Čije ste postere lepili tada po zidovima? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 69
  1. #46

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    AC-DC,GNR,Led Zeppelin,Iron Maiden,Radiohead i Oasis

  2. #47

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    samanta fox

  3. #48

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    ...tarzan...

  4. #49

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Joooj...mama i tata su se šokirali svaki put kad bi zalepila novi poster...al' nisu branili...
    Bio je tu Alice Cooper sa sve dobro poznatom šminkom, Axl u onim belim biciklističkim pantalonicama , Sebastian, The Cult....i još mnogo njih...eh, da zaboravih Bon Jovi u raznim fazama sa frizurom i stilovima oblačenja...
    U svim ovim čupavcima nalazio se i jedan sportista koga sam u ono doba obožavala - Vlade Divac bio je kao pojava, za mene vrlo... interesantan...

  5. #50

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Svega je bilo, ali najviše je bilo plakata Duran Duran, uglavnom onih gde se dobro video John Taylor, gitarista... Bila sam smrtno zaljubljena u njega...
    Vrag odneo šnalu...

  6. #51

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Uf kad se setim ...

    A bolje da se nesecam ...

    Posto sam bila zaludjena Madonnom, jedan zid je bio rezervisan samo za nju

    U svim pozama ... cak se tu nasao i jedan poster u prirodnoj velicini,
    moji roditelji su svaki put bili zgranuti mojim izborom idola ... ali ni pretnje da "to" skinem sa zidova nisu pomogle ...

    A resili su to tako sto su me poslali na more, a po povratku me je zatekla
    "nova" soba sve sa lilavim tonovima ... kako i prilici ...

    Nisam im nikad oprostila za onaj poster u prirodnoj velicini ...

  7. #52

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    prodigy( i jos uwjek su u sobi ) weeeeeeeeeeeeeliki posteri plastificirani ..nekoliko njih..uh moji omiljeni..pa onda narawno swe u znaku crwene zwezde..swe je to tu i dalje

  8. #53

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Svega je bilo, ali najviše je bilo plakata Duran Duran, uglavnom onih gde se dobro video John Taylor, gitarista... Bila sam smrtno zaljubljena u njega...
    i ja i ja...eto ti generacija...
    sem njih - Aha, Madona,White Snake, GnR itd...ne secam se vise


  9. #54

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Goran Milošević..uh!
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  10. #55

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Bolje pitajte cije nisam...
    Tesko je biti glup u danasnje vreme... Konkurencija je velika...
    A uostalom ko danas nije glup? (bez uvrede)

  11. #56

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Goran Bregović u prirodnoj veličini!

    kako sam bila glupava
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  12. #57

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Auuuu, ne smem da kazem

    Svi bi se zabezeknuli, a pola vas bi me se odreklo preko (zidnih) novina

    Ali omiljeni mi bio David Bowie poster, crno beli...(aj' se malKo izvadim za onaj greh..)
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #58

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    jedno vreme poshteno je odradiJo svoJe Bon Jovi....
    mada...kad bolje razmislim....i sada bi mogao da odradi...shto shta....

  14. #59

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    ...a visio mi i Piksi..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #60

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Meni je soba jos izlepljena posterima sta ces, klinka

    LM, keva nam nije branila da lepimo postere ali je dogovor pao da, dok smo jos male, lepimo samo po vratima postere.
    Kad sam bila bas klinka, lepila sam postere Di Kaprija, posto sam u to vreme luuuuuudo bila zaljubljena u njega jer sam gledala Titanik pa se secam kako sam sedela pored vrata (poster je bio u dnu vrata) i gledala ga zaljubljeno a keva mi je stalno govorila kako na istom mestu oziljak od boginja sad, koliko je to tacno, ne znam, ali oboje imamo neki oziljak iznad leve obrve. Moj jeste od boginja
    Posle njega, na red su dosli Backstreet Boys bila sam zatreskana u jednog, ne znam sad koji je tacno, ali su vrata skroz bila izlepljena, dok nisam procitala u nekim novinama da ima devojku, pa sam ih sve iscepala, srce mi je slomio

    E, malo smo sad i sestra i ja odrasle, pa smo pocele i domaci rock da slusamo i pocele smo da lepimo sobu sa tekstovima pesama od EKV-a, Azre, Corbe.. pesme nasih rock izvodjaca, koje smo same pisale po papirima. U to vreme smo dobile dozvolu da ne moramo samo po vratima da lepimo postere, dobile smo i zidove e, ali ja sam iz zajebala osim sto smo u mojoj sobi isarali zidove, presli smo i na orman, koji je danas skroz saren sa leve bocne strane, dok je ono sto je pisano i skrabano na prednjoj strani izbledelo, ali se vidi jos (sto me podseti, treba da pojacam to markerom). Kad je keva usla taj dan u sobu i videla sta smo moje drustvo i ja uradili od ormana i kad je videla da se za'ukavamo i na most-regal, koji su keva i cale davno platili 250 maraka kad je to bilo bogastvo, rekla mi je da cu da olizem svako slovo sa ormana ako ga iskrabam. Odustala sam od (daljeg) skrabanja, sad na tom ormanu ima samo imena mojih najboljih drugova i neke zvrljotine, koje se ne vide, jer me nije mrzelo da pomerim regal i da crtam sa one strane koja je do zida Vrata su mi takodje, skroz iskrabana, markerima su pisani nadimci svakoga iz sela, jedno preko drugog i jednom prilikom sam popizdela i htela da oribam to sto pise, ali ne moze, morala bih da osmirglam vrata
    A onda sam, negde u drugom srednje, polepila sve slike mojih drugova na zid, tako da na zidu imam nekih 200 slika i dan-danas, soba mi je skroz izlepljena. Na onim prazninama gde slike ne zauzimaju mesto, lepila sam, prvo postere sa glumicama iz serije "Charmed" i sa Dzulijanom Mekmejhonom, koji je i sad okacen i gleda me Posle nekog vremena sam ih skinula i polepila sobu posterima iz "Gospodara prstena" oni su jos uvek okaceni, cekamo krecenje pa da ih skinem i odlozim na neko mesto koje ce me podsecati na ovu mladost
    Zao mi je sto ne mogu da vam pokazem sadasnje stanje moje sobe, zidova i ormana.. ali cim uslikam, ostavicu ovde
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •