Kakav ste SMS-ovac? - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 101
  1. #16

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    chuvam ih dok se memorija telefona ne prepuni a onda ih teshka srca brishem... :D


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  2. #17

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Odlican,samo sto nemam sanse da se "pokazem"..

  3. #18

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    chuvam ih dok se memorija telefona ne prepuni a onda ih teshka srca brishem... :D

    Evo rekla je za mene sve
    u svakom zlu ima nesto dobra

  4. #19

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Trenutno imam 4932 pohranjene na računaru, 119 na jednom telefonu i 593 na drugom. Nisam ih brisala jedno 4 godine.



  5. #20

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Sto bi reko jedan Ciga sto drnda neku violinu s jednom zicu po busu: "Moje veliko postovanje prema vama."

    Smsujem se vec 8 godina... Moram priznati da pocinje da me smara... Ali jos uvek redovno saljem po 1000sms poruka mesecno... Znao sam cesto i po 100 dnevno da posaljem...
    "Ride. Because children need heroes."

  6. #21

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Trenutno imam 4932 pohranjene na računaru, 119 na jednom telefonu i 593 na drugom. Nisam ih brisala jedno 4 godine.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Paa.... da. Potreban je jedan kabel, nešto software-a, dva-tri klika mišem... Ne treba mi mnogo više vremena da ih downloadujem sve na komp s vremena na vreme, nego da biram šta ću da brišem, šta da ostavim, koja je vredna čuvanja, a koja nije... Naravno, poneku tipa "Poštovani, Vaš kredit je..." obrišem odmah. Mislim da me to ne čini nekim preteranim čudakom...



  8. #23

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Ma, ok, kapiram da je potrebno isto što i za prebacivanje slika, što i učinim s vremena na vreme, samo, nikad mi nije palo na pamet da čuvam poruke, zato s' čudim Ne obaziri se, samo je bilo naglas
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Brisem sve odmah ili kada zagusti. Duge ne bisem samo one poruke koji mi ih salju osobe 79 i više km od mene.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  10. #25

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Citat Sonja kaže: Pogledaj poruku
    Kako tece prica kod vas,nakon sto dobijete sms?Da li odmah brisete porukicu po prijemu,cuvate je dok ne zagusti s memorijom (jer,zaboga,mozda moze da zatreba ) ili idete u patologiju,te ih prepisujete u notepadu i sl.?Recite nam ..
    Ne brisem ih odmah, vec kad mi se inbux napuni. Neke bitnije ostavim u zavisnosti od toga koliko bitne informacije sadrze. Ne prepisujem ih, sem ako u njima nije poslat neciji broj, ili neki bitan podatak koji ne moze samo da se sacuva u telefonu. Sto se tice tog kakav sam SMS-ovac, u 90% koriscenja mobilnog, pa i u vecem udelu, komuniciram SMS-om, a samo u malom delu zvanjem sa mobilnog . Uglavnom kad se javljam , javljam se sa fiksnog-lakse mi je-vise volim fixni.
    Jedno vreme sam dobijao izuzetno veliki broj SMS-ova, tako da sam Inbux u koji je stajalo preko 100SMS-a praznio svaka 2-3-4dana jer je bivao prepun. Takodje i ja sam prilicno slao jedno godinu dana porukice, i za godinu uspesno poslao oko 4000SMS poruka(secam se, jer sam tad imao Sony Erikson koji je imao opciju brojaca poruka u sebi)-to je bilo pre nekih 4-5godina. Ima vec 2-3 godine kako sam smanjio slanja SMS-a, tako da sad saljem par puta manje poruka nego li pre, a zvanje i dalje uglavnom sa fixnog, retko kad mobilnim.
    ...................

  11. #26

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Trenutno imam 4932 pohranjene na računaru, 119 na jednom telefonu i 593 na drugom. Nisam ih brisala jedno 4 godine.


    S' druge strane, moja reakcija na ovo sigurno proizilazi iz toga što ja poruke ne čuvam. Možda poneku na dan ili dva, ali ... to bi bilo sve.

    Ali da sam se iznenadila kada sam pročitala ... baš jesam.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  12. #27

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    некада сам слао много више порука, сада у просеку... једну у два дана... да, имам оне омиљене "похрањене" и...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  13. #28

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Obozavam sms poruke pisem ih non stop i puno vise pisem poruka nego sto zovem.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  14. #29

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Nikakav, ali me nešto više mrzi i da se potpisem olovkom, za novu godinu sam dobio disk Zdravka Čolića i 100sms besplatih, imam još 82 neutrošene.

  15. #30

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Sve lošiji i lošiji ( ako može da se svede u tu kategoriju ) ... ( mada sam sa venčanim kumom pre neki dan imala kompletnu analizu izlaska.. kaže mi da je bilo desetak poruka u nizu ) - u tom momentu nismo imali drugi izbor da se isćućorimo, a bilo je hitno ... Sada sam '' mirna '' , ako krenem tempom, dragog mi, g-dina morriba za narednih godinak dana
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste domaćin?
    Autor eritrocit u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 20:57
  2. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 16:36
  3. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 15:01
  4. Kakav ste putnik?
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.09.2012, 16:49
  5. Kakav je Punto Classic za 5.990 EUR?
    Autor Charlie Harper u forumu Auto-moto
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 18:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •