Kakav ste SMS-ovac?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 101
  1. #1

    Kakav ste SMS-ovac?

    Kako tece prica kod vas,nakon sto dobijete sms?Da li odmah brisete porukicu po prijemu,cuvate je dok ne zagusti s memorijom (jer,zaboga,mozda moze da zatreba ) ili idete u patologiju,te ih prepisujete u notepadu i sl.?Recite nam ..

  2. #2

    Odgovor: Kakav ste porukas?

    Nemam naviku da brisem sms poruke, jer sam nekada imala telefon sa nenormalnom memorijom, pa mesecima nisam brisala poruke. Kada se nakupe, ja obrisem sve odjednom. Sada imam telefon koji nema bas tako nenormalnu memoriju, ali je i dalje sasviiiim dovoljna, tako da obrisem odmah samo neku glupost za koju ne odvojim vise od 2 sekunde dok je procitam. Sve ostalo brisem naknadno. Nemam bojazan da ce mi bilo ko citati poruke, niti ikakav drugi trip... tako da mi nekako lakse dodje da ih sve izbrisem odjednom, nego da prilikom svake nove pristigle poruke stiskam "delete". To tako smara...

  3. #3

    11 Odgovor: Kakav ste porukas?

    brisem odmah poruke jer imam prastari telefon koji i nema bas neku memoriju, a i svasta moze da se procita u tim porukama, pa ih i zbog tog razloga brisem.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Kakav ste porukas?

    Citat Sonja kaže:
    ili idete u patologiju,te ih prepisujete u notepadu i sl.?
    Šta radimo?

    Ja to briskam o'ma ili istog dana, kasnije, osim ako nije neki dobar fazon pa dok ga ne izprosleđujem nekima ili neki sms u kom me neko nešto obaveštava (tipa: vreme, mesto, adresa i ostala neka uputstva koja se ne trudim da zapamtim ).
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Kakav ste porukas?

    Eeee, te tipa adresa, mesto, vreme.. uvek izbrisem greskom pa moram ponovo da trazim posto imam "cudnu" naviku da odmah po prijemu sve poruke micem
    pa mi je i inbox i outbox i sent items folder vazda prazan.

  6. #6

    Odgovor: Kakav ste porukas?

    Ja sam potpuno zavisna od smsovanja... U mom telefonu mozete naci i poruke stare pola godine ali cuvam samo one posebne,i meni jako drage,a takvih je puno,stalno upisujem one saljive,i ljubavne poruke,pa i to cuvam... Vecito imam problema sa memorijom,tj.,nikad je nemam dosta Kad bas moram,onda obrisem dve-tri poruke...

  7. #7

    Odgovor: Kakav ste porukas?

    Kod mene sve poruke ostaju u telefonu, sve dok doticni ne zakuka "Sim full"

  8. #8

    02 Odgovor: Kakav ste porukas?

    odmah briskam, stizu nove.. i tako u krug..nekada me uhvati manija pa samo ''kuckam'', nekada... mobilni ne pogledam po 2 - 3 dana (obično onda kada bi baš trebalo... )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Lepe poruke uvek sacuvam,a ostale izbrisem cim odgovorim.

  10. #10

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Uh kod mene ima baš mnooogo porukica, naravno to su interesante i zanimljive porukice, a one tipa pitanje-odgovor brišem.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  11. #11

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    uvek cuvam poruke od najbolje drugarice, nikad ih ne brisem. neke zanimljive poruke od decka cuvam... ove uobicajne poruke od svakog dana brisem.. cuvam samo lepe poruke, i poruke od ljudi koji mi mnogo znace... njihove poruke i kad su sasvim obicne lepe su na neki poseban nacin...
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T

  12. #12

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Imam telefon sa velikom memorijom pa ne ubracam puno paćnju na to.
    Povremeno brišem neke gluposti, inače stvarno retko sms'kujem tako da mi se i ne skupljaju nešto brzo...
    Carpe diem

  13. #13

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Pa uglavnom brišem poruke,ali ne opterećujem se time,nema u mom fonu baš ništa tako zanimljivo... Ja lično ne šaljem baš SMS poruke,mrzi me
    Ćuti i prenesi dalje....

  14. #14

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Kod mene samo stizu reklami,i to izbrisem,a da saljem,pa retko,i barem sat vremena kuckam dok napisem poruku nije to za mene
    No me toques

  15. #15

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Neke poruke, koje su mi drage, ili baš jako važne - čuvam neko vreme. Uglavnom ih brišem kada više nema mesta.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste domaćin?
    Autor eritrocit u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:57
  2. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 17:36
  3. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  4. Kakav ste putnik?
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.09.2012, 17:49
  5. Kakav je Punto Classic za 5.990 EUR?
    Autor Charlie Harper u forumu Auto-moto
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •