Marilyn Monroe i njene imitacije
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Marilyn Monroe i njene imitacije

    Gledam pre neki dan spot Kylie Minogue - Two hearts
    ubrzo nakon toga: Christina Aguilera - Candyman

    hmmm čini mi se, moda koja ne umire... stalno se iznova, i iznova vraća
    mnoge su kao odskočnu dasku do slave pokušale da iskoriste njem stil oblačenja, frizuru, mladež... neku pozu koja je po njoj ostala upamćena
    platinasto plava kosa; napućene usne; ili ona čuvena scena iz filma sedam godina vernosti, kada bezuspešno pokušava da drži spuštenu suknju, dok stoji iznad rešetke podzemne železnice iz koje kulja topao vazduh.
    Ne nije bila neka glumica, bila je čas osporavana, čas dizana u zvezde, no imala je nešto... nešto što je ostalo nakon svih ovih godina.

    Po vama, kojoj od estradnoj zvezdi je najbolje, a kojoj najgore ležao imidž Merilin Monro.
    Bilo ih je mnogo: od Madone sa spotom za pesmu "Material Girl" nekada, pa do Gven Stefani danas.
    Spomenite nekoga, ko je u nekom trenutku svoje karijere pokušao da se okoristi o "ono nešto" od nje što i dalje živi - nazovite to harizma, "FashionLuck", imidž - ma kako god hoćete, ili jednostavno samo recite neko svoje mišljenje o njoj i njenom stilu... ako ga imate

  2. #2

    Odgovor: Marilyn Monroe i njene imitacije

    Najgora... verovatno Lindzi Lohan (Lindsay Lohan), sa serijom fotografija Berta Sterna (fotografisao MM pre 46 godina) objavljenih u Njujork Tajmsu februara ove godine

    KLIK za članak i SlideShow

    ne može se ni uporedjivati sa Merlin, no to je samo još jedan pogrešan potez u pokušaju očuvanja karijere. Kome li je palo na pamet da tinejdž zvezdi iz klopke za roditelje (The Parent Trap) imidž Merilin Monro može dobro stajati

  3. #3

    Odgovor: Marilyn Monroe i njene imitacije

    Ajd' sad malo u komšiluk

    Severina kao MM



    Šta reći a da slike nisu već same rekle
    Srećom kratko joj je trajala ta faza imidža
    ...ne znam, da li ja nisam dovoljno objektivan; nije mi omiljene estradna ličnost, kao ni Lindsay Lohan; no čini mi se da niko nije imao srca da joj kaže, da joj platinasto plava kosa nikako ne stoji

  4. #4

    Odgovor: Marilyn Monroe i njene imitacije

    Baš je sinoć bila jedna emisija o Ani Nikol Smit - Anna Nicole Smith.
    Dok je bila mala i zvala se Viki Lin Hogan, svima je govorila da je ona sledeća Merilin Monro.
    Ana Nikol nije imala neku filmsku karijeru. Imala je par filmskih izleta od kojih su najpoznatiji filmovi „Naked gun 33 1/3“, „To the Limit“ i „Skyscraper“.
    Preminula 09.02.2007.godine.



    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Slične teme

  1. Serija - Greh njene mame
    Autor Invisibleman u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 21:51
  2. Marilyn Monroe
    Autor kissigirl u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.01.2009, 14:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •