u koja se uvek rado vraćam iz nekih senti/menti razloga.
    To su neke spone formirane još u detinjstvu npr. Zlatibor i Split.
    Inače spadam u tip putnika-istraživača i svako putovanje doživljavam kao neku vrstu mini avanture.
    Hedonista sam i tako se i ponašam na svojim proputovanjima.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kakav ste domaćin?
    Autor eritrocit u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:57
  2. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  3. Putovanje,ili Osmi putnik
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 08.11.2010, 20:54
  4. Šta sve putnik treba da zna pre početka putovanja
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.07.2010, 16:18
  5. Osmi Putnik
    Autor gaga73 u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.08.2008, 20:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •