Čije ste postere lepili tada po zidovima? - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 69 od ukupno 69
  1. #61

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    I meni je i dalje oblepljena posterima... Mada mislim da je vreme da ih skidam jos su neki toliko stari da me blam kad mi neko udje u sobu Na ormaru se jos mogu naci posteri Britni Spirs i grupe nsync na zidovima su zastupljeni sexy glumci i neki manekeni
    Cim odlucim da promenim boju zidova skidam i postere.. Trenutno su mi beli pa mi je soba mnogo vedrija sa posterima tako da ce tu biti jos neko vreme
    Everybody Wants to be a Cat

  2. #62

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Do moje 18-e ili 19-e godine cela ali bukvalno cela soba mi je bila u posterima i uopste se nije video zid tako da neko ko dodje i ne zna recimo koje je boje zid.

    U mojoj sobi su bili uglavnom posteri iz sveta muzike i filma a nasla se tu i poneka sexy devojka.
    Sto se muzike tice tu tu su bili posteri Metallica-e zatim Iron Maiden-a, Whitesnake, The Offspring-a, Jimi Hendrix-a i drugih a kada su filmovi u pitanju lepio sam postere Alien-a, Predator-a itd ali kada su dame u pitanju tu su svakako bile Nicole Kidman i Anna Kournikova.

  3. #63

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    jedno vreme poshteno je odradiJo svoJe Bon Jovi....
    Jedini dasa koji je "visio" na mom zidu.Posle njega su visili kojekakvi natpisi sa imenima nekih "dasa",ali je samo on imao tu čast da svojim likom krasi mesto iznad mog kreveta.
    Poruku je izmenio jovuk, 16.05.2009 u 20:48
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #64

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    ...neeeeeeeeekada sam lepila postere Dzenis Dzoplin a sada.... Kevina Kostnera
    neunistiva zlojebaba!

  5. #65

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    a jel se racunaju tapete


  6. #66

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    a jel se racunaju tapete


    Ti su najorginalniji

  7. #67

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    Ti su najorginalniji
    ako su tapete, onda strumfovi!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #68

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?





    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #69

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Kada sam došla u godine u kojima nisam propuštala kupovinu tin časopisa i loženje na razne, ali stvarno raznorazne pevače i grupe, a još ništa nisam kapirala još uvek sam delila sobu sa bratom a on je udarna mesta već oblepio što šalovima, što slikama kluba i ulaznicama sa bitnih utakmica i mislim da nije bilo muzičara . Moj pokušaj lepljenja postera na vrata nije uspeo i hvala mu , a za "kaznu" sam slušala TNT koji je bio snimnjen na čitavoj kaseti, i... dopalo mi se .

    P.S. Htela sam da zalepim crnca u prirodnoj veličini, izašao je poster (plavi ) u časopisu BRAVO. Mnogo mi se svideo taj tip polu go, sa plaštom kralja zavaljen u kraljevsku stolicu i okružen nekim devojkama. Posle sam čula da je to grupa Boney M.

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •