Ženstvenost - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 72

Tema: Ženstvenost

  1. #16

    Odgovor: Šta vam je potrebno da biste se osećale ženstveno?

    Zenstvenost:
    - lepi maniri
    - odabrane reci u razgovoru - pristojnost
    - umeren ton kojim se obraca
    - izraz na licu (bez grimasa)
    - elegantno drzanje pri hodu - graciozno
    - elegantno drzanje pri sedenju
    - smirenost pokreta ruku
    - neznost, kao najveci poen zenstvenosti
    - samokontrola u svakoj situaciji
    - diskretno ispoljavanje emocija i iskazivanje misljenja
    - nenametljivo isticanje svojih mentalnih, a ne fizickih kvaliteta
    neunistiva zlojebaba!

  2. #17

    Odgovor: Šta vam je potrebno da biste se osećale ženstveno?

    Ženstvenost se, mislim, ne postiže visokim i tankim štiklama - ma koliko visoke i tanke bile . To je osećaj iznutra koji zrači i spolja. Osećam se ženstveno i rekla bih da me i moja okolina tako doživljava.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  3. #18

    Odgovor: Šta vam je potrebno da biste se osećale ženstveno?

    shta je meni potrebno?
    hm...
    osmeh, opushtenost i osecaj samopuozdanja...
    najzenstvenije se osecam kad izadjem iz kade i onako samo u nekoj shirokoj majci, mokre kose i bez shminke hodam stanom i pevushim... josh ako je voljena osoba uz mene....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  4. #19

    Odgovor: Ženstvenost

    Ženstvenost... tesko ju je definisati; mislim da je zenstenost harizma koja isijava iz same žene, to je osbina zene da prosto zraci nekom unutrasnjom privlacnoscu. Na neki nacin, zenstvenost se moze djelimicno iskazati i preko fizickog izgleda (stas, pogled, ponasanje, nacin govora, glas...) i uz pomoc sminke i odgovarajuce odjece.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  5. #20

    Odgovor: Ženstvenost

    svaka je zena zenstvena onoliko, koliko to ona zeli da bude
    neunistiva zlojebaba!

  6. #21

    Odgovor: Ženstvenost

    Zenstvenost... Hmmm... Sta li je to
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  7. #22

    Odgovor: Ženstvenost

    Ja se osecam zenstveno kad sam u "skladu" sama sa sobom, kad osecam da sam potpuna, zadovoljna i pre svega nasmejana...osmeh, cini cuda...
    Sto se garderobe tice, po nekom mom misljenju to je mac sa dve ostrice, s jedne strane moze pomoci devojci, zeni da vizuelno izrazi svoju zenstvenost i da je podstakne na isto a takodje moze se dobiti kontra efekat, vidjala sam devojke u extremno zenstvenoj garderobi i sa visokim potpeticama koje su hodale u njima veoma "zenstveno"...tako da ne verujem da je garderoba i stikla odraz zenstvenosti...dok zenski pogled, mnogo toga moze da ucini...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  8. #23

    Odgovor: Ženstvenost

    Čitam vas, žene, i pitam se da li je sve u redu sa mnom . Ja se uvek osećam ženstvenom. Nema veze da li mi je kosa sređena ili ne, da li mi sam u suknji ili trenerci, ja se stvarno uvek osećam kao prava ženskica .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  9. #24

    Odgovor: Ženstvenost

    Ja sam uvek zenstvena jer sam zena.
    Zensko bice ima svoje manire i ponasanje koje je iskljucimo cine zenom.

    Neznam dali sam dobro razumela dali neka zena/devojka moze da se oseca nezenstvenom

    Moje misljenje je da je svaka zena zenstvena ako nije "s drugu stranu"
    ali da je stvar u tome dali se uvek osecamo zavodnicki
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  10. #25

    Odgovor: Ženstvenost

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Zenstvenost:
    - lepi maniri
    - odabrane reci u razgovoru - pristojnost
    - umeren ton kojim se obraca
    - izraz na licu (bez grimasa)
    - elegantno drzanje pri hodu - graciozno
    - elegantno drzanje pri sedenju
    - smirenost pokreta ruku
    - neznost, kao najveci poen zenstvenosti
    - samokontrola u svakoj situaciji
    - diskretno ispoljavanje emocija i iskazivanje misljenja
    - nenametljivo isticanje svojih mentalnih, a ne fizickih kvaliteta
    Ako su isključivo ovo karakteristike ženstvenosti, onda nisam ženstvena ni malo
    I vrlo se loše osećam u društvu ovakvih dama Ukoliko ove osobine nisu urodjene, veoma veštački izgledaju

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ženstvenost... tesko ju je definisati; mislim da je zenstenost harizma koja isijava iz same žene, to je osbina zene da prosto zraci nekom unutrasnjom privlacnoscu.
    A da nije to seksipil ?

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Ja se osecam zenstveno kad sam u "skladu" sama sa sobom, kad osecam da sam potpuna, zadovoljna i pre svega nasmejana...osmeh, cini cuda...
    Ovo je super osećaj ima veze sa samopouzdanjem ali opet nisam sigurna da li sam tada ženstvena
    Citat sussi kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam uvek zenstvena jer sam zena.
    Zensko bice ima svoje manire i ponasanje koje je iskljucimo cine zenom.

    Neznam dali sam dobro razumela dali neka zena/devojka moze da se oseca nezenstvenom

    Moje misljenje je da je svaka zena zenstvena ako nije "s drugu stranu"
    ali da je stvar u tome dali se uvek osecamo zavodnicki
    I ja sam žena pa se opet nikada ne osećam ženstveno . Dal' sam "s' drugu stranu" ili s'druge planete ne znam mislim da nisam a da se često osećam zavodnički to znam

  11. #26

    Odgovor: Ženstvenost

    da li se oseate zenstveno ako kojim sluajem nekad sasvim sluajno skuvate ruak ?

    bagro jedna internetovska
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #27

    Odgovor: Ženstvenost

    Jedino sto me kod zena privlaci je bas ``zenstvenost``!

    Pokusao sam vise puta da opisem sta je to, ali ne uspeva. Kod svake zene je to nesto drugo. Zenstvenost je sklad izgleda, ponasanja, pokreta, mimike, i nekog zracenja, koje cini datu zenu. To su one osobine koje muskarac nema.

    Pa da pokusam da pridjem zenstvenosti na osnovu zena koje su mi se dopadale do sada, po jacini emocija koje bude u meni i dan danas (ljubav traje zauvek, zar ne?).

    1. Skladno obucena ipak neupadljiva, sve je na svom mestu. Uvek mirna, tiha, jako neposredna, nekako bliska od prvog pogleda. Fasciniraju me njeni pokreti, njeno drzanje tela. Svaki njen treptaj izaziva u meni neku zelju da je zastitim, da je privucem, da je cuvam...

    2. Izuzetno se dobro oblaci, time svoje telo popravlja za klasu! Ponasa se izazovno ali nikada ne pretera, uvek je dama! Svesna je svoje zenstvenosti i zeli to svima da zraci! Svesna je lepote svoje kose, kosa joj je ``zastitni znak``.
    Neverovatno emotivna, strastvena, zna da moze da osvojiti bilo koga. Ponosna do bola, sujetna, ljubomorna, posesivna. Opet nije laka zenska, izuzetno je tesko nju potpuno osvojiti, pripitomiti. Opire se svakim korakom....
    Prepuna zelje da je vole, iskrena, lazljivica, tajanstvena, bozanstvena, duboko u dusi veliko dete koje trazi da je vole i vole i vole...
    Otrovna skorpija! Ubija jednim ubodom... Fatalna... Uh....

    3. Prilazi kao ravnopravan partner, a posle se sama pridize uz muskarca. Ima ukus za sve, zna biti jako ljupka. Pouzdana je, retko koristi zenske taktike.
    Ipak njena zelja za istrazivanjem i razumevanjem muskarca je podize na nivo partnera. Takodje njene praktike za poboljsavanje veze!

    4. Cisto eroticno isijavanje. Svaki treptaj glasa, svaka racenica, svaki slucajni dodir dovodi muskarca do ludila. Oseti se da je pouzdana, korektna...
    Stil oblacenja je ok, nije toliko bitna. Pokreti su ok, nisu toliko bitni...
    Bitno je njeno opusteno vladanje situacijom, spremnost za iscekivanje i sigurnost u sebe.

    Iz gornjeg se valjda vidi da obozavam zenstvenost i zenske osobine.
    Mrzim feminizam! To je muska osobina!!!
    Poruku je izmenio biterlemon, 28.07.2007 u 11:01
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #28

    Odgovor: Ženstvenost

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    da li se oseçate zenstveno ako kojim sluçajem nekad sasvim sluçajno skuvate ruçak ?

    bagro jedna internetovska
    Iyu pa kako da ne Najgori mi obično stane iza ledja i kaže..."Lepa, kako ti ženstveno stoji ta varjača..."...nastavak priče je za neku drugu temu
    Mada sam primetila da se manje ženstvenom osećam dok šijem za mašinom valjda se pogurim, šta znam

    Jel deda jel to znači da smo sve ženstvene a?

  14. #29

    Odgovor: Ženstvenost

    Citat Tigerlily kaže: Pogledaj poruku
    Čitam vas, žene, i pitam se da li je sve u redu sa mnom . Ja se uvek osećam ženstvenom. Nema veze da li mi je kosa sređena ili ne, da li mi sam u suknji ili trenerci, ja se stvarno uvek osećam kao prava ženskica .
    Bas takko...

  15. #30

    Odgovor: Ženstvenost

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    da li se oseate zenstveno ako kojim sluajem nekad sasvim sluajno skuvate ruak ?

    bagro jedna internetovska
    Jok ja, osećam se zlostavljano a ne ženstveno kad kuvam! Živelo sve što može da se jede nekuvano!!!



Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •